Şimdi Ara

Samsung, Galaxy Note 9 için reklam filmleri yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Galaxy S9'un kötü giden satışlarına 9 Ağustos'ta tanıtacağı Galaxy Note 9 modeliyle dur demek isteyen Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy Note 9'un hız performansına, pil ömrüne ve geniş depolama kapasitesine dikkat çeken üç yeni reklam filmi yayınladı. 

• Adamlar ne güzel özetlemiş. Biz de aynı s9 plus 'da böyle oluyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • polatxp635 kullanıcısına yanıt
    Hocam alınmaz mı sizce? S9?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum ki. Artıları da var eksileri de. Ama artıları daha fazla. Piyasaya bakınca bence alınır. Ama şimdi baya pahalandı. Ben s9 plus ı neredeyse şimdiki fiyattan s9 parasına aldım diyebilirim. 4250 tl ye aldım üzerine 25tl indirim üstüne de 100 tl hediye çeki aldım. 4125 tlye almış oldum. Şimdi s9 hepsiburadada 4000 civarı. S9 plus 4500 olmuş. Yine de sizin tercihiniz.

S9 düşünüyorum bende hocam. Plus pahalı.

Bence iphone 8 alınabilir. Bilemiyorum tabiki de. Benim aldığımda sanırım 4000 civarıydı. Belki p20 veya mate 10 pro ya da bakilabilir. Gidin bayilere teşhir ürünlerini inceleyin. Kafanıza yatanı alırsınız. Ben i8 almadığıma pişmanım. Ama android için bence en iyisi s9.

iPhone 8 5100 lira.

• Note8 aynısı la bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Olmuş mu o kadar yav

Alım gücü çok düştü çok..

• İleriki yıllarda, lansman'a gerek bile kalmayacak herhalde. Sızıntılarda, lansmanlara göre daha çok ayrıntı ortaya çıkar oldu! :D

• açık ara dünyanın en iyi telefonu olacak sanırım.

• Çin telefonları tüketicinin aklını çok çeliyor. İş nihayetinde daha uygun fiyata benzer performansı alacaksam niye bu kadar para ödeyeyim'e varıyor.

• Reklamlar anlamlı olmuş, bakalım telefon ne kadar hakkını verebilecek?
    Yeni aldım. Çok memnunum. Sinemada zifiri karanlıkta bile arkadaşın resmini çektim.
    Ses yüksekliği için de şunu söyleyebilirim: Artık bluetooth hoparlör taşımama gerek kalmadı.
    Tek elde çok rahatça tutuyorum. Yandaki Bixby tuşunu Whatsapp a atadım. İstersem Face te olayım,
    tuşa basmamla Whatsapp açılıyor. Ekran çoooook güzel. Daha ne olsun..
  • Pil hocam?

• S9 Plus tan performans olarak daha ustun olacak oncelikle Android 8.1 ile geliyor getirisi bir oradan bir de

Islemcisi ayni olsa da S9 Plus ve S9 a gore gercek islemci hizi Note9 de neyse oyle olacak yani daha hizli. S9 Plus ve S9 ta hizi bariz dusurulmistur ...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.