Şimdi Ara

Avermedia Live Gamer Portable 2 Plus video yakalama cihazı inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Avermedia'nın PC bağımsız çalışabilen ve Xbox One X, PS4 Pro gibi 4K konsollarla da uyumlu yeni video yakalama cihazı Avermedia Live Gamer Portable 2 Plus test masamızda.

Hem PC hem de konsoldaki ekran kayıtları için kullanılabilecek video yakalama aygıtı ile aynı zamanda canlı yayın da yapabilirsiniz.

PC bağımsız çalışma modunda görüntüyü SD karta kayıt eden Avermedia Live Gamer Portable 2 Plus, PC ile eşlenik çalışma modunda ise hem OBS hem de Avermedia'nın kendi kayıt yazılımı üzerinden 1080P 60 FPS 60Mbps akış hızı ile kayıt alabiliyor. 

• Abi son dakika bir fıkra okumuş da gülmemeye çalışıyor gibisin, ne var o kadar komik

• Reklamlar ... :)

• amd nin ekran kartı uygulamasıyla 1080 pc kasmadan donmadan kayıt alınabiliyor. Söyleseydiniz bana bu kadar zahmete girmenize gerek kalmazdı :D

• nvidia shadow play ,sanrım adı buydu, ile bi oyuncu yayın kaydı yapmış ve pek sorun olmamıştı.sanırım pcnizde bi sorun var.

• reklam laaaar

• Avermedia Live Gamer diğer versiyonuna bakabilirsiniz bir link paylaşılmamış

• ONY86 kullanıcısına yanıt
    Tabii ki. Bilgisayarda oyun kayıt sorunu yok. Bu video reklam amaçlı ve tanıttıkları ürün konsol oyuncularına hitap ediyor.
  • Arkadaslar benim de eski VHS kasetlerim var. En

pratik nasil dijitalize edebilirim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salvatuon kullanıcısına yanıt
    bi tv kartı edinebilirsin ancak kalite orta düzey olur.capture kartları var ancak pahalılar ama kaliteli kayıt yapıyorlar.
  • Avermedia ismini duymayalı 20 yıl olmuştu. TV kartı vardı bende.
    Tesekkurler. Ancak external bir cihaz olsa daha iyi olur sanki. Notebook ile yapmak istiyorum.

Cok sagol nerdeyse amazondan aliyordum urunu. Bu cok daha ekonomik olacak.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.