Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung’un Galaxy Note 9 modeli ile birlikte tanıtması beklenen yeni akıllı saati Galaxy Watch yanlışlıkla resmiyete kavuştu. Firma kısa bir süre akıllı saate web sitesinde yer verdi.

Galaxy Watch özellikleri

Gear S2 modelinin ilgili ürünler bölümünde ortaya çıkan Galaxy Watch modeli 42mm kasaya sahip ve Gear Sport ile benzer bir görünüm ortaya koyuyor. SM-R810NZDAXAR model numarasına sahip saatin kendi sayfasına ise ulaşılamamış.

Ayrıca Bkz.Samsung da oyuncu odaklı telefon furyasına katılıyor

Galaxy Watch modelinin Bluetooth versiyonu olduğu görülüyor. Muhtemelen bir de LTE versiyonu olacak. Şık bir görünüme sahip olan saatin Gear serisindeki spor görünümden uzaklaştığı anlaşılıyor. Daha çok Huawei Watch tarzı bir klasik görünüme bürünmüş.

Samsung’un yeni bir anlayışla geliştirdiği için akıllı saate Galaxy Watch ismini verdiği ifade edilmişti. Muhtemelen bu yeni anlayış klasik tasarımı kapsıyor. 1.2 inçlik bir ekrana sahip saatin Tizen işletim sistemi ile çalıştığı belirtiliyor.

Yeni anlayış ile birlikte fiyatlarda nasıl bir değişim olacak merak konusu. Genelde klasik tasarımlar biraz daha pahalı oluyor. Galaxy Watch bu bakımdan önceki modellere göre daha pahalı olabilir.

• Yakında ürün lansmanları da yanlışlıkla yapılmaya başlar.

• Camdaki siyah kalin cerceve nedir oyle ya Gear S3 Frontier de bile oyle kalin cam siyahligi yoktur. Bu da ayrica ekrani cok ufak.

Kadinlara hitap edebilse de baska renkleri de olacagi icin tam bir fiyasko derim ekrani ufaltilmis olmamis.

• Gear S3'ten buna geçilmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gear S3 kullanıyorum ne apple nede bu tara modeller benim hoşuma gitmiyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teknolojiyle aradığınız her şey bu site de

• Küçük ekran tutmuyor

GEAR SPORT da tutmadı
  • Galaxy Watch beni hayal kirikligina ugratti. Gümüs renkli olaninin bezeli siyah, tam bir sacmalik. Gear S3 Classic bile cok daha iyi duruyor. Tam ekran cam yapmaliydilar.
  • 46 mm olanı beğendim ama ön siparişe özel hediyeler hiç cazip değil. Mavi silikon kayış yerine deri kayış ve/veya verdikleri hızlı şarj sadece watch uyumlu olmayıp telefonlarda da kullanılabilseydi cezbedici olabilirdi.

Sizce daha uygun fiyat ya da hediye teklifleri almak için beklemekte fayda mı var yoksa daha olumsuz mu seyreder?

• jjbraddock kullanıcısına yanıt
    zaten telefonlar için hızlı şarj cihazı veriyorlar ekstradan. onla aynı zamanda watchda şarj edebiliyorsun
  • Ben canlı destekten sorduğumda cihazın sadece saati şarj ettiği bilgisi verildi, bana verilen bilgi yanlış olabilir.

Bu arada araştırınca gördüm ki cihazın s3'ten pek farkı yok, en azından sızdırılan bilgilerdeki gibi çözünürlüğün daha yüksek olmasını beklerdim.

• jjbraddock kullanıcısına yanıt
    şu an samsungun sitesinde saati sepete ekleyincehttps://shop.samsung.com/tr/samsung-galaxy-watch-uyumlu-kablosuz-hizli-sarj-cihazi-siyah bunu ekliyor bedavaya. canlı destek yanlış bilgi vermiş. yada saatin yanında normalde verilen şarj aletini sorduğunuzu sanmış olabilir
  • Hediye kayış olarak lacivert mi veriyor? Başka renk verilen oldu mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.