Şimdi Ara

Galaxy Note 9 fiyatıyla rekor kıracak!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Galaxy Note 9 sızıntıları dur durak bilmiyor. S Pen'den basın görsellerine, kablosuz şarj aletinden renk seçeneklerine kadar tüm detayları açığa çıkan Galaxy Note 9; son olarak kutu açılış videosuyla gündeme geldi.

Şimdiye kadar sızan bilgiler neticesinde Galaxy Note 9'un özellik bazında tatmin edici bir telefon olacağını söylesek de tüketici tarafı, Galaxy Note 9'un özellikleri olduğu kadar fiyatını da merak ediyor. Peki Galaxy Note 9'un fiyatı ne kadar olacak dersiniz? İşte WinFuture isimli web sitesinin edindiği özel bilgiler: 

Galaxy Note 9 fiyatı ne kadar olacak?

Daha önce de Polonyalı bazı satış noktalarından gelen bilgiler, Galaxy Note 9 için 1.160 doları işaret ediyordu. WinFuture'ın elde etmiş olduğu bilgiler de benzer fiyatların altını çiziyor. Öyle ki 512 GB'lık tepe model için 1250 Euro fiyat etiketi belirtilirken, tepe modelin yalnızca siyah ve mavi renk seçeneğiyle satışta olacağı ifade ediliyor.

Ayrıca Bkz.Honor Note 10 tüm detaylarıyla karşınızda 

Samsung'un başlangıç modeli için tercihini 64 GB yerine 128 GB depolama biriminden yana kullandığını iddia eden Alman teknoloji sitesi, 128 GB depolama kapasitesine sahip Galaxy Note 9'un ise 1050 Euro'dan siyah, mavi veya mor renk seçenekleriyle satışa çıkacağını belirtiyor. 256 GB'lık ara modelin fiyatıyla ilgili bir bilgi ise mevcut değil.  

Kaynak:http://winfuture.de/news,104240.html

• 25$'lık 128GB için fiyatı anormal şekilde arttırma taktiği de elmadan çalınma herhalde.

• Samsungun amacı zaten satılmayacak premium bir ürün yapmak bunun sayesinde alt modelleri satarak para kazanmak.

• Türk milleti çalışkandır. Üç ay çalışıp kazanır o parayı ve alır o telefonu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkıye fıyatı en az 6999 tl olur.

• Burada minumum 7500 lira olur ı phone x le aynı olur.

• 10 lira diyelim mi biz ona?

• Bence 9000'i zorlar

• Ben hep 20.000tl lik aliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.000 TL olsa ne olur olmasa ne olur reis bir sıfır atar 1000 TL'ye alırız...

• 2 sene kullanacak cihaza bu paraları vermek ve yazılım desteği 2 sene kesilecek olan cihaza bu kadar para bayılmak ne kadar doğru.

• İsterse 10000 TL'den giriş yapsın Türkiye'ye. Ne yapar eder, yine de alırız, büyük oyunu bozarız. Elhamdülillah !

• Ya sürekli güncelleme desteği sağlansın tüm markalarda ki bu işlerine gelmez asla yapmazlar.

Madem öyle custom romu serbest bırakın ve anakart arızası çıkarmadan yükleyebilsin herkes.

Sürekli güncel android telefonlara kavuşalım artık.

• Normal şartlarda, en ucuzu ve en pahalısı: 7999-9999 TL ye satılır.Türkiye pazarında özel bir indirime de gidebilirler.Alan çıkar mı, evet;teknolojiye,yeniliğe,hava atmaya,gösterişe meraklı olduğumuz için;peki ben alır mıyım, hayır; 3 ayda da almam,tek ayda da almam.(Ben bu telefona bu kadar para verirsem beni öldürürler )Ben ,raflara/vitrinlere bakar, video çekimlerini izler, hayran hayran bakar,yorumumu yazar, başımı alıp giderim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quard -- 24 Temmuz 2018; 2:18:30 >

• batuta kullanıcısına yanıt
    1160 + %25 ÖTV + %18 KDV + %10 TRT Bandrolu X 5 = 9410 / 1600 = 5.88 ay.

Tabi Samsung, Türkiye için özel indirim yapar bence ve 8500 olabilir...
  • Almayacaksin olup bitecek evi tadilat yaparim en azindan elektronik aletten daha uzun omurlu olur

• Benim tahminim 6000 lira

• Otomobil üretmeden otomobil parası kazanan devlet telefon üretmeden telefon parası kazanıyor wow

• Nelere alistirildi insanlar

• Alın bi J7 duo (2018) neyinize yetmiyor akıllı telefonlara bukadar para dökmeye gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.