Şimdi Ara

## Logitech'den Windows Vistaya Özel Klavye: Cordless Desktop Wave ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Logitech'den Windows Vistaya Özel Klavye: Cordless Desktop Wave ##

Kaliteli klavye ve fareleri ile tanıdığımız Logitech Microsoft'un yeni nesil işletim sistemi Windows Vista'ya özel ilk ciddi ürününü duyurdu. Firmanın yeni klavyesi Cordless Desktop Wave, Logitech'in şu an satılmakta olan iddialı klavyesi "Cordless Desktop Comfort laser" dan farklı olarak Windows Vista üzerinde kullanılabilecek yeni fonksiyon tuşları ile dikkat çekiyor.

Cordless Desktop Wave üzerinde yer alan Vista'ya özel kısa yol tuşları ile Vista'nın Gadgets, Photo Gallery, Windows Media Player ve Media Center uygulamaları kolayca kontrol edilebiliyor. Tasarım anlamında dalgalı ve eğimli yapısıyla Microsoft'un güncel "Curve" serisi klavyelerini de andıran Logitech'in en yeni kablosuz çözümü Cordless Desktop Wave firmanın kalite anlayışını da devam ettirecek gibi duruyor. Ürünün fiyatının yanında gelen ve yine kablosuz olan faresi ile birlikte yaklaşık olarak 100$ civarında olması bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 6 Nisan 2007; 21:51:46 >

• Vista demek ki beraberinde yeni ürünler de getirecek... İnşaallah diğer ürünlerin fiyatları düşer. Gerçi bu üründe baya bi pahalıymış , 100$ Bu arada bilgi için teşekkürler !
  • Tuş dizilimi oval durmuş yazarken rahatsız etmezmi acep
  • yanlız nerede bir seye ozel urun gorsem kol gibi fiyat oluyor
  • buna 150 tl verenin vaaaay haline
    bunu alcağına fakire fukaraya dağat
  • G15 den basarili deildir herhalde g15 100$ satiliyo bu biraz pahali geldi bana
    bilgi icin saolasin
  • tasarım süslü ama kullanışsız ne vistaymış ha bütün sektör ekmek yime peşinde klewyeler bile değişcek yani nerdeyse kanmamk lazım isimlere esasında bildiğimiz klewye üstü ek multimedia tuşlarından farkı yok
  • çok kaliteli bir mouse olsa da bu fiyata değecek bir performans alacağımı zannetmiyorum biraz düşmesini bekleyip öyle satın almak gerekir diye düşünüyorum.
  • yaa gene kapıtalızmin ezdiği birileri çıkar
    ulen sabahtan geceye kadar anam ağlıyor 100'lık klavyede kullanırım a3'de binerim diyip alan olur mutlaka
  • Pahali ve cok buyuk bi klavye kanimca..Benim masama bile sigmaz
  • fiyat G15'le aynı ama işlevsellik değil
  • bu ürün nerede satılıyor acaba ???
  • Enter ufacık, benim gibi entere abananlara gelmez.
  • Karizma bir set.
  • Karizma iyi hoş güzel ama yazarken rahatsız eder bu yav ayrıca vista da hayatta kullanmam
    Logitech birde şu enterlara shift muamelesi yapmasa ne güzel olacak
  • Piyasaya çıkmasını bekliyorum alacağım inş...ürünü g15 le karşılaştırmak anlamsız bence çünkü g15 zaten oyun için bu vista için..üstelik bunun tek fiyatı 50 civarı olacak..set hali 100 dolar..şimdi kullandığım klavyede oval dizilim var ve ben çok rahat ediyorum diğer klavyeler çok garip geliyor artık..birde logitechin sayfalarında klavyelerin enter tuşları ufak.. logitech'in ultra flat klavyesinin resminde e enter tuşunun ufak olduğu gözüküyordu ama türkçe klavye olarak satılırken enter tuşunun büyük olduğunu gördüm..umarım buda öyle olur..
  • Enter tuşu büyük resimde ufak ama türkiyede satılanlarda enter tuşu büyük tanıtım stantında gördüm yılbaşında inş alıcam bir tane
  • bence bunun biraz logitechle de alakası var genelde pahalı oluyor kanımca logitech ürünleri ama a4ten de çok sıkıldım ya bunu ya da mx3200ü almayı düşünüyorum bir fikriniz var mıdır acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zabe

bence bunun biraz logitechle de alakası var genelde pahalı oluyor kanımca logitech ürünleri ama a4ten de çok sıkıldım ya bunu ya da mx3200ü almayı düşünüyorum bir fikriniz var mıdır acaba?

Wave almanı tavsiye ederim. Ürün incelememe aşağıdaki linke bakabilirsin.

http://resim.donanimhaber.com/m_19527584/mpage_1/key_//tm.htm#19527584
  • Evet güzel bir inceleme daha önceden bakmıştım.Aslında mantıklı düşünmek lazım mx3200de lcd ekran var ama ne işe yarıycak.Saat var güya ama bilgisayarda saate neden klavyeden bakayım.Alarm var bişi demiyorum zaten ona.Harf sayıyo bir de bu da komik bir özellik.Wave de çok güzel peki memnunmusun şu an kullanıyorsun herhalde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.