Şimdi Ara

Aquaman'den sonra Shazam'ın da ilk fragmanı yayımlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu sıralar ABD'de düzenlenen San Diego Comic-Con'da yeni projelerini tanıtan Warner Bros, özellikle DC Comics uyarlamaları ile adından söz ettirdi. Merakla beklenen Aquaman filminin ilk fragmanını yayımlayan Warner Bros, bununla yetinmedi ve önümüzdeki yıl çıkacak Shazam! filminin de ilk fragmanını yayımladı.

Yayımlanan bu ilk fragman, Shazam!'ın DC sinematik evrenindeki diğer filmlerden farklı bir tona sahip olacağını gösteriyor. Batman v Superman, Suicide Squad ve Justice League'te karanlık bir ton tercih eden Warner Bros, Shazam! filminde ise çok daha renkli ve eğlenceli bir hikaye sunacak.

DC Comics'in en sevilen çizgi roman serileri arasında yer alan Shazam!; büyülü sözü (Shazam!) söyleyerek neredeyse Superman kadar güçlü bir süper kahramana dönüşebilen genç Billy Batson'ın hikayesini anlatıyor.

Yönetmenliğini David F. Sandberg (Lights Out, Annabelle: Creation)'in üstlendiği Shazam! filminde sevilen karakteri, Chuck dizisi ile adını duyuran Zachary Levi canlandırıyor.

Başrollerinde Levi'a Asher Angel, Mark Strong, Grace Fulton, Jack Dylan Grazer, Ian Chen ve Djimon Honsou'nun eşlik ettiği Shazam!, 5 Nisan 2019'da vizyona girecek.

• Niye takım elbiseli veya kot pantolon tshirtlü bir süper kahraman olmaz. Hem deri olacak genelde de kırmızı don giyilecek, İllaki pelerin olacak.Cadılı çizgi filmlerden her yere pelerin yayılmış. Sanki üper kahraman üşümesin diye pelerinde şart.

• Kostüm çok basit kaçmış. Biraz daha allama pullama yapılabilir gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: idombayci

Niye takım elbiseli veya kot pantolon tshirtlü bir süper kahraman olmaz. Hem deri olacak genelde de kırmızı don giyilecek, İllaki pelerin olacak.Cadılı çizgi filmlerden her yere pelerin yayılmış. Sanki üper kahraman üşümesin diye pelerinde şart.

Hancock
  • Zachary Levi, Chuck'da iyi iş çıkartmıştı. Bakalım bunda ne yapacak?

• Kostüm felaket duruyor.
  • Zachary'nin suratı cgi gibi duruyor.
  • Çalan şarkıyı bilen süper kahraman

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Injustice'deki gibi falan yapsalarmış kıyafeti bari .. Çizgi film kıyafeti olmuş bu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify fragmanı ne zaman

• saçmalamakta çığır açmışlar. Bu düşük kalitede kahramanlara Marvel film bile yapmaya tenezzül etmiyor, Netflix’e veriyor dizisini yapıyorlar. Bu Shazam’ında dizisini yapsalar olurdu. Bedava bilet bile olsa gidip izlemem. O derece saçma geldi bana.

• ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    film yapmaya tenezzül etmiyor mu? Ant man nedir ya da black panther? Shazam bu iki karakterden daha köklü bir orijine sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceh.meh

saçmalamakta çığır açmışlar. Bu düşük kalitede kahramanlara Marvel film bile yapmaya tenezzül etmiyor, Netflix’e veriyor dizisini yapıyorlar. Bu Shazam’ında dizisini yapsalar olurdu. Bedava bilet bile olsa gidip izlemem. O derece saçma geldi bana.
    Gardiyınz of dı galaksi çok iyi moruq yeaaa
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt
    Ergenlerle muhattap olmuyorum, büyüyünce gel.

• ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Düşük kalite kahraman mı?

E tabi çizgi roman bilgisi sadece marvel filmlerinden olan bi insan daha farklı nasil bir yorum yapabilirdi ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceh.meh

saçmalamakta çığır açmışlar. Bu düşük kalitede kahramanlara Marvel film bile yapmaya tenezzül etmiyor, Netflix’e veriyor dizisini yapıyorlar. Bu Shazam’ında dizisini yapsalar olurdu. Bedava bilet bile olsa gidip izlemem. O derece saçma geldi bana.
    Dostum Shazam Marvel yapımı olamaz. çünkü DC evrenin bir karakteri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.