Şimdi Ara

YouTube, yeni bilim-kurgu dizisi Origin'in ilk fragmanını yayımladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12 Deadly Days ve Broke gibi düşük prodüksiyonlu projelerle orijinal içerik alanına giriş yapan YouTube, son dönemde daha dikkat çekici orijinal dizilere imza atıyor. Geçtiğimiz aylarda yayınladığı Cobra Kai ve Impulse gibi popüler dizilerle bu alanda iddialı olduğunu gösteren YouTube, orijinal dizilerinin sayısını hızla arttırıyor.

YouTube'un önümüzdeki dönemde yayınlayacağı orijinal dizilerden biri de bilim-kurgu dizisi Origin olacak. Bu sonbaharda izleyiciler ile buluşacak yeni dizisi için tanıtım çalışmalarına başlayan YouTube, Origin'in ilk fragmanını yayımladı.

Uzak bir gezegene yolculuk eden bir uzay gemisinde geçen Origin, geminin beklenmedik bir sorun ile karşılaşmasının ardından uzayın derinliklerinde mahsur kalan yolcuların hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Hayatta kalmak için birlikte çalışmak zorunda kalan yolcular, çok zaman geçmeden gemideki herkesin düşündükleri kadar zararsız olmadığını fark edecek.

Paul W.S. Anderson (Resident Evil, Alien vs Preador)'ın yönetmenliğini üstlendiği Origin'in başrollerinde Tom Felton, Natalia Tena, Sen Mitsuji, Nora Arnezeder, Fraser James, Philipp Christopher ve Nina Wadia yer alıyor.

İlk sezonu 10 bölümden oluşan Origin, bu sonbaharda YouTube Premium (eski adıyla YouTube Red) üzerinden yayımlanacak.

• Kapalı alan bilim kurgu dizisi.Kapalıdan kastım uzay mekiğinin içinde gelişecek olayları kapsaması..Okurken kafanızda tanıdık birçok film dizi sahnesi gelmiştir(en azından benim geldi)bence sıradan bir bilim kurgu dizisi gibime geldi.Konusu, bir yerde kapalı olma,kimsenin masum olmaması vs...

• Özgün değil gibi. Altred Carbon tarzında olmuş sanki..

• Özgün değil gibi. Altred Carbon tarzında olmuş sanki..
  • Adamlar geleceği beyinlere nakış gibi işlişyorlar Bizimkiler Saçma sapan ağa aşiret barzo filmleri yapıp duruyorlar

• fena değil arkadaşlar lost, Passengers, Event Horizon, Alien gibi yapımları sevenler sıkılmadan izleyecektir, oyuncular mekanlar ve görsel efekler ortalamayı aşmış diyebilirim, şimdilik 2-3 bölüm izedim o kapsamda söylüyorum
  • 2 Bölüm izledim.

Dead Space,Blade Runner,Passengers,Alien'dan esintiler var.
  • Hepsini izledim , kısıtlı bir alan ve oyuncu sayısına göre başarılı iş çıkarmışlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Hocam youtube bulamadım nerden izleye bilirim link verirmisin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dracula502

kardeşim çoğu dizi sitesinde var aslında google amcaya origin 2018 izle yaz çıkar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dracula502

YouTube Premium, eski adıyla YouTube Red, henüz Türkiye'den aboneliğe açılmadı. O yüzden biz erişemiyoruz. Yani servise abone olanlar YouTube'tan izleyebiliyor.

Malum yerlerden bulabilirsiniz izlemek isterseniz.

Bende link yok.

• Ben bitirdim. Bu türü sevenler için güzel. Ben sevdim.
  • iptal edilmiş. 2.sezonu merakla bekliyordum halbuki.
  • youtube dizileri maalsef fazla iyi değil , bir netflix ya da amazon olmayacaklar gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.