Şimdi Ara

Middle-earth: Shadow of War Demosu Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Monolith Productions, Middle-earth: Shadow of War için oynanabilir bir demo yayınladı.

Demo şu anda PlayStation Store, Xbox Store ve Steam üzerinde indirilebilir durumda. Aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Middle-earth: Shadow of War Ekim 2017'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkmıştı. Monolith Productions geçtiğimiz günlerde oyun için büyük bir güncelleme yayınladı ve bu güncelleme ile mikro ödemeler ve market oyundan kaldırıldı. Detaylarını buradaki haberden okuyabilirsiniz. 

• İnternetin yan etkilerinden biri nasıl olursa yamalarız tembelliği.İstediğimiz düzeyde satmayınca da demo koyarız.
    Güncellemelerle birlikte oyun çıkmaya hazır oldu şu an (!)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Demo dediğimiz şey oyunun alınıp alınmayacağına yönelik bize bilgi vermek için var. 1 sene sonra çıkan demodan ne hayır gelir? Demo kültürü de öldü ya.
  • Lol

• Oyunun içine et omdan sonra lootbox kaldırdık diye hava at
  • Bu oyunu biraz witcher 3 e benzetselerdi müthiş bir 2. Oyun görecektik ama malesef ilk oyunun kale kuşatması eklenmiş hali...
  • Ellerinde mükemmel malzeme varken bunu heba ettiler.
    Oyun kötü değil ama çok daha iyisi olabilecek iken düştüğü duruma bakın.

• İnşallah Demo diye full oyun indirtmiyordur..
  • Satışlar nanay demek ki. Oyundan 1 sene sonra çıkan demo. Bunu da gördük çok şükür...

• İlk oyunu oynayıp bitirdikten sonra bu oyuna baktım aynısı bi kale fethi gelmiş de kale fethetmeyi ben m&bdede yapıyorum demosunu bile indirmek istemiyorum. Birde çıktıktan 1 yıl sonra kesin Mafia 3 gibi en güzel yerlerini koymuşlardır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.