Şimdi Ara

Joker filminin vizyon tarihi belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DC Comics çizgi romanlarının sevilen karakterlerini beyaz perdeye taşımaya devam eden Warner Bros, bir süredir gündemde olan Joker filmi için hazırlıklarına hız verdi. Joker'i ünlü oyuncu Joaquin Phoenix'in canlandıracağı filmin konusu ve vizyon tarihi açıklandı.

Sevilen karakterin çılgın bir suç dehasına nasıl dönüştüğünü anlatacak bir orijin filmi olan Joker, 4 Ekim 2019'da sinemaseverler ile buluşacak. 80'li yıllarda geçeceği ve Batman v Superman ile temelleri atılan DC sinematik evreninden bağımsız bir hikaye anlatacağı söylenen Joker filmini Todd Phillips (The Hangover, War Dogs) yönetecek.

Senaryosunu Phillips ve Scott Silver (The Fighter)'ın kaleme aldığı film; toplumun umursamadığı bir adamın geçirdiği dönüşümü anlatacak. Daha önceki açıklamalarda Taxi Driver'a benzetilen film, "cesur bir karakter incelemesi" olarak lanse ediliyor.

Bu arada Joker filmi ilk gündeme geldiğinde filmin yapımcılığını üstleneceği söylenen Martin Scorsese'nin adı yayınlanan bu son açıklamada yer almıyor. Bu da Scorsese'nin projede doğrudan yer almayacağını gösteriyor. Ancak usta yönetmenin yapım şirketi filmin yapımcılığını üstleniyor.

Joker rolü için son yıllarda muazzam performanslara imza atan Joaquin Phoenix ile anlaşarak sinemaseverleri heyecanlandırmayı başaran Warner Bros, diğer roller için de dikkat çekici isimlerin peşinde. Joker'in annesini canlandırması için Oscar ödüllü oyuncu Frances McDormand'a teklif götüren stüdyonun, bir başka rol için de Robert De Niro'nun peşinde olduğu söyleniyor.

• Şu aralar kötü karakter (vilain) filmleri pek bir meşhur oldu. Spider-Mansiz Venom, Batmansiz Joker bakalım nasil olacak

• J.heart varken başkası olmaz, diriltin

• Joaquin Phoenix role yakışmış gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Her ikisi de kendi başına film olmayı hak eden karakterler bence.
  • CWaRRioR kullanıcısına yanıt
    Ama ikisi de özellikle Venomun originsi spidrmanden geliyor yani Batman olmadan joker olur mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

Ama ikisi de özellikle Venomun originsi spidrmanden geliyor yani Batman olmadan joker olur mu
    Zaten ara filmler gibi bunlar. Batman olmadan Joker olmayacağı gibi Joker olmadan da Batman olmaz bence. Her filmde Joker olsun anlamında demedim tabi bunu. Kötü karakterler de ana karakterler kadar başarılı kurgulandığından ayrı ara filmlerinin yapılması ilgi çekici oluyor bence. Hikayeleri de pekiştiriyor. Venom'un olduğu eski Spiderman filminde -bana göre- Venom çok basitçe geçiştirilmişti, ayrı film yapılması ve Tom Hardy'nin oynaması beni umutlandırdı açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 20 Temmuz 2018; 9:51:3 >
  • Başrol hakkını verecektir de leto da çok iyi oynadı fakat bu jokerler arasındaki fark başrol den ziyade yönetmenin istediği ve farklı şekillendirilen joker bana kalırsa son 10 yılda 3 farklı jokere bukadar ihtiyaç yoktu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu dc işi bilmiyor zaman kaybı bu film mi boşa yapıyorlar millet fantastik filmleri seviyor güç sihir efekt bu üçü olmazsa kimse izlemez bunu yapacağına sıradan bir dc kahramanı filmi yapsa daha iyi

• kötülerin yükselişi sürüyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CWaRRioR

Zaten ara filmler gibi bunlar. Batman olmadan Joker olmayacağı gibi Joker olmadan da Batman olmaz bence. Her filmde Joker olsun anlamında demedim tabi bunu. Kötü karakterler de ana karakterler kadar başarılı kurgulandığından ayrı ara filmlerinin yapılması ilgi çekici oluyor bence. Hikayeleri de pekiştiriyor. Venom'un olduğu eski Spiderman filminde -bana göre- Venom çok basitçe geçiştirilmişti, ayrı film yapılması ve Tom Hardy'nin oynaması beni umutlandırdı açıkçası.

Alıntıları Göster
    Evet Spider-Man 3te Venom çok basitti zaten Sam Raimi, Venomu istemiyordu ama Sony baskı yaptı

• tutmayacak ama, anca pokerde tutar !

• Bu film zaten Joker olmadan önceki halini anlatacak. Bu filmden öyle aman aman bir aksiyon bile beklemiyorum desem yeridir. Killing Joke okuyanlar bilirler Joker olmadan önceki hali oldukça dramatiktir. Bunun üzerine yoğunlaşacaklardır. Joker oluşunu ise en sonunda çok az gösterme ihtimalleri bile var.
  • Joaquin Phoenix'i cok cok beğenirim ancak sinema kariyerini birakmamis miydi?

• DC bir şeyler yapmaya çalışıyor, beceremiyor. Spiderman ile aynı üçlemeyi önümüze getirip getirip duruyorlar. Her başlangıçta amcası ölüyor, örümcek ısırıyor filan bir ileri götüremediler onu. Joker için henüz konuşmak erken olsa da +18 etiketi ile yapması lazım, gelecek filmlerin heyecanla beklenmesini, ve bu filmin izlenmesini sağlamak için. Tabii her filmde Joker karakterinin makyajını ve oynayan adamı değiştirmeleri doğru değil.

• Heath Ledger. Ondan daha iyi Joker olabilen biri çıktığında zaten o adam "Joker" dir.

• Önceden kesin çok iyi biridir , sonra biri gelip karısını kardeşini çocuğunu öldürür . Ondan sonra da dünyaya lanet okuyarak nasıl kötü olunur onu gösterir .

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Joker'in yanında Batman'in sözünün geçmesi Joker'e hakarettir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.