Şimdi Ara

Samsung, iPhone X'un düşük indirme hızıyla dalga geçti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ara ara Samsung ile Apple arasındaki atışmalara tanıklık ediyoruz. Firmalar arası rekabetin yüzleri güldüren reklam filmlerine bir yenisi daha eklendi ve Samsung, Ingenius: Speed adlı son reklam filminde yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Güney Koreli şirket, yayınladığı reklam filminde iPhone X'un Gigabit LTE desteği eksikliğine dikkat çekiyor. Apple Store'da geçen reklamda mağazaya giren bir müşteri, satış temsilcisine iPhone X'un en hızlı LTE hızına sahip olup olmadığını soruyor. Görevli iPhone X'un iPhone 8'den daha yüksek LTE hızına sahip olduğunu söylese de müşteri iPhone X'un Galaxy S9'a kıyasla daha düşük LTE hızına sahip olduğunu söyleyince Apple Store'daki görevli ne diyeceğini bilemiyor. 

Gerçekten de Galaxy S9 daha yüksek LTE hızına sahip

Bölgelere göre Qualcomm Snapdragon X16 veya Intel XMM7480 LTE modemleriyle donatılan iPhone X, teorik olarak Galaxy S9'dan daha düşük indirme hızına sahip. Qualcomm Snapdragon X20 modemli Galaxy S9 ise iPhone X'dan yüzde 37  ve iPhone 8'den de yüzde 43 daha hızlı LTE indirme hızına sahip.

• Bizim burda yüksek hız tehlikeli. Yoksa iki dk da kota bitiyor. Millet 3G'den 4G'ye almaya korkuyor.

• Sanki o hızları kullanabilen altyapıyı bulabileceğiz de ülkede... Hadi altyapıyı bulduk, kota dayanacak mı o hıza? Ya operatörlerimiz ne kadar düşünceli, bu tip haberleri haber değerinden çıkararak beynimizde boşa yer işgal etmelerini engelliyorlar...

• Apple düşük hızda koymuşsa bir sebebi vardır. Koskoca appledan daha iyi mi bileceksiniz siz.

Düşük hız, yüksek fiyat oranlarıyla stabil bir çizgi izliyor firma bir kere tmm mı

• Keşke Apple da işlemci performansını 1 sene geriden takip eden Samsung'la dalga geçse.

• 0ldskool kullanıcısına yanıt
    Herkes 1 kereliğine hata yapabilir hocam bence,arkadaş yeni olunca acemiliğine gelmiş.

(Arkadaşı şikayet eden benim,forumla ilgili önerileriniz bölümüne konu açmıştım sağolsun WISDOM ilgilendi)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünya da Gigabit LTE altyapısı mı varmış
  • Samsung boş yapacağına keşke daha yaratıcı işlerle uğraşsa da rekabete geri katılsa.

• Gigabit lte ne la en babası adsl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung hala telefon işini beceremediğini algılayamadı sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsung en iyisi moruq

• Murmeko kullanıcısına yanıt
    Onu da geçecek merak etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme nolacak Sayın samsung ? Galaxy Tab E tabletim var evde çay tepsisi olarak kullanıyorum İçinde Kitkat yüklü

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.