Şimdi Ara

Honda Civic Sedan ve Hatchback'in dizel otomatik fiyatları açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
10.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni nesil Honda Civic ailesinin bir parçası daha tamamlandı. Yılın ilk çeyreğinde dizel motor seçeneğine kavuşan 2018 Honda Civic’in merakla beklenen dizel otomatik versiyonu da nihayet Türkiye’de satışa çıktı. İki donanım paketiyle satışa sunulacak dizel otomatik Honda Civic modelleri 157 bin 600 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Kaputun altında 1.6 litrelik i-DTEC dizel motor bulunduran 2018 Honda Civic’in otomatik versiyonunda bu motor 9AT adındaki şanzıman ile eşleştirilecek. Adından da anlaşılacağı üzere 9 ileri olan bu şanzıman ZF imzalı olarak karşımıza çıkıyor. Kaputun altındaki dizel motorun 120 beygir güç ve 300 Nm tork ürettiğini de hatırlatmakta fayda var.

Elegance ve Executive donanım paketleriyle satın alınabilecek dizel otomatik Honda Civic modellerinde vites topuzu yerine P – R – N ve D/S butonları bulunuyor. Ayrıca direksiyonun arkasında bulunan vites kulakçıkları da vites seçimini sürücünün yapmasına imkan veriyor.

Yeni Honda Civic dizel otomatik fiyatları şu şekilde:

Civic Sedan dizel otomatik

• Elegance 9AT 1.6 dizel – 157.600 TL
    • Executive 9AT 1.6 dizel – 169.800 TL

Civic Hatchback dizel otomatik

• Elegance 9AT 1.6 dizel – 158.000 TL
    • Executive 9AT 1.6 dizel – 172.000 TL

• almayın.fiyatlar anlamsız şişti. sadece araba değil hiçbişi almayın.ben en son benzini 2 ay önce aldım. zorunlu olmadıkça binmiyorum.AVM ye gitmeyin kafelerde para harcamayın. bırakın %52 harcasın ne harcayabiliyorsa. bizleri kazıklayıp kendi seçmenlerine peşkeş çekmekten başka birşey yaptıkları yok. üzerinde haksız anlamsız vergi olan hiçbirşey almıyorum. ülke batalı çok oluyor.sadece kendileri anlamadı. 4bintl gelirle tek başıma yaşıyorum gereksiz 1tl harcamıyorum.
    ALMAYACAKSINIZ ARKADAŞ !!!

Aldıktan sonra da gelip buraya çocuk gibi ciyak ciyak ağlamayacaksınız. Yok benzin pahalıymış, yok vergisi çokmuş, servis pahalıymış diye ötüp durmayacaksınız. Bırakın malum kesim alsın.

Siz enayi gibi aldıkça fiyatlar daha çok artacak. Anlayın artık şunu.

ZORUNLU İHTİYAÇ DEĞİLSE, HİÇBİR ŞEY ALMAYACAKSINIZ !!!
    Bak güzel kardeşim. Avrupada 5 yaşından sonra araba vergileri baya artmaya başlıyor. Co2 emisyonuna göre vergilendiriliyor çünkü. Trnin umrunda olmadığı Co2 rezaletleri bu yüzden ses getiriyor dışarda. Adamlarda sürekli üretim var. Firmaların devlete baskısı eskiyi anlamsızlaştırın insanlar yenisini alsın daşmı yiyecez biz şeklindedir. Dolayısıyla 3 4 yaşından büyük arabalar çöp parasında. Bizim devlwtimiz üretmek yerine alandandan 1 araba parası vergi aldığı için ve ilgili zihniyetin seçmeni "ben alamıyorum, alandanda alsınlar vergisini banane " kıskançlığı ile hareket ettiği için durum bu noktada.
  • Honda ve 157 bin hmm

• Şaka gibi...

• maşallah
  • 2000 cc motor da yok vergi dilimine de takılmıyor kuş mu kondurmuşlar neymiş şanzıman yüksek baskıya dirençli 9at oto şanz. Exutucive kaliteli kabul ama kar marjı en az %50 Bayiler ve Honda yüksek kar marjı ile otomobil satıyor diye düşünüyorum. Tercih edenlere hayırlısı olsun güle güle kullansınlar

• Yeni türkiyede haramsız araba almak bile zor. Avrupa gerçekten bizim neyimizi kıskanmakta.Bizi kıskananlar bisiklet alır gibi araba alırken biz nerelerdeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuruwa -- 18 Temmuz 2018; 16:49:46 >
  • güzelim honda civic oldu mustang çakması bi araba ve dizel motorla 160 bin lirada para istiyolarmış.

• Bu araçlar arkadan mı itişli. Bildiğim kadarı ile ZF şanzıman arkadan itişli araçlara uyumlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: neronidas

Bu araçlar arkadan mı itişli. Bildiğim kadarı ile ZF şanzıman arkadan itişli araçlara uyumlu.

Zf firması sadece dikey olarak motora bağlı şanzıman üretmiyor. Ancak şöyle küçük bir nüans ile ayırt yapılabilir:
    Tek haneli ileri vitesi olan şanzımanları önden çekişli, çift haneli ileri vitesi olan şanzımanlar arkadan itişli(dikey bağlı) araçlar için üretiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı araçların fiyatları ile karşılaştıralım;

Seat LEON 1.6 TDI 115 HP DSG S&S Style 153.800 TL

Dacia Sandero Stepway 1.5 dCi 90 bg Easy-R 96.500 TL (Hurda Teşvikli 88.500 TL)

Renault Clio Touch 1.5 dCi EDC 90 bg 113.850 TL (Hurda Teşvikli 105.850 TL)

Renault Megane Sedan Joy 1.5 dCi EDC 110 bg 155.950 TL (Hurda Teşvikli 152.950 TL)

Peugeot 308 ACTIVE 1.6 BlueHDi 120 hp EAT6 Tam Otomatik S&S 158.700 TL (Hurda Teşvikli 155.700 TL)

Honda Civic'in fiyatı gayet normalmiş.
  • 2018 versiyonu 20.000 $'dan başlıyor.
  • almayın.fiyatlar anlamsız şişti. sadece araba değil hiçbişi almayın.ben en son benzini 2 ay önce aldım. zorunlu olmadıkça binmiyorum.AVM ye gitmeyin kafelerde para harcamayın. bırakın %52 harcasın ne harcayabiliyorsa. bizleri kazıklayıp kendi seçmenlerine peşkeş çekmekten başka birşey yaptıkları yok. üzerinde haksız anlamsız vergi olan hiçbirşey almıyorum. ülke batalı çok oluyor.sadece kendileri anlamadı. 4bintl gelirle tek başıma yaşıyorum gereksiz 1tl harcamıyorum.

• -Avrupada vergi cok bikerem.
    -Hem orda cop vergisi oduyor musunuz?biz burda herseye vergi oduyoruz..
    -kiralar yuksek burda.. turkiyede bedavaya yasiyorsunuz.....

100 asgari ucret tutarinda olan standart bir araba icin bicilen fiyat bu. Yukardaki yazdiklarimda avrupada yasayan dunyadan bir haber yasayanlarin yorumlari...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Araba filan alınmaz bence. Eskiden bu paraya BMW alıyordun

• şaka herhal

• Honda Civic Sedan ve Hatchback'in dizel otomatik fiyatları açıklandı
  • ALMAYACAKSINIZ ARKADAŞ !!!

Aldıktan sonra da gelip buraya çocuk gibi ciyak ciyak ağlamayacaksınız. Yok benzin pahalıymış, yok vergisi çokmuş, servis pahalıymış diye ötüp durmayacaksınız. Bırakın malum kesim alsın.

Siz enayi gibi aldıkça fiyatlar daha çok artacak. Anlayın artık şunu.

ZORUNLU İHTİYAÇ DEĞİLSE, HİÇBİR ŞEY ALMAYACAKSINIZ !!!
  • 0 km hakkı 60-70 bin dir üstü bu araca verilmez

• Benzinli-LPG'li ya da dizelin düz viteslisini al geç. Nerede kaldı bu dizelin ekonomikliği? %60'lık ÖTV dilimine giriyor. Porsche mu alıyoruz anasını satayım? :)

• Dizel DSG oktavya 160 kağıt iken ne bekliyordunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.