Şimdi Ara

iOS 12 ile gelecek emojiler belli oldu: Nazar boncuğu ve 70 emoji daha

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple, 17 Temmuz tarihinde kutlanan Dünya Emoji Günü’ne özel olarak iOS 12 ile gelecek yeni emojilerini tanıttı. Uzun zamandır beklenen nazar boncuğu emojisi, iOS 12 ile birlikte iOS cihazlara geliyor. 70’i aşkın yeni emoji, yılsonuna doğru iPhone, iPad, iPod Touch, Mac ve Apple Watch’a gelecek.

Yeni emojiler ile birlikte Unicode 11.0’a uyum sağlanacak ve mango, kanguru, yengeç, tavus kuşu gibi emojiler eklenecek. Soğuktan donmuş surat, sonsuz işareti, marul, partici surat, kaşları çatık endişeli surat da eklenecek diğer emojiler arasında yer alıyor. Bunlara ek olarak beyaz saçlı, kızıl saçlı, kıvırcık saçlı ve saçsız surat eklenecek, ten rengine göre özelleştirilebilecek.

Apple, yeni emojilerin iOS cihazlara yılsonunda geleceğini söylüyor. Yeni emojilerin iOS 12 veya iOS 12.1 güncellemesi ile kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    iOS 12 ile gelecek emojiler

• Donanım haberin emojileri daha güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 17 Temmuz 2018; 19:29:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Donanım haberin emojileri daha güzel.
    bence de
  • Ya gerçekten anlamıyorum. Kim n'apıyor bu kadar emojiyi?... Kullanan kaç tane kullanıyor? En fazla 20-30 hadi bilemedin 40 tanesi yeter %99 kişiye.

Unicode Standardlarına göre Haziran 2017 tarihinde kayıtlı 2666(iki bin altıyüzaltmışaltı) tane emoji varmış. ( Kaynak:https://emojipedia.org/faq/ )

İstemiyorum telefonumda bu kadar emojiyi ben. İp yumağı şeklinde emojiyi hangi konuşma içerisinde kullanmamı bekliyorlar da sunuyor bana ANLAYAMIYORUM... İşin b.ku çıktı iyice.... N'apayım ben 2666+70 yeni emojiyi...
  • bu oyun yerliymiş ama androidde yok. Gelince alırım. çok güzel gözüküyor.
  • Emojiler çöp
  • Emojilerle uğraştıkları kadar arka planda çalışan youtube ile uğraşsalar daha fazla kar elde edecekler ama
  • İstediğim emoji:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH Emojilerini getirsinler emojide devrim başlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.