Şimdi Ara

No Man’s Sky NEXT Güncellemesi Third-Person ve Multiplayer Modu Ekleyecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Hello Games, No Man’s Sky'ın şu ana kadarki en büyük güncellemesi olacak 'NEXT' için tanıtım videosu yayınladı.

'NEXT' güncellemesi genel olarak çok oyunculu mod, oyunun tamamını üçüncü şahıs modunda oynayabilme, görsel revizyon, sınırsız üs kurma ve yük gemileri ile ilgili yeni özellikleri içeriyor. Güncelleme notlarının tamamını PlayStation Blog üzerinden okuyabilirsiniz.

No Man’s Sky şu anda PlayStation 4 ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda. 24 Temmuz'da Xbox One versiyonu ve oyunun yeni güncellemesi 'NEXT' çıkacak.

Güncellemenin tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Ben bir first person hayranı olarak acaba ilk çıktığında third personmu çıksaymış dedirtti be güzel yapmışlar ama oynamam.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Multiplayer olarak lansmanı yapılan oyun çıktıktan 2 sene sonra bu moda kavuşuyor :D cidden çok komik bir durum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • şama maka bayaa adam ettiler oyunu.
  • Kendi halinde bir oyun olarak çıksaydı, gerçekten indiegame ruhuna uygun hareket etmiş olsalardı, muhtemelen gelmiş geçmiş en iyi bağımsız oyunlardan biri olarak anılacaklardı. Sonuçta Sony'nin hataları sonucunda millet gaza getirildi ve güzelim fikirleri mahvettiler. Tabii Sean Murray onca yalanı söylememiş olsaydı diyorum, en azından oyunun gelişim süreci içinde böyle iki yıl sonrasına kalan bir özelliğin çıkışında hazır gelecekmiş gibi lanse edilmesi büyük hataydı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.