Şimdi Ara

Xiaomi Mi Max 3'ün resmi görselleri yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi'nin yeni akıllı telefonu Mi Max 3'ün resmi olarak tanıtılmasına sadece iki gün kaldı. Bugün Xiaomi kurucularından Lin Bin, 19 Temmuz'da lansmanı yapılacak olan cihazın resmi görsellerini paylaştı.

Xiaomi Mi Max 3, 19 Temmuz'da tanıtılacak

Yayınlanan görseller, önceki sızıntılarda duyurduğumuz tasarım hakkında en net bilgileri veriyorlar. Xiaomi Mi Max 3'ün 18:9 en boy oranlı 6.9 inçlik çentiksiz IPS ekranının, kalın çerçevelere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Şirketin bu cihazı bütçe dostu bir fiyatla sunacağını düşünürsek bu normal karşılanabilir.

Cihazın arkası ise muhtemelen metal malzeme ile kaplı ve dikey olarak hizalanan kamera konumu, Redmi Note 5 Pro ve Redmi 6 Pro'nun tasarımına oldukça benziyor. Altın, mavi ve siyah renk seçenekleriyle gelmesi beklenen cihazın, 4 GB RAM, 64 GB depolama alanı, 5.500 mAh batarya kapasitesi ile kutudan çıkması bekleniyor. Mi Max 3'ün işlemcisinin ne olacağı henüz açıklanmış olmasa da sızan bilgiler Snapdragon 636 olduğu yönünde.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Yanmaz hocam yanmaz. Eskiden vardı öyle sorunlar şimdi samsung bu problemleri aştı. Ha ama şarjdayken gider pubg oynarsın telefon 43 derecelere ulaşır o zaman bataryanın ısısıyla ekran hasar alabilir belki ama bu tüm cihazlarda geçerli bir durum. Şuan kullandığım ips ekranlı cihazda da ısıya bağlı ekran sararma sorunu var mesela.
  • geliyor gönlümün efendisi. ah bir de super amoled olsaydı o ekran tadından yenmezdi

• Xiaomi Mi Max 3'ün resmi görselleri yayınlandı
  • Intouchable kullanıcısına yanıt
    Evet hocam büyük ekranlarda amoled pil tüketimi açısından muhteşem oluyor. Ayrıca bu kadar büyük pilli bir telefon için de amoled tercihi kasayı inceltmek adına daha doğru olabilirdi. Xiaomi ürünlerinin yüzde 90'ında ips kullanıyor yapacak bişey yok maalesef..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper Amoled olsaymış şahane olurmuş, Ayrıca Xiaomi'nin çok hızlı bir şeklide üretim kapasitesini artırması gerek, cihazlarını bulmakta zorlanıyoruz.

Mi 8 bir türlü gelemedi mesela.
  • swat882 kullanıcısına yanıt
    Sende mi8 yerine başka xiaomi modellerini al
  • hasanandnexus kullanıcısına yanıt
    amoled koysunda 1 sene sonunda yansın mı
  • Intouchable kullanıcısına yanıt
    1 sene sonra neden yanık var diye ağlarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

amoled koysunda 1 sene sonunda yansın mı
    Yanmaz hocam yanmaz. Eskiden vardı öyle sorunlar şimdi samsung bu problemleri aştı. Ha ama şarjdayken gider pubg oynarsın telefon 43 derecelere ulaşır o zaman bataryanın ısısıyla ekran hasar alabilir belki ama bu tüm cihazlarda geçerli bir durum. Şuan kullandığım ips ekranlı cihazda da ısıya bağlı ekran sararma sorunu var mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

Yanmaz hocam yanmaz. Eskiden vardı öyle sorunlar şimdi samsung bu problemleri aştı. Ha ama şarjdayken gider pubg oynarsın telefon 43 derecelere ulaşır o zaman bataryanın ısısıyla ekran hasar alabilir belki ama bu tüm cihazlarda geçerli bir durum. Şuan kullandığım ips ekranlı cihazda da ısıya bağlı ekran sararma sorunu var mesela.

Alıntıları Göster
    Halen daha amoled ekranlar yanıyor. S8 kullanıp da ekranı yanan kişiler var. Halen daha amoled ekran yanabiliyor.
  • Ekran kasa oranında daha agresif bir tasarım bekliyordum. Mi max/max 2 den daha büyük mü olacak acaba? Boyutlar belli mi ki

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    telefonum IPS LCD. Ekran yanığını bir buçuk senedir yaşıyorum. Firmaya göre değişir yani o işler.
  • quote:

Halen daha amoled ekranlar yanıyor. S8 kullanıp da ekranı yanan kişiler var. Halen daha amoled ekran yanabiliyor.

Alıntıları Göster
    Yanma problemi biraz da soğutma ile alakalı. S8 de bu konuda bazı sıkıntılar oldu. Ama çok ağır kullanım altında olabiliyor. Bakın olabiliyor dedim.

S-Amoled ekran gerçekten çok başarılı. Kimi sevmez ama bir arkadaşım sırf amoled var diye yıllardır kullandığı Sony marka telefonunu C7 Pro ile değiştirdi. Amoledin tadı başka diyor.

Ben Redmi 5 Plus'a baktım. Kendi S7 cihazıma göre çok da kötü değil ama ekran konusunda gerçekten çok iyi amoled. Ya da ben alıştım bilemiyorum
  • quote:

Alıntıları Göster
    ..... tmm sta, bu olasılığı da varsayım kabul ediyoruz !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sazankiller

• quote:

Orijinalden alıntı: Intouchable

telefonum IPS LCD. Ekran yanığını bir buçuk senedir yaşıyorum. Firmaya göre değişir yani o işler.
    Hangi firma sizin ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Yanma problemi biraz da soğutma ile alakalı. S8 de bu konuda bazı sıkıntılar oldu. Ama çok ağır kullanım altında olabiliyor. Bakın olabiliyor dedim.

S-Amoled ekran gerçekten çok başarılı. Kimi sevmez ama bir arkadaşım sırf amoled var diye yıllardır kullandığı Sony marka telefonunu C7 Pro ile değiştirdi. Amoledin tadı başka diyor.

Ben Redmi 5 Plus'a baktım. Kendi S7 cihazıma göre çok da kötü değil ama ekran konusunda gerçekten çok iyi amoled. Ya da ben alıştım bilemiyorum

Alıntıları Göster
    Amoled ekranda iyi renkleri çok canlı gösteriyor. Ama yanma konusundada çok iyi. S9 serisinde de yanma olmazsa tam alınır kıvama gelmiş demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

..... tmm sta, bu olasılığı da varsayım kabul ediyoruz !

Alıntıları Göster
    Yaz geldi amoled ekranlar yine yanar
  • quote:

Hangi firma sizin ki

Alıntıları Göster
    LG maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intouchable

LG maalesef

Alıntıları Göster
    Hiç şaşırmadım ki sorun firmaların başını çeken firmalardan. Hangi modeliydi sizin ki ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.