Şimdi Ara

14 Alt-yazı Sitesi (Altyazı arayanlara) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
723
Cevap
18
Favori
1.098.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Little Miss Sunshine, Invincible 2006, Step up filmlerinin Türkçe altyazıları aranmakta (hepsi 1Cd)
  • ARKADAŞLAR BEN DİVX FORMATINDA MEET JOE BLACK FİLMİNİ İNDİRDİM YALNIZ BU FİLME NASIL ALTYAZI EKLEYECEĞİMİ BİLMİYORUM.AÇIKLARKENDE BASİT VE ANLAŞILER BİÇİMDE AÇIKLARSANIZ SEVİNİRİM!!!KONUYU FAZLA BİLMİYORUM O YÜZDEN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM!!!

14 Alt-yazı Sitesi (Altyazı arayanlara)
  • cok saol simdi onu arıyordum google da link attı :D saolasın saygılar...
  • The Philadelphia Experiment filminin ingilizce veya turkce alt yazısını arıyorum..saygılar..
  • teşekkürler

14 Alt-yazı Sitesi (Altyazı arayanlara)
  • paylaşım için saol ama ben hala aradığımı bulamadım "deja vu" yu torrentta düştü bu film 7 ocakta türkiyede bnde ingilizce iflm ama kimse ilgilenmemiş türkiyede altyazısı ile sizce önemli deilmi en önce sizin izlemniz ama izlemiyoruz işte alt yazı yok
  • abiler
    Mortuary adlı korku filminin altyazıasını arıyorum 23 kare saniye 1 cd ve türkçe şimdiden tşk.
  • Alt yazıya neden ihtiyaç duyuyorsunuz ki
  • The.Descent.2005.UNRATED.DVDRip.XviD-LPD

bU Filmin altyazısını hiç bir yerde bulamadım yardım edicek arkadaşlar varmı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zaris

The.Descent.2005.UNRATED.DVDRip.XviD-LPD

bU Filmin altyazısını hiç bir yerde bulamadım yardım edicek arkadaşlar varmı acaba?

http://www.divxplanet.com/sub/m/7120/The-Descent.html

Aynı film için ben de bu adresten indirmiştim. Ancak hangi altyazı olduğu aklımda değil..

Öncelikli olarak; Material Girls ve Pledge This filmlerinin Türkçe altyazılarına ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim..

Ayrıca; 30 Days, Bring It On Again, Dogma, Irreversible, Off The Black ve The Cable Guy filmlerinin altyazıları da yok...

• The First Great Train Robbery(1979)
    filminin ve benzer eski vizyon olmayan filimlerin alt yazılarını nereden bulabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

quote:

The.Descent.2005.UNRATED.DVDRip.XviD-LPD

http://www.divxplanet.com/sub/m/7120/The-Descent.html

Aynı film için ben de bu adresten indirmiştim. Ancak hangi altyazı olduğu aklımda değil..

Öncelikli olarak; Material Girls ve Pledge This filmlerinin Türkçe altyazılarına ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim..

Ayrıca; 30 Days, Bring It On Again, Dogma, Irreversible, Off The Black ve The Cable Guy filmlerinin altyazıları da yok...

Çok makbule geçti aynı filme baktım bende ama altyazılarındA LPD UYUMLU yoktu acayip kıl etti verdiğin sayfada en alttaki alt yazı doğrudur

Tekrar teşekkürler
  • quote:

Çok makbule geçti aynı filme baktım bende ama altyazılarındA LPD UYUMLU yoktu acayip kıl etti verdiğin sayfada en alttaki alt yazı doğrudur

Tekrar teşekkürler

Rica ederim.

Arkadaşlar elinde şu filmlerin altyazısı olan yok mu yaw, bu kadar mı kalitesiz film bunlar... : Material Girls ve Pledge This!

• step up in altyazisi yok:(:( bulan varmi?
  • Apocalypto

Bu filmin alt yazısı yokya felç geçiricem böyle güzel bi filmin alt tyazısını bulamıyoz izleyemiyoz :(
  • arkadaşlar çok aradımama bulamadım
    The Sex Monster 1999 bu filmin alt yazısı olan varsa bi zahmet.
  • arkadaşlar deja vu filminin altyazısını biri buraya yazabilirmi şimdiden teşekkürler
  • kimsede linki yokmu
  • cok saol walla... cok ıse yarayacak siteler...
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.