Şimdi Ara

14 Alt-yazı Sitesi (Altyazı arayanlara) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
18
Favori
1.098.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cok sagol walla ii calısmısıın paylasım ıcın cok sagol
  • Dostum Çok saĞol
  • a nightmare on elm street serilerinin 1 2 3 4 5 7 nin altyazıları var sorun yok. fakat 6. yı bir türlü bulamadım ya yardım lütfen arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 29 Ocak 2006 5:25:32 >
  • Arkadaşlar Lord of The Rings serisinin Extended versiyonları için altyazı arıyorum ama hiçbir sitede yok...Dvd leri kanadadan aldım ingilizce izlemek en iyisi ama arşiv için alt yazılı hali de kenarda bulunsun istiyorum...gören bilen warsa çok makbule geçer!!!bu arada LOTR serisinin extendedlerini izlemeyen warsa mutlaka izlesin bence muhteşemler!!!

şimdiden teşekkürler!!!
  • Arkadaşlar altyazıyı indirdikten sonraki aşamaları da bilenler açıklayabilir mi?
    Film üzerine alt yazılar nasıl ekleniyor?
  • Çalışma için sağol ama bu kadar siteye gerek yoktu bence DivX Planet ve DivX Forever yeterdi.
  • ya bu siteler iyiy de gerçek dedikodu (rumor has it) filminin altyazısını bulan biri bana yardımcı olursa sevinirim
  • bende de 700 mb lik altyazı arşivi varda içinden bişiy bulasıya kadar canım çıkıyo... zor iş ayrıca internete atmak ölümden beter bişiy
  • benim favori sitem divxplanet
  • arkadaşlar bu altyazıları kim hazırlıyor? neden hazırlıyorlar ve bu işten para kazanıyorlar mı? bunu baya merak ediyorum.
  • ben altyazılar la pek anlamam ama lınkler ıı ıs yaptı mesela surdan sms dedım sms siteleri geldi.tıkladım bırısıne muzık lıstesının ılk 10 una baktım 10 tane den 7 sı turk valla alakası yok ama turk popcularımız harbıden ii iş yapıyo en alta tıklayarak gorebılırsınız
    http://www.geocities.com/mintistore/divxaltyazi.html

http://www.hotsms.com/
  • eline sağlık güzel çalışma
  • selam

ben donnie darko die bi film indirdim,altyazısını da buldum hatta birçok wersiyonunu buldum ama hiçbiri oturmuyor filme,senkronları inanaılmaz bozuk..düzeltiecek gibi değil yani..

bi bilen warsa çok sewinicem..
  • quote:

Orjinalden alıntı: jedah

benim favori sitem divxplanet

+10
  • Yani şunu diyorum:
    Filmi indirdim,altyazısını da indirdim.
    Bunları bilgisayarda (crystal player) önce filmi açıp sonra da altyazı ekle diyerek seyrediyorum.
    Ama altyazıyı filmin içine gömüp öyle kaydederek örneğin wmplayer ile seyretmek istiyorum.
    Yada altyazı ile birlikte cd içine atmak istiyorum.
    Bunu nasıl yapıyorsunuz?
    Selamlar
  • Arkadaşlar cehennem silahı 1,2,3,4 ü indirdim..hepside dvdrip 25fps ve tek cd...divxplanet ve divxforever dan indirdiğim altyazılar birtürlü uymuyor...Senkronladım yarıya kadar düzgün gidiyorlar fakat sonrası birtürlü oturmuyor...Elinde düzgün çalışan altyazısı olan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim....
  • http://www.divxplanet.net derim bundan şaşm ben bu kullanırım,
  • quote:

Orjinalden alıntı: jackal_

http://www.divxplanet.net derim bundan şaşm ben bu kullanırım,

Maalesef divxplanet ve divxforever daki altyazılar uymuyor
  • -----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iltoen -- 8 Mayıs 2013; 15:40:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: iltoen

quote:

Orjinalden alıntı: fıratkale

Arkadaşlar cehennem silahı 1,2,3,4 ü indirdim..hepside dvdrip 25fps ve tek cd...divxplanet ve divxforever dan indirdiğim altyazılar birtürlü uymuyor...Senkronladım yarıya kadar düzgün gidiyorlar fakat sonrası birtürlü oturmuyor...Elinde düzgün çalışan altyazısı olan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim....

daha öncede acikladigim gibi bir klosörün icinde film dosyasi ile alt yazi dosyasinin ismini ayni yaparsan windows media player bunu otomatikman görecektir. ve alt yazi yükle gibi ugras olmayacaktir.

Benim altyazının görünmesiyle ilgili bir problemim yokki playerımda..Benim sorunum mevcut altyazıların filmle uyumlu olmaması yani sürekli kayması..senkrolanmama rağmen kayması..Sanırım bu altyazılarda küçük bir bölüm çevrilmemiş dolasıyla o yüzden oturmuyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.