Şimdi Ara

Coinbase CTO'su:' Kripto paraların yükselişine hazır olun '

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Coinbase CTO’su Balaji Srinivasan; attığı bir tweetle kripto para piyasasındaki potansiyel kullanıcı sayısının şu ankinin yaklaşık 60 katına çıkabileceğini belirtti. Srinivasan, bu tahminini dünyadaki akıllı telefon kullanıcıları ve kripto para kullanıcıları arasında yaptığı bir kıyaslamaya dayandırdı.

Bazı kullanıcılar Srinivasan'ın yaptığı bu kıyaslamanın mantıksız olduğunu ve akıllı telefon kullanımıyla kripto para kullanımının arasında bir ilişki kurulamayacağını belirtti. Bazılarıysa atılan bu tweetin mantıklı olduğunu ve uzun vadede dijital para kullanımının işe yarayacağını düşünüyor.

Kripto para piyasası, son zamanlarda büyük düşüşler yaşıyor. Özellikle EOS, bu düşüşlerden en çok etkilenen kripto para birimi olmuş vaziyette. Söz konusu kripto para biriminin yaşadığı bu düşüşün ağ yapısıyla ilgili yaşadığı problemlerle ilgili olduğu düşünülüyor. 

Bugün,  EOS dahil olmak üzere birçok dijital para birimi yükselişe geçmiş durumda. CoinMarketCap'ten alınan verilere göre; kripto para piyasasındaki birçok para birimi, yaşadığı büyük düşüşlerden sonra yükselişe geçmiş durumda.

Coinbase CTO'sunun, piyasadaki kullanıcıların artacağı varsayımıyla yaptığı bu tahminin doğruluğu ilerde görülecek. Kripto para piyasası, şu an oldukça dalgalı bir durumda ve piyasaya düşüş hakim. Potansiyel yatırımcıların, ani yükselişler ve düşüşler gösteren dijital para birimlerine yatırım yapıp yapmayacağı da büyük bir merak konusu.

• Coinbase çalışanı olarak düşecek demesini beklemiyorduk zaten.

• sabırlı olan parasını bozdurmayan kazanır
    ...
    paranızı çekin de para kazanmayın diye bu dalgalanmalar oluyor sabredin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 13 Temmuz 2018; 19:22:49 >
  • Hep yalan. Yükseltiyorlar millette daha çok yükselecek diye milyarlar yatırıyor sonra buummm diplerde geziniyorsunuz. İnanmayın artık bu haberlere.

• Açıkçası ben ağ yapısından dolayı düşüyor vs. yorumlarına hiç katılmıyorum. Balinalar canları isteyince düşürüp canları isteyince çıkarıyorlar. Bu kadar basit olay.

• AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    Vatandaş Tokatlanmaya devam eder, etsin de, bu dünyadan ne ponzi'ler ne başka şeyler geçti insanlar hala akıllanmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K_Spartakus

Vatandaş Tokatlanmaya devam eder, etsin de, bu dünyadan ne ponzi'ler ne başka şeyler geçti insanlar hala akıllanmadı.
    Demek ki milletin parası var ki kaziklanmayi seviyor :)

Katılıyorum sana da ama çiftlik bank için kredi çekenler de vardı. Kredi çekenler şimdi tespih çekiyor bu borç nasıl biter diye

• quote:

Orijinalden alıntı: K_Spartakus

Katılıyorum sana da ama çiftlik bank için kredi çekenler de vardı. Kredi çekenler şimdi tespih çekiyor bu borç nasıl biter diye
    Kisadan para kazanma hırsı. Hiç akillanmamis bu millet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtiMX4 -- 14 Temmuz 2018; 21:11:1 >
  • Herkes boğayı bekliyor.Boğa gelirse zaten coinleri bozup ortadan kaybolmak farz oldu.
  • 500 milyar param vardı , 300unu cabricegolta yatırdım. Fadılzede oldum.150 sini ise çiftlik tosuna kaptırdım. Şimdi elimde 50 kaldı onu bitcoine yatıracağım zararımı çıkartmayı planlıyorum.
    Maalesef öyle kardeşim

• Adam haklı çıktı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.