Şimdi Ara

Honor 10 satışları dünya genelinde 3 milyonu geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei’nin alt markası Honor, dünya genelinde 3 milyon adet Honor 10 sattığını duyurdu. Açıklamayı şirketin Avrupa kolu resmi Twitter hesabı aracılığı ile yaptı. Honor bu kilometre taşına ulaşmasına katkıda bulunan her Honor 10 alıcısına teşekkür etti.

Ayrıca Bkz.Honor 10 Türkiye fiyatı açıklandı
    Honor piyasaya sürülmesinin ardından sadece bir ay içerisinde Çin'de 1 milyondan fazla Honor 10 satmayı başardı. Akıllı telefon OnePlus 6, Asus Zenfone 5Z ve aynı fiyat aralığındaki diğer cihazlarla sıkı bir rekabete girdi ancak tüketicilerin ilgisini çekmeyi de başardı.

GPU Turbo özelliği de kazanacak

Honor 10 kısa süre önce Parti Modu, parmak izi ve kamera geliştirmelerini de içeren bir güncelleme aldı. Ayrıca yakında grafik performansını %60'a kadar artıran GPU Turbo özelliğine sahip olacak.

Honor 10 5.84 inç ekran, yapay zeka destekli çift arka kamera, güçlü Huawei Kirin 970 yonga seti, yüz tanıma ile kilit açma ve daha birçok özellik sunuyor. Akıllı telefonun gelecek yıllarda daha da yüksek satış rakamlarına ulaşması bekleniyor.

• Ülkemizde de Samsung ve Apple dışında bir markanın böyle satış rakamlarını görür müyüz ?

Benim pek umudum yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Ülkemizde de Samsung ve Apple dışında bir markanın böyle satış rakamlarını görür müyüz ?

Benim pek umudum yok
    apple ve samsung un bayrak gemileri 5bin tl üstü olmuş. Artık alınamayacak konuma geldiler . insanlar daha uygun olan çin telfonlarına yönelecektir. zaten güzel işte çıkartıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

apple ve samsung un bayrak gemileri 5bin tl üstü olmuş. Artık alınamayacak konuma geldiler . insanlar daha uygun olan çin telfonlarına yönelecektir. zaten güzel işte çıkartıyorlar.

Alıntıları Göster
    S9 şuan 3750 ama s10 dan sonra alınmaz. Apple da alınmaz iphone 8 olmuş 5 bin lira. Honor 10 da çok ucuz değil 3000 lira. 2250 ye zenfone 5 çok iyi şuan. Asus bu istikrarı sürdürürse hem orta segmente hem üst segmente tr de ağırlığını koyar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

Umarım öyle olur ve Meizu Xiaomi ve Huawei nin satışları artar

• Xiaomi Türkiye'de satış mağazalarını açtıkça bilinirliği de artar satışı da artar rekor da kırar.

İnsanlar ayfon 8 ve X'in en yüksek fiyatını baz almaya başlar artık, çünkü bu paraya vosvos alırım diyenler artacak.

Tabii sadece xiaomiyle sınırlı kalmamalı ve diğer Çin markaları da uygun fiyatlarla yüksek kaliteli telefon satılabileceğini de göstermeliler vatandaşa.

Ben 10 küsür (windows mobile) senelik eski bir HTC kullanıcısı olarak xiaomi ye geçiş yaptım. Belki yarın başka bir Çin markasıda kullanıyor olabilirim. Marka umurumda değil artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: K_Spartakus

Xiaomi Türkiye'de satış mağazalarını açtıkça bilinirliği de artar satışı da artar rekor da kırar.

İnsanlar ayfon 8 ve X'in en yüksek fiyatını baz almaya başlar artık, çünkü bu paraya vosvos alırım diyenler artacak.

Tabii sadece xiaomiyle sınırlı kalmamalı ve diğer Çin markaları da uygun fiyatlarla yüksek kaliteli telefon satılabileceğini de göstermeliler vatandaşa.

Ben 10 küsür (windows mobile) senelik eski bir HTC kullanıcısı olarak xiaomi ye geçiş yaptım. Belki yarın başka bir Çin markasıda kullanıyor olabilirim. Marka umurumda değil artık.

Doğru olanı yapıyorsun dostum. Bir karşılaştırma paylaşıyorum iphone fanboyları da baksın

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/87696-89863/meizu-pro-7-plus_apple-iphone-x/

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/89863-91539/apple-iphone-x_huawei-mate-10-pro/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 12 Temmuz 2018; 22:13:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K_Spartakus

Xiaomi Türkiye'de satış mağazalarını açtıkça bilinirliği de artar satışı da artar rekor da kırar.

Kullandığın iflas ediyor sıra xiaomi ye geldi demekki

• az önce hepsiburadadan alışveriş kredisi ile satın aldığım ürün. 250 tl de çat indirim oldu tertemiz. f/p olarak zaten baya başarılı. sabırsızlıkla bekliyoruz

• Tüm cihazlara zam gelecek. Boşuna sevinmeyelim bence.

Zenfone 5 3000, 5Z 4000+ bandına çıkacak sanırım.
  • cnr-bjk C kullanıcısına yanıt
    250 TL toplam kredi miktarından düşüp mü taksitlendirildi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr-bjk

az önce hepsiburadadan alışveriş kredisi ile satın aldığım ürün. 250 tl de çat indirim oldu tertemiz. f/p olarak zaten baya başarılı. sabırsızlıkla bekliyoruz
    300 daha verip leica lensli oisli en azından kaliteli p20 almadığın için üzülmüyorsundur umarım

P20nin kırpılmış versiyonu dendi 300tl fark var sadece kesinlikle alınmaz

• İflas filan ettiği yok, ben almıyorum ama eşime HTC 10 aldırdım.

Sıkıntı yok

Sen o güzel canını sıkma yeter

• K_Spartakus K kullanıcısına yanıt
    Canım niye sıkılsın ben dalga geçmeye çalışıyorum.ayrıca windows mobile iptal htc can çekişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sazankiller -- 13 Temmuz 2018; 13:59:24 >
  • Geç dalganı sorun yok

Şahsen batmış batmamış umurumda değil

Sana iyi eğlenceler kardeşim

• Hocam güzel diyorsun da zenfone 5 honor 10 un klasmanında değil ki fiyat karşılaştırması yapıyorsun. Iphone 7den kat kat iyi bir telefon fakat fiyat olarak daha uygun denebilir mesela, bardağın boş tarafından bakmak milletimize has birşey:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berkay63300 B kullanıcısına yanıt
    İos un rakibi yok iphone 7 nin rakibi iphone 8 dir. İos almayacak adam zaten iphone a boşa para vermez. Androidde alternatif çok. Honor 10 un en yakın rakibi 3400 civarına bulunan p20 ve aradaki fiyat farkına fazlasıyla değer.

• Suya dayanıklılık haricinde honor 10 un üstünlüğü mevcut. tabi su altında çok işi olan biri için farka değebilir. O mesajı iphone 5-5s 6 6 plus 6s plus - 7 - 7 plus kullanan biri olarak ve şu an honor 10 kullanan biri olarak yazdım yani forumda olur da biri honor 10 düşünürse, yanlış kıyaslamalardan kafası karışmaması için. Forum sidik yarıştırma forumu olmak üzere herkes kullandığı telefonu övüp diğerlerini yermek için yazıyor kimsenin bilgilendirme amaçlı yazdığı yok. Ki zaten tr deki hiçbir telefonu biz normal fiyatına alamıyoruz yarı parası vergiye trtye nefes almaya falan gidiyor. Uzun lafın kısası şu an için f/p olarak çok iyi bir üründür honor 10 diye düşünüyorum (ki trde şu an tek satıcı var daha tam giriş yapmadı tr ye elbet fiyatı düşecektir az da olsa)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon mükemmel görünüyor. iphone u satıp alasım var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.