Şimdi Ara

Galaxy Tab S4 en net görselleriyle karşınızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung’un tablet pazarındaki beğenilen serisi Galaxy Tab S bu yıl dördüncü kez sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Daha modern çizgiler ve donanım ile harmanlanan Galaxy Tab S4 durgunlaşan pazara hareket getirmeyi amaçlıyor.

Galaxy Tab S4 özellikleri

Evleaks tarafından sızdırılan yeni görseller tabletin yan ve arka profilden görüntüsünün yanı sıra yenilenmiş S-Pen kaleminin de tasarımını yansıtıyor. Yeni modelde en büyük fark ekran kaleminde gibi.

Ayrıca Bkz.Huawei MediaPad T3 10 ve T3 7 tabletleri satışa sunuldu

Daha önceki görsellerde de Galaxy Tab S4 modelinin biraz daha ince ekran çerçevelerine sahip olduğu ifade edilmişti. Yeni görselde tablete ait bir klavyeli kılıf olduğu da gözlerden kaçmıyor. Arka kısımda ise Tuning by AKG ibaresi göze çarpıyor. Herhangi bir parmak izi okuyucu olmaması yüz tanıma sisteminin öne çıkacağını gösteriyor.

Diğer taraftan S-Pen kaleminde önemli bir değişiklik var. Önceki nesilde klips sayesinde oluşan geleneksel kalem görüntüsü gitmiş ve parlak bir yapıya kavuşmuş. Ayrıca ek bir tuş daha olduğu görülüyor. Bu kalemde de Bluetooth desteği olacak mı belirsiz.

Snapdragon 835 yonga seti, 4GB RAM, 64GB depolama alanı, 7300mAh kapasiteli batarya, 13MP çözünürlüğünde arka kamera, 8MP çözünürlüğünde ön kamera gibi özelliklere sahip olacağı belirtilen modelin kısa süre içerisinde tanıtılması bekleniyor.

• Eskimis donanim olmamis...

• Bu da yeterince net olmamış ekremcim ya.

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    845 olsa sanki uzaya çıkacaksın ya ?
  • Hep bir sene geriden geliyor tab s serisi, zaten güncelleme desteği de olmuyor hiç. Bir önceki nesli kullananların yorumları da hiç iç açıcı değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    Sadece o mu UFS 2.1 Micro LED 10 bit HDR panel mumkunse 4K cozunurlukte olsun...

Gerci Ipad ve Iphone larda yillardir var.

Biz tabletlerde UFS 2.1 beklerken yillardir Apple yillar oncesinden UFS 2.x i acik ara sollamis :

https://www.semiwiki.com/forum/content/5067-ufs-nvme-smartphone-q-see-apple-s-answer-e.html

SSD lerin SATA3 degil hemde ! Daha da hizli bant genisligi teknojolisi : NVMe

Ipad Pro 2017 ler dahil sonra cikan ve onceki tabletleri de islemci ve GPU olarak gerek tek gerek cokluj islemci mobil grafik karti performansi yillardir acik arada Apple ondedir ...

Boyle bir olgu yillardir varken Samsung gibi depolama ve islemci ureten bir firma veya Snapdragon dokumunu yapan ureten fabrikalarindan Micro LED panel de uretmesi RAM uretmesi vs bakinca BEKLENTI BOYLE OLMASI yillarin rakip piyasasi da ortada iken cok makul talepler olsa gerek ...

Sen uzaya cikmakla demogojiyle takil evlat ... Yazim ortaya SANA degil ... Sen anlamazsin anlamamissin zaten .

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Sadece o mu UFS 2.1 Micro LED 10 bit HDR panel mumkunse 4K cozunurlukte olsun...

Gerci Ipad ve Iphone larda yillardir var.

Biz tabletlerde UFS 2.1 beklerken yillardir Apple yillar oncesinden UFS 2.x i acik ara sollamis :

https://www.semiwiki.com/forum/content/5067-ufs-nvme-smartphone-q-see-apple-s-answer-e.html

SSD lerin SATA3 degil hemde ! Daha da hizli bant genisligi teknojolisi : NVMe

Ipad Pro 2017 ler dahil sonra cikan ve onceki tabletleri de islemci ve GPU olarak gerek tek gerek cokluj islemci mobil grafik karti performansi yillardir acik arada Apple ondedir ...

Boyle bir olgu yillardir varken Samsung gibi depolama ve islemci ureten bir firma veya Snapdragon dokumunu yapan ureten fabrikalarindan Micro LED panel de uretmesi RAM uretmesi vs bakinca BEKLENTI BOYLE OLMASI yillarin rakip piyasasi da ortada iken cok makul talepler olsa gerek ...

Sen uzaya cikmakla demogojiyle takil evlat ... Yazim ortaya SANA degil ... Sen anlamazsin anlamamissin zaten .
    Tablet alacak olsam gider ipad alırım android uğraşmam hiç. Android cihaz kullanıyorum bu arada

• ya arkadaş s835 neye yetmeyecek de eski nesil donanım diyorsunuz... sanki nasa'da falan çalışıyosunuz hepiniz tuhaf mısınız nesiniz.

• Tablet üretip Android sürümünü bile güncellemeyen kafalarla zor. Android tablet resmen pişmanlıktır. iPad almak çok daha mantıklı. Elimde bulunan Samsung'un tabletinden sonraki fikrim.

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    Tab S3 u gecen yil 2017 de aldim Mayis ayi ortasinda sok oldum performans cok vasatti .

Sonra Ipad Pro 2017 modelleri cikti 10.5 LTE 256 GB modelini Kalemi ile hemen satin aldim Apple Store Turkiye den .

10 bit HDR milyar renkli panel kullaniyor efektif piksel olsun Samsung gibi pentile %33 altpiksel kayipli cihaz degil.

Arayuzu de iyicene gelisti ...

Halen de kullanmaktayim.

Chome OS de gelecek var ... Snpadragon 845 li Chrome OS li tabletler de geliyor malum onceleri laptoplara ucuz ogrenci temel amaclar icin odaklanmisti artik dokunmatik ozelligi de gelmistir gelismekte daha da gelisecek ...

Tablette Android kesinlikle olmustur. Google bile Pixel C tableti uzerine yenisini yillardir cikartmadi 2 yili gecti ...

Tablet arayuzlu uygulamalar hatta oyunlar neredeyse hic yok PlayStore da . Android 3.x de tablet arayuzu vardi sonra 4.x ve sonrasi tablet arayuzu bitirildi oldurduler ...
  • 3G TabE var, sanırım 3 yıldır kullanıyorum,spor yaparken tv olarak, araçta tv+ navigasyon, işte word excel, yani aklınıza gelecek her konuda tepe tepe faydalanıyorum cihazdan. Ipad2 ve ipad mini de var, ancak evde bir yerlerdeler, nerede olduklarını unuttum, bu son derece ucuz sammy tabE bütün ihtiyacımı karşılıyor. Bir de tabpro S var, win 10 çalıştırıyor, o zaten başlı başına pc... Sözün özü, benim gibi iosa alışamamış, anlamamış, kullanamayan kşiler için sammy en düz adroid tabletleri candır, canandır, ucuzsa alın, pişman olmazsınız...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.