Şimdi Ara

Darksiders III için 11 Dakikalık Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       IGN, Darksiders III için 11 dakika uzunluğunda yeni bir oynanış videosu yayınladı.

Yedi Ölümcül Günah'ı yakalayıp yok etme görevinde FURY'yi yönettiğiniz kesmeli biçmeli Aksiyon Macera oyunu Darksiders III'te felaketin pençesindeki Dünya'ya geri dönün. Dört Atlı'nın en tahmin edilemeyen, en gizemli üyesi FURY, birçoklarının başarısız olduğu bir şeyi, yani Dünya'yı kasıp kavuran güçlere bir denge getirmeyi başarmak zorunda. Darksiders III, eleştirmenlerden tam not alan Darksiders serisinin merakla beklenen üçüncü oyunudur.

Dünya'daki iyilik ve kötülük arasındaki dengeyi düzeltmek için kırbacına ve büyüsüne güvenmek zorunda kalan büyücü FURY'yi kontrol edin!
    FURY'nin büyüsünü kullanarak onun her biri yeni silahlar, hareketler ve yer değiştirme kabiliyetleri sunan çeşitli formlarını ortaya çıkarın.

FURY'nin hikayede ilerlerken gizemleri su yüzüne çıkarmak için mekanlarda bir ileri bir geri gittiği açık uçlu, yaşayan, serbest oyun dünyasını keşfedin.
    Yedi Ölümcül Günah'ı ve mistik yaratıklar veya bozunmuş varlıklar gibi hizmetkarlarını alt edin.
    Darksiders'daki sanat tarzı karşısında ağzınız açık kalsın: oyuncuyu cennetin yüksekliklerinden alıp cehennemin derinliklerine götüren, savaş ve çürümüşlüğün harap, doğanın istila ettiği, bir felaketin sonrasını betimleyen geniş ortamlar.

Darksiders III 27 Kasım'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Karakter havada yürüyor sanki animasyonlar bariz göze batıyor aksiyon ve dövüş mekanikleri idare eder çıkış tarihi yanlış seçilmiş okadar bomba oyun arasında arada kaynaması olası gözüküyor
  • şu kırbaç nedense o vuruş hissini hiç yaşatmıyor bana. Birde sürekli aynı hareket. Oyunu tanıtıyorsunuz ufak ufak biraz kombo , finish him tarzı şeyler , kan vahşet , parçalama tarzında şeyler gösterseler de gaza gelsek.
  • Çok başarılı durmuyor.Sıradan yapılmış. İndirime girdimi alınır. Kalkıpta 300 Tl vermem bu Oyuna açıkcası.
  • İnşallah Darksiders 2 nin gölgesinde kalmaz Darksiders 2 her şey açısından en nirvana oyundu çünkü müzikleri efsaneydi.
  • İlkini keyifle oynamıştım ikincisini saçma sıkıcı mekan tasarımları ve bulmacaları yüzünden yarıda bırakmıştım, yenilikçi şeyler bekliyorum bu ekipten bu videoda sadece en basit halini gösterip bir çok süprizi sakladıklarına inanmak istiyorum, bu haliyle çok yavan
  • İzlerken sıkıldım lan.Bu dandik şeye 270 TL verenin aklını emikliyim.
  • Animasyonlar iyi duruyor silah kullaniminda da gecen sene gosterilen videoya gore bariz fark var. Ben begendim atmosfer de guzel. Bakalim mekan cesitliligi ve puzzlelar nasil olacak umarim ilk 2 oyun kadar guzel olur. Oyunun konsol fiyatlari da uygun her turlu alir oynarim.
  • Prince of Persia 3'te ki kara prens'in zincirini koymuşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: kollaps

Animasyonlar iyi duruyor silah kullaniminda da gecen sene gosterilen videoya gore bariz fark var. Ben begendim atmosfer de guzel. Bakalim mekan cesitliligi ve puzzlelar nasil olacak umarim ilk 2 oyun kadar guzel olur. Oyunun konsol fiyatlari da uygun her turlu alir oynarim.

Animasyonlar iyi mi duruyor. Karakterin saçları ayrı bir cumhuriyet kurmuş :D
  • o tasarım tercihi animasyonla ilgisi yok.
  • God of war'ı görüp bence biz bu oyunu çıkartmayalım battle royale yapalım demelilerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

o tasarım tercihi animasyonla ilgisi yok.
    Ne alaka kardeş. Saç savrulmasında da animasyon oluyor ve saç savrulması aşırı derecede göze batıyor şu haliyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mütercim Bey

Ne alaka kardeş. Saç savrulmasında da animasyon oluyor ve saç savrulması aşırı derecede göze batıyor şu haliyle.

Alıntıları Göster
    Karakterin saci sabit durdugunda da dalgalaniyor zaten suyun altindaymis gibi. O sekilde tasarlamislar, ha kombat sirasinda sacin hareketinde bir hata vs oluyorsa bilemem ama benim gozume batmadi izlerken.

Bu arada oyun belki muthis olmayabilir ama oyun dunyasinin boyle orta derece aa yapimlara da ihtiyaci var. Gidip gow ile karsilastirmayim yani ondan sonra neden az oyun cikiyor diyorsunuz. Gecen nesil suruyle orta butceli oyun cikiyordu bu nesil ya indie goruyoruz ya da tek tuk aaa oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 12 Temmuz 2018; 0:29:36 >

• Ortalık battle royale çöplüğüne dönmüş Hack and slash tarzı oyunlar nerdeyse hiç çıkmıyor adamlar elini taşın altına atmışlar vay efendim saçı sallanıyor yok efendim havada yürüyor.
  • 5 sene sonra 30 liraya düşünce alırız. Sevgiler sana Aral Game...!
  • Biraz mekana uygun müzik koysaydınız ya bu ne böyle sessiz sessiz. Etrafımızı açık dünya ve battle royal çöplüğü sarmışken, her ne kadar 2'nci oyunun çekiciliği olmasa da, böyle düz ilerlemeli oyunlara hasret kaldığımdan, çıktığında hemen alacağım.
  • Yahu hack&slash diyosunuz ama combo yok. Sürekli aynı hareketi yapıp duruyor, bu nasıl hack&slash?
  • Güzel ama pek atraksiyon yok en fazla 60tl veririm
  • Çöp serinin çöp oyunu olmamış
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.