Şimdi Ara

Monster Hunter World'un PC çıkış tarihi açıklandı: İşte sistem gereksinimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monster Hunter: World'un merakla beklenen PC çıkış tarihi nihayet açıklandı. Yapımcı firma Capcom, milyonlarca oyuncunun çok büyük beğeniyle oynadığı oyunun 9 Ağustos 2018'de PC çıkışını yapacağını duyurdu.

Playstation 4 ve Xbox One'da 26 Ocak'ta yayınlanan Monster Hunter: World, muhteşem görselliği ve etkileyici oynanışıyla hem serinin hayranlarının hem de yeni oyuncuların beğenisini kazanmayı başarmıştı. Capcom, Monster Hunter: World'un PC platformundaki ilk Monster Hunter oyunu olması nedeniyle bazı optimizasyon problemlerinin olduğunu ve bu nedenle PC çıkışının normalden yaklaşık 6 ay sonra gerçekleştiğini söylüyor.

Capcom'un yaptığı açıklamalara göre Monster Hunter: World'un PC versiyonu görsellik anlamında konsollarla aynı seviyede olacak. Bu anlamda oyunun PC'de daha iyi bir görsel kaliteye sahip olmasını bekleyen oyuncular hayal kırıklığı yaşayabilir. Ancak Monster Hunter: World bildiğiniz gibi hali hazırda konsollarda da gayet tatmin edici bir görsel kalite sunuyor. Buna ek olarak oyunun PC'de sabit 60 kare/saniye deneyimi sunacağını da düşünürsek muhteşem bir görsel şölen bizleri bekliyor diyebiliriz.

Monster Hunter: World 9 Ağustos'ta Steam ve Microsoft Store platformlarında PC oyuncularıyla buluşacak. Oyunun açıklanan sistem gereksinimleri ise şöyle:

Minimum Sistem Gereksinimleri (Düşük Ayarlarda: 30FPS @ 1080p)

• İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit

• İşlemci: Intel Core i5 4460 @ 3.2GHz veya AMD FX 6300

• Hafıza: 8 GB 

• Ekran Kartı Hafızası: 2 GB

• Ekran Kartı: GeForce GTX 760 veya Radeon R7 260x

• Boş Sabit Disk Alanı: 20GB

• API: DirectX 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri (Yüksek Ayarlarda: 30FPS @ 1080p)

• İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

• İşlemci: Intel Core i7-3770 @3.4GHz veya Core i3 8350 4GHz veya AMD Ryzen 5 1500X

• Hafıza: 8 GB 

• Ekran Kartı Hafızası: 4 GB

• Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 3GB veya Radeon RX 570X

• Boş Sabit Disk Alanı: 20GB

• API: DirectX 11

• Haziran değil AĞUSTOS olacak
  • Coco.Jambo kullanıcısına yanıt
    Düzelttim. Teşekkürler.

• Yeni oyunların çıkışında aklımıza ilk gelenler

i5 yada i7 işlemci

....serisi yada daha iyi ekran kartı

8-10 gb ram

30-50 gb depolama alanı

Hep yükselen ama hiç düşmeyen donanım istiyorlar. Sürekli yeni bilgisayar alsın millet
  • biraz kof bir oyuna benziyor

• Fiyatı ne kadar olacak acaba?

• Greenman gamingden 160 tl ye aldım. Uzun zamandır bu oyunu bekliyordum. Beraber oynamak isteyenler steamden ekleyebilir beni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.