Şimdi Ara

Konsollar için geliştirilen Philips Momentum monitör serisi satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bilgisayar pazarının oyuncu donanımları segmentinin yanı sıra konsol pazarı da yükseliş trendini koruyor. Üreticiler de farklı çözümler geliştirerek ilgiden pay almayı amaçlıyor.

Momentum Monitor 436M6VBPAB özellikleri ve fiyatı

Philips konsol oyunculuğu başta olmak üzere en akıcı görüntüler için hazırladığı yeni Momentum serisi monitörlerin satışa çıkıyor. Yeni monitörler bu amaçla pek çok teknolojiyi de bünyesinde barındırıyor.

Yeni serinin ilk ürünü Momentum Monitor 436M6VBPAB oldu. 43 inçlik 4K HDR monitör VA panel barındırıyor. VESA’nın DisplayHDR 1000 görüntü standardına uyum sağlayan ilk monitör olma özelliğine sahip 436M6VBPAB ayrıca Adaptive Sync ile yırtılmaların da önüne geçiyor.

Ayrıca Bkz.Seagate BarraCuda SSD serisi yeniden aramızda

Quantum Dot teknolojisi ile daha iyi görüntü kalitesine ulaşan monitör ayrıca Ultra Wide-Colour teknolojisi ile daha etkileyici renkler üretebiliyor. Yine SmartResponse teknolojisi de ekrandaki gölgelenmelerin önüne geçiyor. Ekranın griden griye tepki süresi 4ms iken tazeleme oranı da 20-80Hz arasında.

Diğer taraftan popüler Ambiglow aydınlatma teknolojisi sahnelere göre renklendirme yaparak heyecanı artırmayı hedefliyor. Ses tarafında ise DTS Sound destekli 7W hoparlör kullanılmış.

USB-C, DisplayPort 1.2, Mini DisplayPort ve HDMI 2.0 portlarının yanı sıra hızlı şarj destekli USB 3.0 girişi de yer alıyor. Monitörün fiyatı 899 Pound olarak açıklandı.

• 90'larda sırf ön panelde "Video Game in" AV girişi var diye bunu aldırmıştım. Bence TV üreticileri bu alana özel çözümler üretmekte geç bile kaldı.

• VA panel konsollar için en doğru panel diye forumda bağırıp duruyoruz ama hala ips alıp fifa oynayınca başım dönüyor diyen insanlar var :)

• Samsung la bir akraba evliliği var galiba.

• ben olsam hem 1080p hem 4k modellerini cikartirim

• HDR1000 ile profesyonel renkler. Tam anlamıyla mükemmel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Input lag hakkinda bilgi yok ya da ben goremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maholine -- 7 Temmuz 2018; 22:29:41 >
  • -Qantum dot Samsung'un teknolojisi değil mi?
    -Konsollar için üretilen monitörde neden Freesync yok ve Adaptivesyncnin farkı nedir?
    -HDR10 ile HDR1000in farkı nedir? Benim 4k TV'de HDR10 var, atmalı mıyım çöpe :) Uzman arkadaşlar istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz.

• - kullanılan panel samsung un ürettiği panel demekki

- bir adaptive sync teknolojisi olan freesync var muhtemelen g-sync olacağını sanmam fiyat uçar

- Hdr10 içeriği hdr1000 kalitesiyle izlersin demek hdr10 standartı monitor/tv yeterliliğine göre sınıflandırıldı. hdr600 hdr400 gibi türevleri de var panelin maksimum parlaklığına göre değişiyor

uzman olmayan arkadaşlar aslında 5dk araştırsanız cevapları bulabilirsiniz
  • Haberde detayı yazılmamış ama, üründe 1 adet HDMI 2.0 var.

Konsola yönelik bir ürün yapıyorsun, ve utanmadan 1 adet HDMI bağlantısı koyuyorsun.

Yanında HDMI çoklayıcı hediye etsinler.
  • 4 ms cok yüksek responsive time... yıl olmuş 2018 hala tepkimenin önüne gecemiyolar

• Türkiye'de satışa çıkacak mı? amazonda satışına başlanmış
  • İnput lag değeri kaç ms

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
  • Birde nereden satın alabileceğimizi öğrenseydik güzel olurdu amazon.com ve amazon.de türkiyeye göndermiyor
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/Philips-Momentum-436M6VBPAB-DisplayHDR-Adaptive/dp/B07D5S3QCS
    Hepsi burada mevcut şuan ama fiyat maşalh uçuk

• Hocam bişiy danışıcam 6 ay olmuş yorum yapalı umarım görürsün ben ps4 var lg monitor de oynuyorum ps4 ses sistemi bağladım dolby den monitor artık çok eskidi 8 yıldır kullanıyorjm ve teklemeye başladı yenisini alıcam sırf konsol için pc işim yok odam da tv yok günümüz şartları bi tv bi ton para bu saat den sonra 4k almak istiyorum ileri yönelik olsun almışken bana önere biliceğin monitor varmı acaba 32 inç den aşşa olmasın ps5 içinde kulllanmak istiyorum ilerde yardımcı olursan sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Deswaaa

https://www.amazon.com/Philips-Momentum-436M6VBPAB-DisplayHDR-Adaptive/dp/B07D5S3QCS
    Hepsi burada mevcut şuan ama fiyat maşalh uçuk
    hepsiburada fiyatı 4.436,78 TL 43" büyük mü olur acaba
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Odana bağlı büyüklüğü 43 inç 106 ekran yapıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.