Şimdi Ara

Araç kameraları için dayanıklı hafıza kartları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
65
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Aracın sürekli ön kısmında durduğu için araç kameraları zorlu şartlara daha çok maruz kalıyor. Cihazın yanında içindeki hafıza kartının da uzun süreler dayanıklılık sunması gerekebiliyor. TeamGroup buna yönelik olarak yeni bir seri hazırladı.

Dash Card özellikleri ve fiyatı

Dash Card serisi altında toplanan yeni hafıza kartları zorlu ortam koşullarına karşı çeşitli testlerden geçmiş. -25 ve 85 derece arasında çalışabilen kartlar x-ray ışınlarına, şoka ve suya da dayanıklı.

Ayrıca Bkz.Honor Note 10 için 6000mAh batarya iddiası

UHS-I U1 (Class 10) standardına sahip kartlar yüksek veri aktarım hızları sayesinde Full HD kayıtları gecikme olmadan aktarabiliyor. Serinin okuma hızı 80MB/s iken yazma hızı kapasiteye göre 15MB/s veya 20MB/s oluyor.

Micro SDHC ve Micro SDXC standartları ile uyumlu kartlar 5 farklı depolama kapasitesine sahip. 8GB / 16GB / 32GB / 64GB / 128GB kapasiteli kartlar ayrıca 5 yıl garanti ile geliyor. Fiyatlar ise 6$/6$/11$/18$/33$ şeklinde sıralanıyor.

• Haydaaaaa. Isıtıp ısıtıp veriyorlar. Hem Team hem Donanımhaber.

Bundan yıllar önce yine 85 dereceye , şoka, suya ve X-Ray ışınlarına dayanıklı olan karttan aldım.

Aradan birkaç yıl geçti. Donanımhaber'de yine bunun gibi dayanıklı kart haberi çıktı.
    Ona da cevap yazdım. "Zaten vardı, yıllardır kullanıyorum" dedim.

Aradan 1-2 yıl daha geçti. Yine dayanıklı kart haberi. Yine Team. Yine haber...

2 sene sonrasına yeni Suya, şoka, x ışınları ve ısıya dayanıklı Team marka kart haberi bekliyorum...

• Lazım tabi, dayanıklı olsun ki bol bol kaza videoları izleyebilelim.
  • Team uzak durun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.