Şimdi Ara

DonanımHaber yeni çalışma arkadaşları arıyor: Açık pozisyonlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her gün onlarca içeriği üretildiği DonanımHaber ailesine katılacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. Her gün yüz binlerce kullanıcıya hazırladığınız içerikleri ulaştırmak ve bu dev platformun bir parçası olmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacak.

Başvuruda bulunacak arkadaşlarımızın iyi derece İngilizce hakimiyetine sahip olmalarını önemsiyoruz. Ayrıca içerik üretme noktasındaki tecrübe de sizi bir adım öne çıkarabilir. Formdaki tüm alanları eksiksiz doldurmanız başvurunuzun ayrıntılı bir şekilde değerlendirilebilmesi adına çok önemli. Bu konuya dikkat etmenizi özellikle rica ediyoruz.

Arayış içinde olduğumuz kadrolar şöyle:

Sosyal medya hesaplarının yönetimi konusunda tecrübeli tam zamanlı çalışan. 

Bilimsel konularda içerik üretecek tam zamanlı veya freelance yazar,

Android uygulama ve oyun konularında içerik üretecek tam zamanlı veya freelance yazar,

iOS uygulama ve oyun konularında içerik üretecek tam zamanlı veya freelance yazar,

Özgün veya editoryal filtreden geçirilmiş farklı konularda içerik üretecek tam zamanlı veya freelance editör.

Tam zamanlı çalışmak isteyenlerin bilgisayar veya ilgili bölümlerden teknik lise, ön lisans veya lisans mezunu olması şartını sağlaması gerekmektedir.

Kafanıza takılan her soruyu yorumlardan sorabilirsiniz. Çok mahrem olmadığı takdirde yanıt vermeye çalışacağız. Başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak hemen yapabilirsiniz. Makul yanıtların geldiği her forma yanıt vereceğiz.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1n_ljve8QeEf_CIOioKJ86gfg5V6_Itq_ZdthAhKKPmXHnQ/viewform

• Hocam sorulari siraliyorum

1-)Freelance dediginiz makale basi ucret mi alicak

2-)Tecrube olmazsa olmaz mi

3-)Makale yazmak konusunda bilgim yok fakat editor arkadaslarin haberlerini okudugumda pek zor gelmiyor

4-)Belli bi makale zorunlulugu varmi free calisacaklar icin(ayda 10 tane vs gibi)(bunu sormamin sebebi uni okuyorum derslerden vakit buldukca makale yazabilirim diye dusunuyorum android uygulama ve oyunlari hakkinda)

Aklima geldikce soracagim sorularimi Android uygulama incelemesi yazabilirim diye dusunuyorum
  • Freelance olarak çalışacak yazarda yaş sınırı arıyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maas ne kadar? Asgari mi

Yol yemek ne durumda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yetiştirilmek üzere alırsanız ben varım

• haber fotoğrafında kadın kullanmanız tebessüm ettirdi.

• Dolgun maaş ibaresini göremedim
  • İnsanlar nasıl çalışıyor ya, ben yukarıdaki işlerin hiçbirini yapamam. Hiç bir işi yapamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 5 Temmuz 2018; 19:52:2 >
  • Çaycı arıyorsanız hazırım.

• Turbonun yaninda calisirim daha rahat ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • editörlükten anlamam,ama bana adminlik verin. boş boş konular açını,trollük yapanı,küfür ve hakaret edeni anında şutlarım.
    DH in ciddi bir admin açığı var adam sinkaflı küfür yazıyor o küfür forumda saatlerce silinmeden duruyor.
    çok bir şey istemiyorum ayda 100 dolar verin yeter. müthiş adminlik yaparım bu konuda üstüme yoktur.

• Sikorta var mı?

• zamaninda basvurduk olmaz dediler kustum artik basvurmicam
  • Ekrem ve mesut un şef i olursam gelirim.

• Editör değilde yazılımcı arasanız hergün çöküyor

• Adama iş vereceksinizki tecrübe edinsin tecrübeli adam sizi bulmaz siz onu bulursunuz
  • Yönetici alınması gerek bunun yerine, küfürlü mesajlar saatlerce duruyor, kurallara uymayanlar ceza almıyor, eğer Yönetici alacaksınız maaş olmasa da olur bütün gün çalışırım yeter ki forum temizlensin.
  • sosyal medya hesap yönetimi veya içerik üreticiliği aslında düşündürüyor başvursam mı napsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvriL -- 5 Temmuz 2018; 20:24:31 >
  • Forumun emektarlarından birini alın bari işe.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.