Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı | Konuk: Technopat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
3.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut Çevik ile Canlı'da Youtube'da ve Teknoloji sektöründe yer alan dostlarımızı ağırlamaya devam ediyoruz. Bu hafta Technopat ekibinden Ali Güngör ve Recep Baltaş ile hem yaptıkları işi hem de sektörü değerlendiriyor olacağız.

• Bizim reco herşeyi ben bilirim kafasında eski kafalı bilgisayar tamircilerinden farkı yok. Şahsıma herhangi bir saldırısı olmadı forumlarda ama insanları kolaylıkla irite edebilen bir yapısı var. Birisi matbanın ve internetin yıllar evvel icat olduğunu bilgiye ulaşmanın herhangi bir zümrenin tekelinde olmadığını anlatır umarım bu şahsa.
    Ali güngör ve Recep Baltaşı senelerdir takip etmekteyim ,

Kendileri teknik konularda izleyiciyi yormadan eğitici içerikler yayınlamaktalar ,

Özellikle "Türkçe " kullanımı konusunda kendilerinin gösterdiği özenden ötürü teşekkür etmek isterim.

Zaten Teknoseyir ,Technopat ve Erdi dışında sektörde adamakıllı kimse yok diyebiliriz.
    Bu takımı da iyi korumak lazım..
    Baştan söyliyeyim izlemedim.

Gelebilecek en kötü kişiler gelmiş, Bülent Ersoy u çağırsanız daha fazla saygı duyarım kendisine.

Forumlarında W7 ile ilgili destek istendiğinde "w7 e destek bitmiştir, w10 kullanınız" diye dünyada görüp görebileceğiniz en komik cümlesini kurabilmişlerdir.

Böyle insanlara prim verilmemeli.
  • Technopat ve canlı yayın ? imkansız gibi duruyor, şimdi bu yayın esnasında mesaj da yazamayız, allah muhafaza virgül koymasak yayını terk ederler
  • Acaba eleştiri yazabilir miyiz? Açık açık sorayım şimdiden sonra sorun olmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kendilerini destekliyorum. Ticari kaygı gütmeden Türkçemize gereken özeni gösteriyorlar. Maddiyat için ilkelerinden taviz vermiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freemium -- 4 Temmuz 2018; 17:34:0 >
  • Ali güngör ve Recep Baltaşı senelerdir takip etmekteyim ,

Kendileri teknik konularda izleyiciyi yormadan eğitici içerikler yayınlamaktalar ,

Özellikle "Türkçe " kullanımı konusunda kendilerinin gösterdiği özenden ötürü teşekkür etmek isterim.

Zaten Teknoseyir ,Technopat ve Erdi dışında sektörde adamakıllı kimse yok diyebiliriz.
    Bu takımı da iyi korumak lazım..

• Baltas niye sakal birakiyor anlamis degilim :/

Imlaya odaklanan ama anlatim bozukluguna odaklanamayan bir yonetim var.

Ayrica imla hatasi yapani direk atiyorlar :D

Bazi uyeleri var eski imlaya filanda cok dikakt eden moderatorler vs onlari da atarlar :D

Balta da hep bir negatiflik gormekteyim ...

Sadece bilgi ile is olmaz .

Belli oluyor daha simdiden itici diyen DH uyeleri ifade etmeye basladi.

Bu sahsa denk gelen ilk kim olursa bir tuhaflik var diyecektir :D

Shifdelete iftar yemeginde bile somurtkan ve benzeri tavirlar ile kendisini ... Neyse :D

Duzeltme" Baltas yerine Balta yazmisim da :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 4 Temmuz 2018; 17:37:19 >
  • Soru sorarken dil bilgisi kurallarına dikkat edin, banlayıverirler ha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freemium

Ben kendilerini destekliyorum. Ticari kaygı gütmeden Türkçemize gereken özeni gösteriyorlar. Maddiyat için ilkelerinden taviz vermiyorlar.
    gereken özeni gösteren kişi site ismini technopat yapar mı ?
  • Ali Gungor iyi de Baltas gecmiste forumda birine olmadik hakaretler edip mahkemelik olmamis miydi?

• chat ekranında imla kurallarına uymazsak ban yermiyiz ona göre canlı izliycem

işin şakası bi yana bu sezon geçen sezona göre daha dolu dolu geçecek gibi duruyor böyle kişileri bir arada görmek çok güzel oluyo

fenasın mesut reyiz @Speed-Step
  • Bu sohbet dinlenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizhan72 -- 4 Temmuz 2018; 17:57:16 >
  • Brünett kullanıcısına yanıt
    Belki daha geniş bir kesime hitap etmek istiyorlar? Bu sitenin adı Donanımhaber diye Türkçeye daha mı çok özen gösteriyorlar?
  • 2006 dan beridir dh üyesiyim izledigim en huzur veren anlatıma sahip kişi RECEP BALTAŞ tır. m

• Bunlar çok itici.

• TDK Turk Dil Kurumu silt verecek torenle :D ( teknolojik katkilari SIFIR veya averaj alti gibi olsa da )

CIA MI6 Mossad ise kusturerek kovarak beyin gocune vesile olmalarina katkilarinda oturu plaket dagitabilirler ( belkide almista olabilirler, nisan filan da, liayak madalyasi filan ecbenilerce ... ) ...

Oyle birsey olsa gizli yapilirdi zaten de mi ya :D ;)

TDK ya gir kardesim teknoloji ile isin yok senin...

Imla hatasi yapani gestapo hitler vari bir durusla savunanlarda buyuk resmi idrak edemiyordur ...

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    Hocam Levent Pekcan i da takip edin huzuru bulursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.