Şimdi Ara

PlayStation Plus Temmuz 2018 Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       PlayStation Plus Temmuz 2018 ücretsiz PlayStation 4, PlayStation 3 ve PlayStation Vita oyunları bugün itibariyle indirmeye açıldı. İşte Sony Interactive Entertainment'ın bu ay PlayStation Plus abonelerine sunduğu ücretsiz oyunlar:

PlayStation 4

– Absolver
    – Heavy Rain
    – Space Overlords
    – Bonus Oyun: Call of Duty: Black Ops III (11 Temmuz'a kadar)

PlayStation 3

– Rayman HD
    – Extreme Exorcism

PS Vita

– Space Overlords
    – Zero Escape: Zero Time Dilemma

• Heavy rain de hata veriyor. Zaten sahipsiniz denmekte ama sahip degilim.?

Edit: Sonra dan düzelttiler. En azından ben indirme listesine ekleyebildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haganeno -- 3 Temmuz 2018; 21:49:44 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bende de satın alınamaz diyor heavy rain e, geçen yaz beyodn two souls almıştım şimdi heavy rainin satın alınamızın altında daha fazla bilgiye basınca zaten beyond two soulsa sahipsiniz diyor bu nasıl bir saçmalık ya
  • Bir daha plus alırsam, sevsinler beni. Geçen yıla güvendik, kasım da bastık 12 aylık plus'ı. Sonuç? Sivas otel.
  • Komedi gibi yorumlar, sebebi ise PlayStation = Pişmanlık (sonradan pişmanlık) :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheStarBox

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Rubellite

Komedi gibi yorumlar, sebebi ise PlayStation = Pişmanlık (sonradan pişmanlık) :D</blockquote>

olm siz gerçekten akılsız mısınız ya?
    Playstation pişmanlıksa diğer bütün oyun konsollarını alanlar kendini assın o zaman. Nintendo bile bu sene Playstation kadar exclusive oyun duyurmadı.ayrıca adamlar heavy rain gibi baba bir oyun vermiş, yanına da bir dövüş oyunu vermiş. Yani ne versin istiyorsunuz onu anlamıyorum. Yıllık 150-160 tl ye. aylık 12 tl ye ne verecek adamlar size? Bazen bir ay oluyor 80-100tl lik oyun veriyor adamlar. Konuşuyorsunuz ama boş konuşuyorsunuz. Biraz mantıklı konuşun yahu.

Bu sene ps tarafı yeni oyun duyurmadı ki yanlış hatırlamıyorsam gösterilenlerin hepsi daha önce duyurulmuş, hakkında birşeyler gösterilmiş oyunlardı. Sony exc tarafında nesli bu gösterilen oyunlar dışında nerdeyse kapattı. Bunları piyasaya çıkarıp önün bakacak. Son 2 yıldır E3 sunumlarının gidişatı maalesef bunu fazlasıyla belli ediyor.

Nintendo'ya her ne kadar 24 dakikalık Smash Bros E3 ciddiyetsizliği konusunda kızsamda ne diye duyursun ki, bir yıl içinde 5-6 kez direct yayını yapıyorlar artı E3 ve Game Awads duyuruları yapıyorlar zaten. Yıl sonuna kadar da şöyle bir bakınca 5 yeni exc oyun 3 kadar exc. port vs. oyun çıkartıp yılı kapatacaklar. Ha bunların bir kısmı bana hitap etmiyor ama çıkartıyorlar mı oyun evet. Bu yıl önceliklerini online ağırlıklı oyunlara verdiler ancak yıl bitmeden yeni birşeyler gösterirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 3 Temmuz 2018; 17:44:0 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheStarBox

Bu mesaj silindi.
    Bu modeller bitmez, Bloodborne ve Ratchet Clank verdikleri ayda bile böyle yorumlar vardı. Adam ayda verdiği 10 liraya şirketin hissesini falan istiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

quote:

Orjinalden alıntı: TheStarBox

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Rubellite

Komedi gibi yorumlar, sebebi ise PlayStation = Pişmanlık (sonradan pişmanlık) :D</blockquote>

olm siz gerçekten akılsız mısınız ya?
    Playstation pişmanlıksa diğer bütün oyun konsollarını alanlar kendini assın o zaman. Nintendo bile bu sene Playstation kadar exclusive oyun duyurmadı.ayrıca adamlar heavy rain gibi baba bir oyun vermiş, yanına da bir dövüş oyunu vermiş. Yani ne versin istiyorsunuz onu anlamıyorum. Yıllık 150-160 tl ye. aylık 12 tl ye ne verecek adamlar size? Bazen bir ay oluyor 80-100tl lik oyun veriyor adamlar. Konuşuyorsunuz ama boş konuşuyorsunuz. Biraz mantıklı konuşun yahu.

Bu sene ps tarafı yeni oyun duyurmadı ki yanlış hatırlamıyorsam gösterilenlerin hepsi daha önce duyurulmuş, hakkında birşeyler gösterilmiş oyunlardı. Sony exc tarafında nesli bu gösterilen oyunlar dışında nerdeyse kapattı. Bunları piyasaya çıkarıp önün bakacak. Son 2 yıldır E3 sunumlarının gidişatı maalesef bunu fazlasıyla belli ediyor.

Nintendo'ya her ne kadar 24 dakikalık Smash Bros E3 ciddiyetsizliği konusunda kızsamda ne diye duyursun ki, bir yıl içinde 5-6 kez direct yayını yapıyorlar artı E3 ve Game Awads duyuruları yapıyorlar zaten. Yıl sonuna kadar da şöyle bir bakınca 5 yeni exc oyun 3 kadar exc. port vs. oyun çıkartıp yılı kapatacaklar. Ha bunların bir kısmı bana hitap etmiyor ama çıkartıyorlar mı oyun evet. Bu yıl önceliklerini online ağırlıklı oyunlara verdiler ancak yıl bitmeden yeni birşeyler gösterirler.
    Yahu ben "ohoo sony ortalığı yıktı!" falan demiyorum ki. Yani sony yinede bu neslin en dolu konsolunu ortaya koydu. Kim nederse desin bu nesilde güzel exclusive oyunlar geldi sony den . belki ps3 kadar gelmedi ama yinede geldi.
    bir god of war, bir uncharted 4, bir lust of us 2, bir spiderman(hemde exclusive),irili ufaklı birkaç özel oyun daha.
    benim isyanım fanboyluk yapanlara.sony nin bu nesilde çıkarttığı ve çıkartacakları beni oldukça memnun etti ve ediyor.
    Her god of war açışımda "oh iyiki bu konsolu almışım" dedirtti bana oyun, daha ne olsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Bu modeller bitmez, Bloodborne ve Ratchet Clank verdikleri ayda bile böyle yorumlar vardı. Adam ayda verdiği 10 liraya şirketin hissesini falan istiyor

Alıntıları Göster
    valla ben bu ay da tatmin oldum. heavy rain i çok övüyorlardı. ama bir türlü deneme fırsatım olmamıştı.ayrıca hikayenin gidişatına etki edebildiğimiz oyunları seviyorum.
    bir de absolver vermişler. uzakdoğu dövüş sanatları meraklısıyım. ona da bir göz atarım.

• Bu oyunlari beğenmiyenler önceden plus verdiği oyunlardan haberleri yok bende iyi böyle devam.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunlara kötü diyorsanız ne bekliyorsunuz siz yaa..Tetris verdikleri dönemlerde ne tepki veriyordunuz peki...Ben anlamam ne derseniz deyin bu yıl Sony gayet iyi oyunlar veriyor..
  • Bence iyi gidiyorlar ben beğenmeyenlerin diğer konsol fanboyları olduklarını düşünüyorum adamlar ne versin god of war mı versinler ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Komedi gibi yorumlar, sebebi ise PlayStation = Pişmanlık (sonradan pişmanlık) :D
    Üstad playstation 6.00 güncelleme için paylaştığınız gifin hikayesi nedir.!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.