Şimdi Ara

AMD Ryzen 2 için atom karınca anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Asus'un ROG Strix X470I-Gaming adını verdiği anakart modeli, boyutları küçük ama performansı büyük sistem toplamak isteyenler için AMD platformunda muazzam bir platform sağlıyor. Detayları videomuzda anlattık, iyi seyirler. 

• "AMD RYZEN 2700X" + "ZOTAC GTX 1080 TI MINI" eşliğinde güzel ve kompakt bir sistem toplanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 29 Haziran 2018; 16:56:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxıs

"AMD RYZEN 2700X" + "ZOTAC GTX 1080 TI MINI" eşliğinde güzel ve kompakt bir sistem toplanabilir.
    Sıvı soğutma şart o sisteme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

"SILVERSTONE SUGO SG05B" kurmayı düşünüyorum zira çantası ile beraber rahatça taşınabiliyor , sıvı soğutma takıcak ortam yok içinde , 2700X in içinden çıkan "WRAITH PRISM RGB" gürültü çıkarmadan iş görücektir basit seviye O.C ötesine geçilmediği sürece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 29 Haziran 2018; 17:16:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxıs

quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

"SILVERSTONE SUGO SG05B" kurmayı düşünüyorum zira çantası ile beraber rahatça taşınabiliyor , sıvı soğutma takıcak ortam yok içinde , 2700X in içinden çıkan "WRAITH PRISM RGB" gürültü çıkarmadan iş görücektir basit seviye O.C ötesine geçilmediği sürece.

Alıntıları Göster
    Yetmez tabiki bu kadar ısıyı nasıl tahliye etmeyi düşünüyorsun full mesh kasa Alman lazım.

• Maxıs kullanıcısına yanıt
    Wraight Prism soğtucusunun yüksekliği 96.3 mm, Sugo kasanın desteklediği max yükseklik, 82mm. Mini-ITX toplama işi kafadaki kadar kolay değil herşeyi hesaplaman lazım sipariş vermeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

Wraight Prism soğtucusunun yüksekliği 96.3 mm, Sugo kasanın desteklediği max yükseklik, 82mm. Mini-ITX toplama işi kafadaki kadar kolay değil herşeyi hesaplaman lazım sipariş vermeden.

Evet az önce bende farkettim , proje aşamasında şuan en ufak detayına kadar düşünülücek tabiki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu bırakıp , mini itx geçiş yapıyorsunuz.

AMD Ryzen 2 için atom karınca anakart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wollowon -- 29 Haziran 2018; 17:34:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wollowon

Bunu bırakıp , mini itx geçiş yapıyorsunuz.

Hayır , evdeki sistem kalmaya devam edicek , iş yerinde , uzak bir yere gittiğim zaman veya arkadaşlarla PC toplantısında kullanmak amacıyla mini sistem yapmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 29 Haziran 2018; 17:48:48 >

• Maxıs kullanıcısına yanıt
    Monitörüde mi yanınızda taşıyacaksınız

• Şu Anakartı Türkiye'ye neden getirmiyorsunuz ? kardeşim Hiçbir elektronik alışveriş mağazasında bulamıyorum.Nanokatalog da var o da 10-15 günde anca getiriyor zaten.

• Meltdown ve spectre acigi olmayan islemciler ciktiginda aklimda olan mini itx bi sistem kurmak.

Delid yapilirsa gayet sessiz ve performansli bi sistem kurulabilir.

• Wollowon kullanıcısına yanıt
    Lüzümsuz kalabalık
  • alternatiflerin çok olması tabi iyi ama asus bu segmentte asrock varken anca ismini satar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltrAslan_06

Şu Anakartı Türkiye'ye neden getirmiyorsunuz ? kardeşim Hiçbir elektronik alışveriş mağazasında bulamıyorum.Nanokatalog da var o da 10-15 günde anca getiriyor zaten.
    Amazon.de / Amazon.co.uk / Amazon.com

• haber başlığını görünce resme bi bakalım dedim !

sayfa açıldı geyik muhabeti çıktı !

• emirhanayh E kullanıcısına yanıt
    Ryzen de delisi yapamazsınız, sadece 2400g ve 2200 g de termal macun var, diğerleri lehimli, ryzen de lehim i açıp tekrar sıvı metal uygularsan 3-4 derece bir kazanım elde edebilirsin bu da alınan riske hiç degmiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.