Şimdi Ara

Pokemon Quest bu kez görevlere çağırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Konsolların ardından mobil dünyanın da en başarılı isimlerinden birisi haline gelen Pokemon, yeni oyunla daha karşınızda. Pokemon Quest oyunu RPG tarzında bir macera sunuyor.

Pokemon Quest neler sunuyor?

Piksel tabanlı grafiklere sahip olan oyunda Pokemonlar da haliyle köşegen tasarlanmış. Birbirinden farklı bölümlerde Pokemonlarınız ile diğer vahşi Pokemonlara karşı mücadele ediyorsunuz. Ayrıca her bölümde bir boss ve bölge sonunda büyük boss mevcut.

Ayrıca Bkz.Westworld oyunu davalık oldu

Tek seferde en fazla 3 Pokemon ile oynuyorsunuz. Bu bakımdan yakın dövüş-uzak dövüş şeklinde ayarlama yapmanız gerekebiliyor. Oyunda topladığınız gıdalarla yemekler hazırlıyor ve yeni Pokemonlar yakalıyorsunuz.

Yine elde ettiğiniz güçlendirmelerle can ve gücünüzü arttırabiliyorsunuz. Seviye atladıkça yeni büyülerin de kilidi açılıyor. Oynanış bakımından çok zorlayıcı olmayan oyun uzun süreli eğlence sunuyor.

Pokemon Quest: Google Play II App Store

• pataçu
    Pokemon Quest bu kez görevlere çağırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 29 Haziran 2018; 9:48:38 >
  • dün gördüm bunu oğlan kurmuş oynuyor.

şiddet içerikli bir oyun , ekrana sürekli basarak saldırtıyor pokemonları.

ama küçük bir çocuk için hayvanlara karşı şiddet algısı oluşturabilir diye düşünüyorum bu yüzden kavga dövüş içerisinde sildim oyunu.

• frostburn F kullanıcısına yanıt
    Çocuklar zannettiğimiz kadar saf değiller. Bu kısıtlama çocukta daha da merak uyandıracak farklı oyunlara yönlendirecektir bence makul karşılanabilecek bazı oyunlara izin verilmeli. Hayvanlara karşı nasıl bir tutum içinde olması gerektiğini anlatmak ve öğretmek de size düşüyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightful

Çocuklar zannettiğimiz kadar saf değiller. Bu kısıtlama çocukta daha da merak uyandıracak farklı oyunlara yönlendirecektir bence makul karşılanabilecek bazı oyunlara izin verilmeli. Hayvanlara karşı nasıl bir tutum içinde olması gerektiğini anlatmak ve öğretmek de size düşüyor zaten.
    öyle tabii , zaten başka oyunlar oynamasına izin veriyoruz o zaman kısıtlama algısı oluşmuyor.

çocuklara güzel bir dille anlatırsak neden zararlı olduğunu kızıp sinirlenseler bile aslında içten içte sizi anlıyorlar.

yarın bir gün gelip baba o oyun kötü hayvanlara zarar veriyor diye sizi bile uyarabilirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.