Şimdi Ara

Samsung, 'Daima Açık Ekran' özellikli telefonlar için 30 yeni saat modeli yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung, "Daima Açık Ekran" adını verdiği (Always on Display) ve akıllı telefonunuzun ekranını açmadan saat ve bildirimleri görebileceğiniz özelliğe 30 yeni saat modeli ekledi. Bu saat modellerini kullanabilmek için bir uygulama yüklemeniz gerekiyor.

ClockFace uygulamasında 30 ilginç saat modeli yer alıyor

Samsung ClockFace adı verilen uygulama Güney Kore'de yayınlanan Good Lock 2018 paketinin bir parçası ve maalesef Galaxy App Store'dan indirilemiyor. Ancak bunun da oldukça basit bir çözümü var.

Eğer cihazınızda Daima Açık Ekran (DAE) özelliği varsa, içinde birbirinden ilginç ve fonksiyonel 30 saat modelinin olduğu Samsung ClockFace uygulamasının APK dosyasını buraya tıklayarak telefonunuza yükleyebilirsiniz. Uygulamanın Super AMOLED ekranı olan Android Oreo 8.0 işletim sistemi ve Samsung Experience 9.0 arayüzü olan cihazlarda çalıştığını da belirtelim.

• bu tur uygulamalarda ekran yanmasin diye hep farkli yerlerde gosteriyorlar o yuzden sevmiyorum

• Android 6.0 da bile olan özellik android 7 için bile uyumsuz apk?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneriz güzel bir şey varsa
  • Güzelmiş teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: circassianmen

Android 6.0 da bile olan özellik android 7 için bile uyumsuz apk?
    quote:

.Uygulamanın Super AMOLED ekranı olan Android Oreo 8.0işletim sistemi ve Samsung Experience 9.0 arayüzü olan cihazlarda çalıştığını da belirtelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 yeni saat modeli getirmesini biliyorlar da saniye çubuğu olan analog saat hala yok

• Saniye gostergeli analog saat bunlarda da yok 😀

• AMD En Eyisi Moruq A kullanıcısına yanıt
    Zaten super Amoled ekran. Android sürümü 8 değil.

• şarjı bitiriyor diye kullanmıyorum ben

• Analog saatte saniye gosteren 4 model var hatta birisi milimetrik oynuyor.

http://i.hizliresim.com/NDrymk.jpg

• circassianmen C kullanıcısına yanıt
    Maksat eski modellerde çalışmasın, millet yeni modele geçsin. Bu döviz kurlarıyla çok beklerler ben
    memnunum s6 edge+'ımdan. Çok önemsediğim bir özellik de değil zaten, akıllı saat veya bileklik var çoğu kişide artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 29 Haziran 2018; 23:32:35 >
  • Bence güzel bir özellik. Üst seviye telefona geçme şansım yok şu an. 2 saat tasarımıyla devam android 8 gelirse geçerim artık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.