Şimdi Ara

Forza Horizon 4 vs. gerçek hayat [Video]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Microsoft’un E3 2018’de sergilediği ve büyük ilgi gören Forza Horizon 4 oyunu, grafik kalitesiyle çıtayı yükseltecek. Açık dünya oynanışa sahip Forza Horizon 4, Büyük Britanya sokaklarında ve ormanlık alanlarında geçiyor. Oyunun dünyası, gerçek çevreden esinlenerek oluşturuldu.

IGN, oyunun görüntüleri ile Büyük Britanya’daki mekanları karşılaştıran bir video hazırladı. Video Forza Horizon 4’ün grafiklerinin ne kadar gerçekçi ortaya koyuyor. Gerçek görüntüler ile oyun içi görüntüler birbirine o kadar çok benziyor ki ayırt etmek güç.

Forza Horizon 4 Türkçe dublaj ile çıkacak

Xbox One X’te 4K çözünürlüğünde çalışacak oyun, dinamik mevsim geçişleri ile dört mevsimi de oyuncuya yaşatacak. Mevsim değiştikçe oynanış dinamiklerinde keskin bir değişim gösterecek. Çevrimiçi açık dünyaya sahip Forza Horizon 4, diğer oyuncularla paylaşılan bir açık dünya oynanışa sahip olacak.

Microsoft’un yerelleştirme hamleleri çerçevesinde Türkçe dublaj desteğine sahip olacak Forza Horizon 4, PC ve Xbox One için 2 Ekim tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Aynı gün Game Pass’e eklenecek.

• Şu dolar kuru ile 370 TL den ultimate ön siparişimi verdim. 950+ saat FH3 oynamış biri olarak söylüyorum parasını sonuna kadar hak ediyor benim için.

Bu görüntüler sanırım X1X bazi yerlerde gerçektine kıyasla detay seviyesi cok az. PC de fark olur mu bilmiyorum da önemi yok. Oyuna bıraktın mi kendini gerisi önemsiz. Online girip millete saplamaya devam :)

• Benim gözüme gerçek görüntü tamamen oyun içi gibi geldi. İnsanların yürüme şekli hiç gerçek dünya gibi değil. Size de öyle geldi mi.

• Keşke gelecek yıl çıksa. Aylardır bekliyoruz bir türlü çıkmadı gitti.

• shinji mikami kullanıcısına yanıt
    Bu yıl ekimde çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıktığı gün gamepass e eklenecek olması büyük bir +,diğer türlü fh 3 den farkı oldugunu düşünmüyorum 1-2 değişiklik dışında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarış oyunlarının ağa babası...

• quote:

Orijinalden alıntı: n201

Çıktığı gün gamepass e eklenecek olması büyük bir +,diğer türlü fh 3 den farkı oldugunu düşünmüyorum 1-2 değişiklik dışında.
    Game pass a eklenince bedava mi oluyor veya daha ucuz ne avantajı var

• quote:

Orijinalden alıntı: shinji mikami

Game pass a eklenince bedava mi oluyor veya daha ucuz ne avantajı var

Alıntıları Göster
    gamepass oyunları kiralama servisi gibi bişey , aylık 30 lira ve o ay içinde gamepasse dahil tüm oyunları indirip oynayabılırsın.Mesela forza 4 suan 200 lira ön sipariş, 200 lira vermek ıstemıyorsun,gidip 1 aylık gamepass alıp 30 liraya oyunu oynamış oluyorsun 1 aylık ,o 1 aydan sonra ister oyunu satın alır oynarsın veya gamepass üyeliğini yenilersin 30 liraya sana kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: n201

gamepass oyunları kiralama servisi gibi bişey , aylık 30 lira ve o ay içinde gamepasse dahil tüm oyunları indirip oynayabılırsın.Mesela forza 4 suan 200 lira ön sipariş, 200 lira vermek ıstemıyorsun,gidip 1 aylık gamepass alıp 30 liraya oyunu oynamış oluyorsun 1 aylık ,o 1 aydan sonra ister oyunu satın alır oynarsın veya gamepass üyeliğini yenilersin 30 liraya sana kalmış.

Alıntıları Göster
    Kardeşim ağzına sağlık elimde One X var ilk kez game passı bu kadar iyi anladım. Bir haftadır tam olarak çözememiştim. Tekrar teşekkürler.

• Tek kelimeyle muhteşem...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forza gerçekten her açıdan cok farklı ve keyifli bir oyun dört gözle bekliyor olacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 20 yıllık playstation hayatımda böyle yarış oyunu ben oynamadım. Konsol aldıracak oyun..

• Crytek tekrar popüler bir oyun yapsa da onu konuşsak biraz da. Aslında doğa modellemesinde bu kadar iyilerken bir offroad yarış oyunu yapabilirler sanki.

• bu oyun game pass de ne kadar kalacak acaba?
    yoksa bir süresi yok mu hep game pass de olacak mı?
  • Harita hakkında bir bilgi var mı? Umarım büyük olur. The crew 2 deki gibi sokaklarda gezen insanlar olacak mı?

• Bir yarış oyununda nasıl NOS olmaz aklım almıyor
  • diyelim ki yıl 2025 forza 7 çıktı one'a gelir mi?
    elimde ki cihazları ölene kadar kullanma alışkanlığım var da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 6 Ağustos 2018; 23:9:25 >
  • sektör nasıl gelişti ya bakar mısın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.