Şimdi Ara

Apple, macOS Mojave’nin herkese açık ilk beta sürümünü yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz günlerde iOS 12'nin herkese açık beta sürümünü yayınlayan Apple şimdi ise macOS Mojave için aynı şeyi yaptı. Önceden sadece geliştiricilerle sınırlı olan yeni macOS sürümünün ilk betası tüm kullanıcıların erişimine açıldı.

Ayrıca Bkz.Yeni AirPods kablosuz şarj kutusu iPhone'ları da şarj edebilecek
    iOS 12'nin herkese açık beta sürümünde olduğu gibi, Mojave beta sürümünü denemek isteyenlerin de buraya tıklayarak Apple’ın web sitesindeki beta yazılım programına kayıt olmaları gerekiyor. Bu nispeten basit işlem sonrasında beta sürümü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Düzgün çalışmayan özellikler olabilir

macOS Mojave henüz beta aşamasında olduğu için düzgün çalışmayan bazı özellikleri olabilir. Güncellenmemiş olan sürücüler nedeniyle uygulamalarda bazı uyumsuzluklar yaşamanız da mümkün. Dolayısı ile betayı denemeye başlamadan önce bunlar göz önünde bulundurmanız lazım.

Ancak macOS Mojave'nin masaya neler getireceğini merak ediyorsanız veya Apple'ın bazı hataları düzeltmesine yardımcı olmak niyetindeyseniz o zaman denemeye değer olabilir. Haziran başındaki WWDC 2018'de tanıtılan macOS Mojave'nin final sürümü bu yıl içinde kullanıma sunulacak.

• herkese açık deyimi yanlış olmuyor mu?
    yoksa apple mac pc kullananlar haricinde işletim sistemini diğer tüm pc kullanıcılarının kullanımına sundu da haberimiz mi yok?

• Herkese açık, girip indirebilirsiniz. Ama sadece mac bilgisayara sahip olanlar kurabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. MacBook Air 2017 üzerinde kurulumu yaptım. Genel bir sorun gözükmüyor. Yazıların görünümü biraz falso. Göz yoruyor. Yaklaşık +30GB daha depolama alanımdan yer gitti ve destek ekibindeki Beyefendi bunun silinemeyeceğini söyledi. Birde en önemli olan şeylerden biri çalışmıyor. Mac AppStore'dan uygulama indirmek imkansız. İndir ögesine tıklıyorsunuz. Yeşil onay kutusu çıkıyor. Uygulamayı al (yeşil buton) tıklıyorsunuz. Ardından yükleme dairesi geliyor ve kayboluyor. Sonrasında tekrar indir butonu çıkıyor.
  • Hackintosh kullaniyorum.touchpad ve wifi disinda hersey calistirdim valla. 9000 tl veren duşunsun...

• Aynen kanka büyük başarı .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de MacBook Air 2017 modelime kurmayı düşünüyorum ama kararsız kaldım hata oranı yada kasma olayı oluyor mu ?

• dolland82TR kullanıcısına yanıt
    En son çıkan sürümü gayet stabil. App Store'dan indirme sorunu çözülmüş ve 2012 macbook air'de sorunsuz sıkıntısız çalışıyor. Skype gibi bir kaç uygulamada sorun çıktı silip tekrar yukleyince sorun çözüldü.

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    anladım hocam yani merak ediyorum yüklesem çok büyük bir sıkıntı yaşamam anladığım kadarı ile cihazım MacBook Air 2017 son çıkan model ?
  • TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    ben de beta sürümü yükledim su anda gayet stabil çalışıyor umarım bir sorunla karşılaşmam
  • MacOS Mojave ekran görüntüsü nasıl alınır?[Video]
    https://applehaberler.com/macos-mojave-ekran-goruntusu-nasil-alinirvideo/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.