Şimdi Ara

The Predator filminin yeni fragmanı yayımlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bilim-kurgu, aksiyon ve korku türlerini başarıyla harmanlayan Predator serisi beyaz perdeye geri dönüyor. Seriyi yeniden canlandırmayı amaçlayan The Predator, bu yıl sinemaseverler ile buluşacak. Eylül ayında vizyona girecek yeni Predator filmi tanıtım çalışmalarına hız veren 20th Century Fox, film için yeni bir fragman yayınladı.

Kiss Kiss Bang Bang ve Iron Man 3 gibi başarılı filmler ile tanınan Shane Black'in yönetmenliğini üstlendiği The Predator; evrendeki en ölümcül avcılar olan yaratıkların ufak bir çocuğun hatası yüzünden Dünya'ya dönmesiyle başlıyor ve bir grup eski askerin bu yaratıkları durdurmak için verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Film için yayınlanan bu yeni fragman, galaksinin dört bir yanından topladıkları DNA ile kendilerini daha da geliştiren Predator'ların daha güçlü ve daha ölümcül hale geldiğini gösteriyor.

Yeni Predator filminin başrollerinde Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Keegan-Michael Key, Olivia Munn, Sterling K. Brown, Alfie Allen, Thomas Jane, Augusto Aguilera, Jake Busey ve Yvonne Strahovski yer alıyor. The Predator, 14 Eylül'de vizyona girecek.

• Çekmesinler kalsın Arniden sonra moku çıktı.

• alien alır

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgul

Çekmesinler kalsın Arniden sonra moku çıktı.
    Predator efsanesinin(ilk film)ismini kullanarak Ergenlerin sırtından para kazanmak istiyor yapımcılar.Enes batur filminin bilim kurgu versiyonu olarak bakıyorum yeni filme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • efsane filmlerin devamı eskisi gibi güzel olmuyor.daha fazla teknoloji var ama olmuyor işte.blade runner in da devamını çektiler sonuç kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arnold schwarzenegger ilk filimi cok iyidi

• Olumlu düşünüp bir şans tanıması gerektiğini düşünüyorum.
  • Rezalet .

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Blade Runner 2049 gayet iyi bir devam filmiydi. Gençler daha çok aksiyon dolu filmleri sevdikleri için beğenmediler.

• Ne kadar çekerlerse çeksinler ilk filmi kadar güzel olamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    ilki gibi etki bırakamadı bırakamaz da.ilki kült bir filmdi.bir döneme damgasını vurdu.istediğin kadar teknoloji ekle.konuyu zenginleşyir eski tadı yakalayamıyorsun

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Tabi orası öyle ama ben aksiyon oranı az olduğu için zamanın gençlerini çok etkilemediğini düşünüyorum. İlk filmden sonra uzun zaman geçti ve günümüz insanlarının zevkleri değişti.
  • başka bir gezegende geçen bundan önceki film baya güzeldi.

• X kare kullanıcısına yanıt
    Yok recep ivediğin bilim kurgu hali.
  • Filmde tek pre olmaması diğerini daha gelişmiş olması ilgimi çekti. İlk film tabikide daha iyi olarak kalacak ama bu filmde izlenir.

• Omuz Topu nerde...

• Arnold olmadıktan sonra hiç olmaz, çöp bir film olmuş bildiğin, sanırım bu saatten sonra yalnızca filmin ismini kullanarak iki üç kişiye izletip para kazanırlar, eski başarısı olmaz ama.
  • predatör olsunda ne konu ne oyuncular umrumda değil köklerim amfinin sesini yola devam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.