Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band 3, 17 günde 1 milyon adet sattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanların gözde markası Xiaomi, 31 Mayıs'ta yaptığı etkinlikte yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 8 ve akıllı bilekliği Mi Band 3'ü tanıtmıştı. Şirketin Mi 8'in 18 günde 1 milyon adet sattığını duyurmasının ardından bugün de Xiaomi CEO'su Lei Jun, Mi Band 3'ün 17 günde 1 milyon adet sattığını açıkayarak, kullanıcılarına teşekkür etti.

Xiaomi Mi Band 3 satış rekoru kırdı

Xiaomi Mi Band 3'ün satış rakamı, selefi olan Mi Band 2'nin başarısı göz önünde bulundurulursa beklenmedik bir durum değil. Zira Mi Band 3 bi dizi yeni özellik, yeni bir tasarım ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunan 0,78 inçlik OLED ekranla geldi ve kullanıcılar bu durumdan oldukça memnun.

Mi Band 3'ü akıllı telefonunuzla eşleştirerek gelen çağrı ve bildirimleri görebilir ve dilerseniz çağrıları reddedebilirsiniz. Özellikle spor yapmayı seviyorsanız ve istatistik tutmak hoşunuza gidiyorsa Mi Band 3 sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Tek şarjla 20 güne kadar bir kullanım sunan akıllı bileklik, kalp atış hızı, hava durumu, alarm, adımsayar, uyku monitörü ve birçok işlevsel özellik sunuyor.

• Mi Band 2yi yaklaşık bir senedir kullanan biri olarak diyorum gerçekten harika cihaz. Mi Band3 250 lira civarı değilde 150 civarı çıksa (Tanıtım fiyatları aynıydı) geçiş yapardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem552 -- 27 Haziran 2018; 14:9:33 >
  • 250 tl çok para mi band 2 den 3 e geçmek saçmalık

• Ben kullanıyorum gayet şık bir ürün, alacak olanlara tavsiye ederim.

• Sony smartwacth ı satıp 90 tlye mi band 2 aldım çok ama çok memnunum bozulacak gibi değil ama bozulur veya birine hediye olarak verirsem Mi band 3 veya Xiaomi Amazfit Bip almayı düşünüyorum.

• Xiaomi'nin her ürünü fiyat performans konusunda çok başarılı olduğu için bu rakamlar oldukça normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukruege

Ben kullanıyorum gayet şık bir ürün, alacak olanlara tavsiye ederim.

Nereden ne kadara aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl sonuna doğru fiyatlar iyice düşer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de kullanıyorum ama cihaz şu an Çince? Diğer dil destekleri ne zaman gelir bilen var mı?

Ayrıca 250 lira falan değil malum sitelerin zırvalarıyla uğraşmayın. AliExpress te şu an ekstra kayışlı setlerini 160-170 lira bandında bulabilirsiniz. Ama tabi Eylül gibi fiyatlar bariz daha da düşecektir.

• mi band 3 mü sizce yoksa amazefit bip mi? ben oyumu amazefit bip olarak kullanıyorum

• Temmuz - Ağustos gibi Global ingilizce sürüm gelecek deniyor, gerçi mi fit uygulaması ile şimdide ingilizce kullanmak mümkün ama yinede global sürümü bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 27 Haziran 2018; 15:41:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukruege

Ben kullanıyorum gayet şık bir ürün, alacak olanlara tavsiye ederim.

Gün ışığında ekranı nasıl. Herşey açık ve net bir şekilde okunabiliyor mu? Mi band 2 gün ışığında hiçbir şey göstermiyordu çünkü hatırlarsanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat/performans konusunda zirve yapan firma. Xiaomi nin ürünlerinden sonra diğer firmalar dolandırıcı gibi gözükmeye başladı gözüme.
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Aliexpress 155 tl
  • MPT-76 kullanıcısına yanıt
    Gün ışığında ekranı pek net değil hocam ama ben sorun etmiyorum o kadar
  • global rom var mı?

• NFC'li ve global versiyonu bekliyorum.
  • Cihazı bugün aldım gerçekten mi band 2 göre oldukça kaliteli tabi kullanılabilirlik önemli 250 tl çok para diyenlere elinden çıkartıp belli bir paraya çindeki fiyata yakın değerde alabilirler benım gibi Turkiyede 210 tl aldım eski mi band 2 mi 70 tl den 2. elden sattım bana çindeki fiyata geldi buarada 1 dolar farkla global olanı aldım cihaz çince değil ingilizce

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Cihazı bugün aldım gerçekten mi band 2 göre oldukça kaliteli tabi kullanılabilirlik önemli 250 tl çok para diyenlere elinden çıkartıp belli bir paraya çindeki fiyata yakın değerde alabilirler benım gibi Turkiyede 210 tl aldım eski mi band 2 mi 70 tl den 2. elden sattım bana çindeki fiyata geldi buarada 1 dolar farkla global olanı aldım cihaz çince değil ingilizce
    Nereden aldınız ve NFC'li versiyonu mu çıkacak aletin?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.