Şimdi Ara

Xiaomi Mi Max 3 Pro ortaya çıktı: Snapdragon 710, 5.400 mAh pil, 128 GB depolama alanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son dönemlerin en popüler markası Xiaomi, yeni akıllı telefonlarını hız kesmeden piyasaya sürmeye devam ediyor. Xiaomi Mi Max 3 sızıntılarının ortada dolaştığı şu günlerde, Xiaomi'nin resmi web sayfasında Xiaomi Mi Max 3 Pro adıyla yeni bir telefon listelendi.

Xiaomi'nin yeni telefonlarının 3 Temmuz'da tanıtılması bekleniyor

Xiaomi Mi Max 3 Pro olarak listelenen cihazın 6,9 inçlik bir dev ekran, 6 GB RAM, Snapdragon 710 işlemci, 5.400 mAh batarya, 128 GB dahili depolama alanı ve çift kamera gibi önemli özelliklere sahip olduğunu görüyoruz.

Xiaomi, Mi Max 3 Pro'nun Temmuz ayında resmi olarak duyurulacağını açıklamış olsada, tam olarak bir tarih vermekten kaçınıyor. Gelen söylentiler ise Mi Max 3 ve Max 3 Pro'nun 3 Temmuz'da tanıtılacağı yönünde. Eğer cihaz sızan özelliklerle piyasaya sürülürse, adından olukça çok söz ettireceğini şimdiden söyleyebiliriz.

• tam bir kullanıcı dostu bu firma. 1000 tl lik telefonları samsungun 1800 liralık telefonuna eşit. diğerinin adı sadece samsung

• Orta seviye ama guncel donanimi ve uygun fiyati ile ragbet gorur...

• İşte yeni telefonum. Efsane!

• Umarım 5400 mahlık pil Quick Charge 4+ ile dolar. Yonga seti bunu destekliyor.

• Bu telefonlardan sonra artık Apple a para verilmez.

• 6,4 inçten uzatıp 6,9 yapmışlar.

• CoreXXX kullanıcısına yanıt
    Sadece isim değil o olaylar tam olarak. Aradaki fiyat farkı biraz fazla evet ama Xiaomi ucuz olması için birçok şeyden fedakarlık yapıyor çoğu telefonunda. Lte bandı olsun, mikrofonu olsun. Kamerada video kayıtlarında her telefonunda ses sorunu var mesela. Yani sorun dediysem Samsung, Huawei gibi telefonlara kıyasla daha bozuk çıkıyor sesler. Instagram gibi sosyal medya platformlarında uzun süre yazılım problemi çekti xiaomi. Sadece isim farkı olmuyor yani. Ben de xiaomi severim ve sonraki telefonum büyük ihtimal xiaomi modeli olacak ama kimsenin hakkını yememek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G4 iflas etmek üzere, özellikle de bataryası. Eşime 6 ay önce Mi Max 2 aldım kamerası biraz zayıf ama özellikle şarjından son derece memnunuz. Şimdi aynı kasa boyutlarıyla 6,9" olarak bu çıkarak bende bunu bekliyorum. Hem işlemci, gpu ve kamera tarafında da orta/üst segmente göz kırpıyor cihaz. 3 temmuzda çıkarsa ne zaman alabiliriz acaba türkiyede. birde fiyat olarak çok uçmazlar umarım.
  • Bence yılın cihazı olmuş.

• Bence yılın cihazı olmuş.

• Yakında samsung'u alt üst eder

• o ekranla bile 2 gün kullanim ömrü veriyorum şimdiden

• Sadece Xiaomi den kaynaklanmadığını altını çizerek Türkiye'ye gelişi pekte dost canlısı olmadığı mi 8 versiyonlarını Türkiye fiyatından anlaşılmaktadır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi max 2 kullanıyorum, mi max 4'te değiştiririm

• Yılın cihazı bu olsa gerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • süper bişey

• İnsan kullanacak bunları insan, küçük yapın şunları.
  • Hızlı şarj sürümü mi 8 gibi en güncel model olmalı. Yoksa bu bataryanın dolması baya zaman alır. 5400mah fena değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Umarım 5400 mahlık pil Quick Charge 4+ ile dolar. Yonga seti bunu destekliyor.
    Maliyeti kısmak için 3. Nesil hızlı şarjı kullanmasınlarda. :(

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.