Şimdi Ara

Google Earth’e uzaklık ve alan hesaplama aracı geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir zamanların popüler uygulamalarından Google Earth, günümüzde popülaritesini Google Haritalar’a bırakmış olsa da uydu görüntüleri üzerinden çalışma yapanlar tarafından kullanılmaya devam ediyor. Google, uydu görüntüleri üzerinden çalışma yapanların işini kolaylaştırmak için yeni bir güncelleme yayınladı.

Güncelleme ile harita üzerinde iki nokta arasında uzaklık tespiti ve bir bölgenin alan büyüklüğünü ölçebiliyor. Bu sayede bir arsanın büyüklüğünü ölçmek için cetvelle arsada tur atmak yerine iki tıkla gerçek bilgiye ulaşabileceksiniz. Bir ev satın alacaksanız ve bahçenin büyüklüğünü merak ediyorsanız bu araç ile görebilirsiniz.

Uzaklık ve alan hesaplama aracı gün içerisinde Google Earth’ün web sürümüne eklenecek. Güncelleme, bu hafta içerisinde Android’e, yakın zamanda da iOS’e gelecek.

• Mütahitler yaşadı.

• Google earth turkiye'den indirilmiyor. İndirmek icin VPN kullanmak lazim. Ama turkce dil destegi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bravo gerçekten Google'a. Bu konuda da eksiklerini gideriyor. Yalnız Google Earth indiremiyorum ben. Burada da bir arkadaş yazmış ama neden olduğunu anlayabilmiş değilim açıkçası.

• dünya düz . . .
    bunun hesaplamasını da yaparlar artık

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇatlakMerlin

Bravo gerçekten Google'a. Bu konuda da eksiklerini gideriyor. Yalnız Google Earth indiremiyorum ben. Burada da bir arkadaş yazmış ama neden olduğunu anlayabilmiş değilim açıkçası.
    VPN ile indirebilirsin. Avira phantom VPN indir, bağlan, google playe girip farkli bir google hesabi sec yoksa yeni hesap olustur. Sonra indirebilirsin. Ya da direkt APK'sını indirebilirsin.

APK:https://google-earth.tr.uptodown.com/android/download

Google Play Linki:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.earth&hl=tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Masaüstü Pro sürümünde bu özellikler zaten vardı. Mobil ve web sürümlerine yeni geliyor herhalde.
  • Düz dünya konuları is coming

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moving On -- 26 Haziran 2018; 23:7:1 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.