Şimdi Ara

İnce çerçeveli, çentiksiz ekranlı Meizu 16’nın basın görseli sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çin’in popüler sosyal medyalarından Weibo platformunda Meizu 16’nın basın görseli paylaşıldı. Meizu 16’da çentiksiz bir ekran kullanılacak olmasına rağmen çerçevelerin ince tutulduğunu görüyoruz. Tasarımsal anlamda başarılı görünüyor.

Daha önce sızdırılan bilgilerde olduğu gibi basın görselinde de çift arka kamera orta bölümde dikey olarak konumlandırılıyor. Arka ve ön bölümde parmak izi tarayıcısı bulunmuyor. Meizu M6s modelinde olduğu gibi yan bölüme yerleştirilecektir.

Şirketin CEO’su Jack Wong, Meizu 16’nın Ağustos ayında tanıtılacağını duyurdu. Xiaomi Mi 8’de olduğu gibi iki işlemci seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor. Bu işlemcilerin Snapdragon 845 ve Snapdragon 710 olacağı tahmin ediliyor.

• Bedavaya reklam gibi düşünebiliriz. Telefonun ufak bir şeyi gözüksün 100 ülkede binlerce basın organında haber olarak yayınlanıyor. Tamamına bu telefonun reklamını verecek olasınız absürt bir ücretle karşılaşırsınız. Aynı zamanda telefona olan beklentiyi de arttırıyor. Eğer firma telefonuna güveniyorsa; her sızıntı haberinde, telefonun çıkmasını bekleyen kitleye on binlerce kişi katılıyor
  • Çerçeve olarak telefon camiasının gelmesi gereken noktası buydu, 3-5 milim daha incelteceğiz diye takla atmanın alemi yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escapetolife -- 25 Haziran 2018; 19:57:24 >
  • Önden lg g6 ya benziyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • içerisinde ince kelimesi geçen herşeyi alasım geliyor :)

• YesimCirakli Y kullanıcısına yanıt
    Çok tehlikeli bir yorum.
  • Böyle bir tasarımda front stereo hoparlör olmalıydı.

• Htc One X tasarımını hatırlattı. Güzel olmuş.

• Görsel olarak beğendim ben. Yalnız şu basına sızdı olayına takılmış durumdayım. Yahu basına sızmayan bir şey kalmıyor artık. Bunun amacı nedir tam olarak. Şirketler bilerek mi yapıyorlar nedir..

• Escapetolife kullanıcısına yanıt
    Maksat inceltmek değil ki. Apple ı taklit etmek. Apple ın sebebi var en azından ön tarafta oldukça gelişmiş sensörler var. Çoğunda o da yok. Alt kısımdaki çerçeve yine kalın. Tam ucube. Xiaominin Redmi 5 serisi Mi 8 den güzel görünüyor.
  • Neden Meizu Xiaomi gibi firmaların telefonlarını almıyoruz ?

Vestel Casper a çöp deyip hemen eliyoruz.

General Mobile GO ya çöp diyebiliriz çünkü 1 gb ram var.

Neden Samsung Neden Apple ? Neden donanımı kısan ve insanları kandıran bu 2 firmaya uçuk paralar kaptırıyoruz ?

Meizu Pro 7 Plus 2.759,90 TL

6 gb ram

2,6 GHz Dual Core + 1,9 GHz Quad Core + 2,2 GHz Quad Core

3 kamera

Xiaomi Mi 8

6 GB RAM

256 GB depolama – 3755, 57 TL

Apple İphone X 6.489,91 TL

Ön (Selfie) Kamera 7,0 MP

Dahili Hafıza 256 GB

RAM Kapasitesi 3 GB RAM

Pil Gücü 2716 mAh

Samsung S9 Plus 4.779 TL

İşlemci Hızı : 2.8 GHz

Çekirdek Sayısı : 8

Chipset : Exynos 9 Series 9810

RAM Kapasitesi : 6 GB

Ön Kamera : 8 MP

Dahili Hafıza : 256 GB

• Güzel duruyor fakat köşelerin radyusu fazla olmuş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇatlakMerlin

Görsel olarak beğendim ben. Yalnız şu basına sızdı olayına takılmış durumdayım. Yahu basına sızmayan bir şey kalmıyor artık. Bunun amacı nedir tam olarak. Şirketler bilerek mi yapıyorlar nedir..
    Bedavaya reklam gibi düşünebiliriz. Telefonun ufak bir şeyi gözüksün 100 ülkede binlerce basın organında haber olarak yayınlanıyor. Tamamına bu telefonun reklamını verecek olasınız absürt bir ücretle karşılaşırsınız. Aynı zamanda telefona olan beklentiyi de arttırıyor. Eğer firma telefonuna güveniyorsa; her sızıntı haberinde, telefonun çıkmasını bekleyen kitleye on binlerce kişi katılıyor
  • Meizu kullanan biri olarak her telefonunu gözü kapalı alırım da meizu 15 serisi ölü mü doğdu nedir..daha yeni meizu 15,plus ve lite çıktı Türkiye'ye satışı gelmedi..kaçak olarak bile binde bir satan var ama 16 mevzuu dolaşmaya başladı..15 alacaktık şimdi de 16 mı bekleyelim çünkü 845 ile gelecek deniyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Meizu kullanan biri olarak her telefonunu gözü kapalı alırım da meizu 15 serisi ölü mü doğdu nedir..daha yeni meizu 15,plus ve lite çıktı Türkiye'ye satışı gelmedi..kaçak olarak bile binde bir satan var ama 16 mevzuu dolaşmaya başladı..15 alacaktık şimdi de 16 mı bekleyelim çünkü 845 ile gelecek deniyor..
    Gerçekten daha 15 yeni çıktı, siparişini bile veremedik daha. Şaka gibi.
    Bu arada "Meizu kullanan biri olarak her telefonunu gözü kapalı alırım" sözünüze sonuna kadar katılıyorum. Pro 6s ve Pro 7 kullandım(halende kullanıyorum), Hiç bir telefon bu kadar kalite hissi vermedi bana.
    Bu arada Pro 7 den sonra Pro 8 gelmeyecek mi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.