Şimdi Ara

Samsung'un Android Go'lu ilk telefonunun özellikleri sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Google'ın, giriş seviyesindeki düşük donanımlı cihazlarda kullanılmak üzere tasarladığı mobil işletim sistemi Android Go'lu ilk Samsung telefonunun özellikleri ortaya çıktı. Bir süredir test aşamasında olan telefon, daha önce GeekBench veritabanında Samsung J260G kod adıyla belirmişti. 1 GB RAM, Exynos 7570 yonga seti ve Android 8.1 Oreo ile çalışacağı ortaya çıkan telefon hakkında yeni bilgiler mevcut. 

5 inç boyutunda Super AMOLED ekranla gelecek SM-J260F kod adlı telefonda 14nm FinFET üretim sürecinden geçen  Exynos 7570 işlemcisi yer alacak. 4 adet ARM Cortex-A53 tabanlı ve 14nm FinFET üretim teknolojisinden geçen işlemci, 1.4 GHz frekans hızına ulaşabiliyor. Grafik tarafı Mali ™ -T720 MP1 GPU ile desteklenen yonga setine 1 GB'lık sistem belleği eşlik ediyor. 16 GB dahili depolama birimine ev sahipliği yapacağı görülen telefonda pil kapasitesi ise 2600 mAh olarak belirlenmiş.

8 MP çözünürlüklü arka kameranın ve 5 MP çözünürlüğünde selfie kamerasının kendine yer bulduğu telefon, Android 8.1 Oreo işletim sistemiyle çalışıyor. Çeşitli ülkelere göre SM-J260F, SM-J260M ve SM-J260G kod adlarını taşıyan telefonun, ne zaman tanıtılacağı ise bilinmiyor.

• Türkiye'de Android Go cihaz satışı patlama yapabilir :)

Dolar 7tl olunca görüşürüz

• ram 2gb olsa iş görür aslında ama inatla 1 gb.. bunu alcağıma 300? ikinci el s4 alırım daha iyi

• samsungda patates yapmiş :s

Samsung'un Android Go'lu ilk telefonunun özellikleri sızdırıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 25 Haziran 2018; 14:56:57 >
  • Bu sızdırılma işi de can sıkıcı olmaya başladı yahu. Yok şunun görüntüsü sızdırıldı, yok bunun özellikleri sızdırıldı. Sızdırılmayan bir bilgi kaldı mı? Bunlar bilinçli sızdırılıyor herhalde, artık ne düşüneceğimizi şaşırdık.

• 2 GB Ram li Andorid Go lar varken piyasa bu hic sansi olmaz...

• ÇatlakMerlin kullanıcısına yanıt
    Sızdırma hikaye, nabız yoklama şahane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 gb ram

TAMAM
  • General Mobile 8 GO da 1 gb ram ile geliyor. 1 gb ram ile ne yapabilirsin ?

Telefon donup kilitlenip duracak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.