Şimdi Ara

iPad katili Mi Pad 4 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
1.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi yeni tableti Mi Pad 4'ü tanıttı. Redmi 6 Pro ile birlikte tanıtılan Mi Pad 4, teknik özellikleri ve uygun fiyatıyla göz dolduruyor. İşte karşınızda Xiaomi Mi Pad 4.

Mi Pad 4 özellikleri

• Ekran: 8 inç boyutunda 1920 x 1200 (FHD) çözünürlüklü ekran
    • Boyut ve ağırlık: 200.2 x 120.3 x 7.9 mm ~ 342.5 g
    • İşlemci: Qualcomm Snapdragon 660 (4x 2.2GHz + 4x 1.8GHz)
    • RAM: 3/4 GB
    • Depolama kapasitesi: 32/64 GB + microSD kart desteği
    • Arka kamera: 13 MP (f/2.0)
    • Ön kamera: 5 MP (f/2.0)
    • Batarya: 6000 mAh 
    • İşletim sistemi: Android 8.1 Oreo ~MIUI
    • Bağlantı seçenekleri: USB Type-C, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 4G LTE (yalnızca SIM kartlı modelde), 3.5mm kulaklık girişi 
    • Diğer özellikler: Stereo hoparlör, yüz tanıma

8 inç boyutunda 1920 x 1200 (FHD) çözünürlüklü 16: 10 en/boy oranına sahip ekranla gelen Mi Pad 4'ün inç başına düşen piksel miktarı 283 ppi iken, ekran kontrast ise 1200: 1 olarak belirtilmiş.

Alüminyum kasa üzerine oturtulmuş ekranın altına konuşlanmış 14nm fabrikasyon sürecinden geçen 8 çekirdekli Snapdragon 660 çipseti, Mi Pad 4'e güç veriyor. Adreno 512 GPU'sunun eşlik ettiği işlemci, maximum 2.2 GHz frekans hızına ulaşabiliyor. 3/4 GB RAM ve microSD kart ile artırılabilir 32/64 GB ROM seçenekleri bulunan Mi Pad 4'te  USB Type-C üzerinden şarj edilen 5V/2A şarj destekli 4000 mAh batarya bulunuyor.

Arka tarafta f/2.0 diyafram değerine sahip 13 MP özünürlüklü kameranın kullanıldığı Mi Pad 4'ün ön kamerası ise 5 MP (f/2.0) bir sensör içeriyor Xiaomi'nin yüz tanıma özelliğine sahip ilk tableti olma unvanına sahip Mi Pad 4'ün ön ve arka kamerası yapay zeka algoritmalarıyla destekleniyor. 

Wi-Fi ve LTE olmak üzere iki farklı sürümü bulunan Mi Pad 4'ün LTE sürümünde 4G LTE, GPS, AGPS ve GLONASS özellikleri bulunurken, Wi-Fi sürümünde ise bu özelliklere yer verilmiyor.  

Android 8.1 Oreo üzerine giydirilmiş MIUI 9 arayüzüyle gelen Mi Pad 4, altın ve siyah renk seçenekleriyle satın alınabiliyor.

Mi Pad 4 fiyatı 

Mi Pad 4'ün model model fiyatlandırması şu şekilde:

• Wi-Fi sürümü 4 GB RAM ve 64 GB hafıza: 214$
    • Wi-Fi sürümü 3 GB RAM ve 32 GB hafıza: 168$
    • LTE sürümü 4 GB RAM ve 64 GB hafıza: 229$

• iOS yüklü olmadığı sürece bir etkisi olmaz,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snapdragon 660 ile mi iPad katil? :D En azından bir 835 koysaydınız.

• Çözünürlük fhd+ olması iyi olurdu

• Başlığa bak çay demle. Tablet kavramı çıktı çıkalı yüzlerce iPAD katili diye tanıtılan ürünlerin hepsi tarihin çöplüğüne karıştı. Bunlar hala iPAD katili başlıkları atıyor. He yavrum he.

• Apple Telefonda tartışılabilir ama tablette ipad tartışmasız en iyi tablet.

• Mi Pad 4 gerçekten ideal özelliklere sahip. En azından bana göre... Daha profesyonel kullanıcılar için yeterli gelir mi bilmem ama. Zaten yorumlarda da gördüğüm üzere beğenilmeyen özellikler var bazı kullanıcılar tarafından.

• WiFi versiyonunda GPS olmaması kötü olmuş. Gerçi 64GB modeller arasında pek fiyat farkı da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 25 Haziran 2018; 11:30:4 >
  • Snapdragon 1000 li bir tablet olsaydi. Ekrani 4K HDR10 10 bit milyar renk micro LED li olsaydi bir de tablete gomulu kalem destegi olsaydi ...

Dahili depolama en azindan UFS2.1 olsaydi RAM en az 6GB veya 8 GB olsaydi ...

Quick Charge 4.0 + olsaydi...

O zaman belki gecen yilin eskimis Ipad Pro 2017 modellerine belki denk denilebilirdi ...

Ipad Pro 10.5 256 GB LTE modeli ve Apple Pencil ile sahip olan biri olarak Android te adam gibi tablet cikartan gormedim zaten daha onceden Samsung Tab S3 almistim tam bir hayal kirikligi ...

Bu haberdeki tablet Samsung Tab S3 katili bile olamaz ...

Orta seviye kullanacaksan bari Snapdragon 710 tercih etseydi ...

Yapay Zeka yoksunu ... Hicbirseye yaklasamaz...

Xiaomi fiyatina gore guzel urunler cikariyor seviliyor lakin oldugunda fazla balon gibi sisirilmesinin bir anlami yok yoksa satin alanlar hayal kirikligina ugrayacak. Boyle devam ederlerse tuketici algisi Samsung gibi olusabilir ...

• Yahu iPad alan ios için alıyor. İlla bir katil olacaksa android tabletlerin katili olur.

• Cupertino'da Apple'in yeni üssünün arka bahçesi iPad katillerinin mezarları ile dolu. :D Buna yer var mı bilemem. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Snapdragon 1000 li bir tablet olsaydi. Ekrani 4K HDR10 10 bit milyar renk micro LED li olsaydi bir de tablete gomulu kalem destegi olsaydi ...

Dahili depolama en azindan UFS2.1 olsaydi RAM en az 6GB veya 8 GB olsaydi ...

Quick Charge 4.0 + olsaydi...

O zaman belki gecen yilin eskimis Ipad Pro 2017 modellerine belki denk denilebilirdi ...

Ipad Pro 10.5 256 GB LTE modeli ve Apple Pencil ile sahip olan biri olarak Android te adam gibi tablet cikartan gormedim zaten daha onceden Samsung Tab S3 almistim tam bir hayal kirikligi ...

Bu haberdeki tablet Samsung Tab S3 katili bile olamaz ...

Orta seviye kullanacaksan bari Snapdragon 710 tercih etseydi ...

Yapay Zeka yoksunu ... Hicbirseye yaklasamaz...

Xiaomi fiyatina gore guzel urunler cikariyor seviliyor lakin oldugunda fazla balon gibi sisirilmesinin bir anlami yok yoksa satin alanlar hayal kirikligina ugrayacak. Boyle devam ederlerse tuketici algisi Samsung gibi olusabilir ...

Bu fiyatlarla Xiaomi zirveye oynama devam eder. Bu cihaz bence dünyanın en iyi tableti çünkü donanımına göre böyle bir fiyat yok başka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu katil değil, olsa olsa intihar komandosu olur :P

• Bari FP canavarı yazın,her çıkan modeli Apple ile kıyaslamak bir yandan Apple reklamı yapmaktan başka bir şey değil.

• Androidi daha çok seviyorum fakat,tablete gelince ipadden ötesi yok.

• iPad ile karşılaştırılamaz kesinlikle. New iPad 2018’i 239 Dolara üstelik Türkiye’den almış biri olarak söylüyorum bir Android tablet stabilizasyon ve üretkenlik olarak iPadi yakalayamaz, fiyat olarak da pek bir avantajı yok artık.

iPad servis desteği, yazılım ve donanım olarak fiyatını fazlası ile kanıtlamış durumda zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Batarya 4000 mi 6000 mi karar verdiğiniz zaman haber verin öptüm bye..

• 15 yıldan beri her çıkan oyunada wow killer dendi ama 15 gün sonra kendileri oyunlarını ücretsiz yaptı. Pek ümit vermiyorum 15 gün sonra unutulur :)

• AskN0More A kullanıcısına yanıt
    Bence zaomi daha iyi hem ucuz hemde kaliteli.

• Ulan bu adamın editör olduğu forumda vakit geçiriyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CBE59604 -- 25 Haziran 2018; 14:46:54 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.