Şimdi Ara

## Asus'dan Yeni Bir Anakart: M2V-X ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Asus'dan Yeni Bir Anakart: M2V-X ##

Anakart devi Asus soket AM2 uyumlu güncel AMD işlemciler için ekonomiik bir anakart çözümü daha lanse etti. Firmanın duyurusunu yeni yaptığı anakartı M2V-X uygun fiyata alternatif çözümler üretme gayretindeki VIA'nın yonga seti paketini kullanıyor. Anakart üzerinde firmanın K8T890 (Kuzey Köprüsü) + VT8237A (Güney Köprüsü) ikilisi yer almakta. Giriş seviyesi ekonomik sistemler için hazırlanan anakart AMD'nin Live!™ platformu ile de uyumlu. Asus M2V-X'in tüm özelliklerine Asus'un yayınladığı aşağıdaki tablodan ulaşabilmeniz mümkün.

Anakartın fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmazken kısa bir süre içerisinde piyasaya girmesi bekleniyor. Fiyat konusunda ise şunu söyleyebiliriz, AMD'nin yeni ve başarılı yonga seti 690G'yi kullanan anakartların fiyatlarının 80$'dan başladığını düşündüğümüzde Asus'un yeni çözümünün 60-70$ seviyelerinden satışa sunulacağı yorumunu da yapabilmek mümkün.

## Asus'dan Yeni Bir Anakart: M2V-X ##

• Düşük bütceler için f/p orani güzel bi anakart olabilir
  • asus niye genellikle amd işlemcili ankartların aturuncu renk tercih ediyo ki.
  • Bir zamanların en çok satılan çipset üreticisinin düştüğü hale bak.. Çok yazık VIAya bir . Daha düzgün şeyler çıkarıp rekabet etmelerini isterdik. Ancak alt seviye olabiliyorlar..
  • Yada en çok satılan demeyelimde intelden sonra en çok satılan diyelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: m@trix

asus niye genellikle amd işlemcili ankartların aturuncu renk tercih ediyo ki.

Renk tercihi genelde fiyat ve donanım özellikleriyle birlikte şekilleniyor asusta.
    Bende amd kullanıyorum ama mobo siyah
  • Evet Asus ta Motherboard Lüksleştikçe kararıyor.
  • safir daha güzel renkte daha iyi özellikte aynı fiyata. niye amd chipset dururken via alayım ki ?
  • İdeal bir anakart.
  • Anakart güzel olmasına güzel de Asus hala şu mok rengi pcb'den vazgeçmedi gitti
  • Asus değil de ASRock olsaydı 40$-50$ gibi bi fiyata satılırdı herhalde.
  • PBC rengine eğinmeyecem bile sırd bu renk alınmam nedeni olabilir acaba bu renk pbc dahamı ucuz? Bunun dışında Via almak için beni ikna etmek çok zor...
  • nedense bu boardu tuttum.keretaya kanım ısındı.Kolay kolay Via chipsetli bir anakarta ısınmam
  • ucuzuda lazim ustalar hep 200$ ustuyle olmaz bu is. adam internet cafe accak mesela napsin kalksin strike mi alsin yada commandos
    bakin benim elime brisbane gecti (X2 3600box--70$a aldim) simdi onu 70-80$ bir anakartla 2800-3000 e cakim topicde gorusuruz bide yanina 1950Attikmi 10000aldikmi 3Dmarktan 2005 dadindan yinmez

asus commando---E4300@3450Mhz gunluk---2* Geil 2X1GB 800Mhz 4-4-4-12@905mhz 4-4-4-9---4*Samsung Sata2 80HDO80HJ RAID---Gembird 600W---
    BFG 8800GTS 320MB@630-985---Logitech G5----Logitech Keyboard---Logitech S200 2+1----LG dvd rw----Samsung 226BW(3gun sora)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.