Şimdi Ara

Resident Evil 2 Remake ön siparişe açıldı: Sistem gereksinimleri belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk olarak 1998'de yayınlanan ve serinin en unutulmaz oyunlarından biri olan Resident Evil 2, yeni nesil konsollar için tamamen yeniden yüzüyle E3 2018 oyun fuarında oyun severlerin karşısına çıktı. Şu an için ön siparişe açılan oyun, 25 Haziran 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. 209 TL'ye ön siparişe açılan RESIDENT EVIL 2 / BIOHAZARD RE:2 Standard Edition'ı veya 239 TL'ye ön siparişe açılan RESIDENT EVIL 2 / BIOHAZARD RE:2 Deluxe Edition'ı satın almak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz. 

Resident Evil 2 Remake sistem gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri

• İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT)
    • İşlemci: Intel® Core™ i5-4460, 2.70GHz ya da AMD FX™-6300 veya daha iyisi
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 ya da AMD Radeon™ R7 260x - 2GB Video RAM
    • DirectX: Sürüm 11 

Önerilen sistem gereksinimleri

• İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT)
    • İşlemci: Intel® Core™ i7-3770 ya da AMD FX™-9590 veya daha iyisi
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 ya da AMD Radeon™ RX 480 - 3GB VRAM
    • DirectX: Sürüm 11 

• Önerilen 1060 yuh be kardeşim

• BU FİYAT NEDİR ARKADAŞ :S

• fiyatı çok yüksek..

• Yenisini yapmayın eskileri ısıtıp ısıtıp koyun. Son damlasına kadar sağın milleti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hem sistem gereksinimleri hem fiyat fiyasko

• Evet fiyat yüksek ama 60 dolarlık temel fiyatlandırmaya göre %25 daha ucuz. Tabi 30 dolara alan ülkeler de var.

https://steamdb.info/app/883710/
  • Önceden remakeler ön siparişte 60 tl oluyordu bu fiyat nedir yıkıldım resmen

• Bu dolarla artık oyun oynamak bile lüks oldu o ekran kartını ve oyunu almak zengin işi artık . gerçi insan herşeye alışıyor bunada alışırız yakında FAKİRLİĞE

• resmen ınsanları korsana surukluyorlar bu fıyat nedır arkadas!

• Baya bekleyeni vardı bunun da ama fiyatını görünce şok oldum. Tabi dolar ve Euro patlayınca her şey bize daha bir pahalı gelmeye başladı doğal olarak. Kur sakinlerse biraz daha alım gücümüz yükselir belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

Önceden remakeler ön siparişte 60 tl oluyordu bu fiyat nedir yıkıldım resmen

Klasik remake degil yalniz bastan asagiya yenilenmis yeni bakis acisi ve gelismis oyun motoru var. Aslinda bildigin bambaska bir oyun olmus. Fiyat normal bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün oyunlar artık kapıyı 1060 tan açıyor zaten millet niye şaşırıyor onuda anlamadım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1050ti'da rahat rahat yetecektir, genelde açıklanan sistemden daha azı yetiyor...
  • Bu gereksinimlere gerek olmuyor genelde. Yani ne açıklanırsa onun bir alt seviyesi de kaldırıyor genelde. Bu arada fiyatını biraz yüksek buldum. Daha düşük olmalıydı bana kalırsa. Neyse ki döviz geriliyor az da olsa...

• Play Station 1 de Japonca'sını bitirdiğim efsane oyun.
    Karakol bölümünü geçmem bir haftamı almıştı, sırf Japonca okuyamadığım için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇatlakMerlin

Bu gereksinimlere gerek olmuyor genelde. Yani ne açıklanırsa onun bir alt seviyesi de kaldırıyor genelde. Bu arada fiyatını biraz yüksek buldum. Daha düşük olmalıydı bana kalırsa. Neyse ki döviz geriliyor az da olsa...
    Nerde geriliyor kardeş? A Haber'de mi?
  • hiç beyenmedi kamera modu kötü olmuş bu rameka degil başpka bi oyun olmuş.
    bence clasik mod olsaymış daha iyi olurdu..resident evil 4 aynısı ..sevmedim.bu oyuna para vermem ben.

• Bu bölümün başında lobinin oradan ribbon alıyorduk arkadaş nerede ribbon

• Resident Evil 6'nın ek paketi gibi bir oyun ama "remake" adıyla satıyorlar. Resident Evil 5'in ek paketi vardı, bilenler bilir, hani bunu da RE 7'nin ek paketi yapabilirlerdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.