Şimdi Ara

Gears 5 Xbox One X'te 4K 60FPS Hedefliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Gears of War serisinin yeni oyunu Gears 5 Xbox One X konsolunda tüm oyun modlarında 4K 60FPS hedefliyor.

"Hedefimiz her zaman 60 FPS ve Gears 4'te yaptığımız ve öğrendiğimiz her şeyle ve bunun ötesinde yapabileceğimiz optimizasyon ile 4K 60FPS olacağına inanıyoruz. Bu neslin yeni teknolojisi gerçekten harika." dedi The Coalition patronu Rod Fergusson.

Gears of War 4 Xbox One X'te hikaye modunda 4K 30FPS, multiplayer modunda ise 60FPS çalışıyordu.

Rod Fergusson ayrıca Gears 5'in PC versiyonunu da sıfırdan inşa ettiklerini ve sağlam bir optimizasyon sunacağını belirtti. Henüz bunu söylemek için erken olduğunu söylese de donanıma bağlı olarak oyuncuların oyunu PC'de muhtemelen 120 FPS dahi olarak oynayabileceklerini ekledi.

Gears 5, 2019'da Xbox One ve Windows 10 için çıkacak. 

• One x de akarız artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan855

Bu mesaj silindi.
    Adamlarin kendi altyapisi varken niye steam yüzde 30 komisyon odesinler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc de 4 ü 4k ultra 60 fps oynamıştım bunuda öyle oynarım

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Adamlara yazık valla acıdım şimdi,4k 60 fps yapmak için oyun yapmış kadar uğraşacaklar, One X için.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: okan855

Pc de korsan akarız sıkıntı yok,steam de olmayan hiçbir oyuna kuruş para vermem.Windows store tam bir leş kağnı gibi.

nasıl bi kafa yapın var anyalabilmiş degilim...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hedeflemek başarmanın yarısıdır :)
  • One S'te Gamepass'ten akarız nasılsa ilk gün gelicek gamepass'e ??
  • Düz Xbox One sahipleri 900p 30 fps akar artık
  • Ellerine de yüzlerine de çok..
  • OneX için çabalasa çabalasa bu adamlar çabalar işte. GEOW gibi teknik manada güzel olan sayılı oyun haricinde 4K - 60 fps olayını çekici hale getirecek oyun yok konsolda zaten. Yani minecraft'ı 4K yapıp övünmenin bir mantığı yok, yapacaksan GEOW'u yapacaksın olay budur.
  • Geow 4 gibi olacaksa 8k 160 fps de kurtarmaz, rezil ettiler seriyi, nerede 1.oyunun kalitesi nerede bu çöp

• Madem bu One X bu kadar güçlü, düşünüyorum da Sony PS5 çıkardığında Microsoft da haliyle yeni bir konsol çıkaracaktır. O zaman One X'in pabucu dama atılır mı ? Pabucu dama atılırsa bu kadar gücü dile getirilen bir cihazın 3 senede eskiyecek olması Microsoft'a olan güvensizliği artırmaz mı ?

Eminim One X'i almayı düşünen herkesin kafasında da bu soru işareti vardır

• İnş cnm yaa

• 60fps sorunuda çözülürsen bye bye pc deriz.

• Aynen.
    900p 30 fps sabit olsa öpüp de başıma koyarım.
    O meşhur portakal kasası model ilk nesil Xbox One tam bir facia.
    Zaten dikkat edin hiçbir sunumda Microsoft adını bile anmıyor artık.

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Bizde geçen aldık one x 2020 de felan yeni konsollar cikicak diyorlar ama biz 1080p kullaniyoruz 4k da fark olsa dahi 1080p ye ayni kalitede cikar heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MakaveLiVII -- 24 Haziran 2018; 20:16:37 >
  • 900p de oynamak daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gears serisini seven biri olarak 4 gayet düz bir oyundu. Oynadım, bitirdim evet ama bölümleri hatırlamıyorum bile. İyi ama oldukça sıradan bir oyundu. 40 TL gibi fiyata bulursanız alın oynayın derim fakat onun dışında merak edilecek bir oyun değil.

- Bölüm tasarımları oldukça sıradandı.
    - Karakterler, karakter değildi. Ekipte olan herkesin hareketleri, konuşmaları, tepkileri birbirine benziyordu. Yeni oyunda ana karakteri değiştirmeleri belki bunu anladıklarına bir işaret olabilir.
    - Önceki oyunların üstüne hiç bir yenilik koymuyordu. Gears serisi zamanında cover sistemini ilk kullanan olmasa da harika formuna getiren, koşunca kameranın değişmesini getirmişt, aksiyon oyunlarına yeni bir sürü şey katmış bir seriydi. Tamam o kadar beklemiyorum yeni oyundan ama yine serinin üstüne bir iki şey koymalı.
    - Gears aksiyon oyunu evet ama eski oyunlarda hep bir korku bölümü, bulmaca, farklı şeyler yaptığınız, farklı çatışma senaryoları vardı. Gear of War 4'de genelde 'abi düşman geliyor, vur' tadındaydı.
  • 2K kullanıcısına yanıt
    hocam online ağırlıklı bir oyun zaten yanlış mı biliyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.