Şimdi Ara

Fortnite, App Store'da 90 günde 100 milyon dolar kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Popüler hayatta kalma oyunu Fortnite, çıktığı günden bu yana yükselişini sürdürmeye devam ediyor. Yapılan açılamaya göre Fortnite'ın iOS versiyonu App Store'da 90 günde 100 milyon dolar gelir elde etmeyi başardı.

Fortnite, geliştiricisine günde 1 milyon dolar kazandırıyor

Sensor Tower'ın verilerine göre ilk olarak 19 Mart 2018'de iOS lansmanı yapılan Fortnite, 30 gün içinde 25 milyon dolar gelire ulaşmış ve 15 gün içinde de bu rakam 50 milyon dolar seviyelerine çıkmıştı. Yapılan son açıklamaya göre fenomen oyun Fortnite, sadece App Store'da 90 gün içinde 100 milyon dolar gelir ederek Clash Royale'in ardından ikinci sıraya yerleşti.

Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen oyun Windows, macOS, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında da yer alıyor. Şirket geçtiğimiz gün oyunun Android versiyonun yaz aylarında piyasaya çıkacağını açıklamıştı. Görünen o ki Fortnite, Android versiyonunun kullanıma sunulmasıyla birlikte yeni rekorlara da imza atacak.

• En iyi Battle Royale oyunu.

• Clash royale ayda yaklaşık 50m dolar kazanıyomuş. Yılda 600m dolar ediyor, 400 de google playden gelse yılda 1milyar dolar yapıyor. Paraya bak be maşallah. Bide 4.7 ile çarpıp tlye cevirsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fokfe -- 22 Haziran 2018; 17:5:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyunun kontrolleri telefonda sizlere de kötü gelmiyor mu? Pubg'yi çatır çatır, sorunsuz kolayca oynayabiliyorken fortnite oynarken düz koşmak bile sorun. Solda bulunan joystick sabit ve ufacık. Sağa sola dönmek ölüm, refleks veriyorum arayüzü kontrol edip oyuna yansıtamıyorum. Ayarlarda da düzenleme yok, tam çıldırmalık geldi bana..
  • Morgoth Draqe kullanıcısına yanıt
    Mobilde oynanacak oyun değil.

Bu rakam sadece appstore gelirleriyse vay anasını sayın okuyanlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Geçen dedim belki sorun vardır fixlenmiştir, adam karşımda dönmüyor karakter kafayı yedim. Yani dönüyor da o joystick kontrol edilemiyor. Lanet ettim sildim telefondan.

Pc'de güzel olabilir hoş beni çekmedi ama telefon hali çok problemli geldi bana.
  • Bu oyunlardan ne paralar kırılıyor be, aslında şöyle iyi bir fikir bulacaksın paraya para demeyeceksin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.