Şimdi Ara

(¯`· FIAT PALIO TAKIMI ·´¯) (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
738
Cevap
5
Favori
135.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YERYAVUZ

Hayırlı olsun.Dizel araçların hepsi fiat için multijettir.Yazısı yoksa vurma falan vardır onun için yenisini yapıştırmamışlardır.Motorun üzerinde yazar.
    Bende 15 gün önce aldım menmunum.

hayırlı olsun sizede allah kaza bela vermesin sizin araç kac model ve fiyatını söylermisiniz
    tabi bide km si
  • Bende 2005 aldım.130 binde birde toslamış aldığım adam,birazda hor kullanmış.14 e aldım.Teyibi bile yoktu.Orjinali sökmüş,takdığınıda çalmışlar.Orjinali serviste 1.300'e imiş...
  • size de hayırlı olsun hocam. araba çok güzelde kaza boya durumları can sıkıyor en azından kazasız diye ben 15 bin verdim eğer varsa diye canım sıkıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: druzzzz

size de hayırlı olsun hocam. araba çok güzelde kaza boya durumları can sıkıyor en azından kazasız diye ben 15 bin verdim eğer varsa diye canım sıkıldı.

Hiç düşünme.Adamlar 1994 model araçlara bile 14-15-16 para istiyorlar.Neymiş efsane.96 brodveye bile 12 yazmış herif,pert aracı satmaya kalkan niceleri var.Sahibinden com u bi incele neler var neler.Bin mis gibi çürğü çarığı yoktur en azından.İkinci el ufak tefek kusurları olur.Zamanla düzeltir yıllarca binersin.Bi defa tiger kayışı bile yok zincirli.Bu tiger yüzünden nice araçlar hurdaya çıktı.Kilometresine fazla takma aldığıntemiz kullanmışsa 300 de olsa seni götürür.600 bin km yi gören nice taksiciler var.Devir ekonomi devri 30 tl mazotla 170 km yol yapıyor,şehir içi bide uzun yolda koklar valla.Motorda sıkıntı yoksa kabortayı fazla düşünme,orta direğin mercedesidir.

• haklısın hocam. arbadan çok memnunum yol tutuşu, içinin temizliği, kullanması rahat , ayrıca gayet şık duruyor. bende zaten uzun yıllar kullanmak amacıyla aldım yaptırıp yaptırıp kullanırım diyorum. tam idealimdeki araba :)
  • @druzzz kafana cok takma ufak tefek vuruklar her arabada vardır seninkindede varsa nazar boncugu olarak say Allah büyük kaza bela vermesin
    kmsi ile oynanmamış olsun yeterki
  • çok sağolon arkadaşlar araba hakkında yorumlarımı ara ara belirteceğim.
  • arkadaşlar daha önce söyledimmi bilmiyorum bu arabayı , abim başka bi ilden alıp gelmişti. bu gün kendi ustama gösterdim, hakikaten sadece satıcının dediiği yerlerdek, lokal boyaları gördü araba orjinal dedi hem mutlu oldum hemde ustam rüştünü gösterdi :)
  • quote:

arkadaşlar daha önce söyledimmi bilmiyorum bu arabayı , abim başka bi ilden alıp gelmişti. bu gün kendi ustama gösterdim, hakikaten sadece satıcının dediiği yerlerdek, lokal boyaları gördü araba orjinal dedi hem mutlu oldum hemde ustam rüştünü gösterdi :)

hadi gözün aydın
    aracın ne yaktıgını falan paylasırsın
  • eve şimdi yakıtı hesaplamaya geldi sıra hocam teşekür ederim paylaşacağım aynlız şunu da belirteyim bu arabanın motoruna boşuna multijet dememişler müthiş bi motoru var. kasada hafif olunca araba uçuyor resmen. bi çok kişi pahalıya almışsın palio ya 15 bin verilmez diyor ama ben çok memnunum....
  • quote:

eve şimdi yakıtı hesaplamaya geldi sıra hocam teşekür ederim paylaşacağım aynlız şunu da belirteyim bu arabanın motoruna boşuna multijet dememişler müthiş bi motoru var. kasada hafif olunca araba uçuyor resmen. bi çok kişi pahalıya almışsın palio ya 15 bin verilmez diyor ama ben çok memnunum....

boşver sen diyenleri ben palio almak istiyorum diyince banada öyle diyolar bende bilirim çok param olsa mercedes c180 amg almayı ama bütçe olmayınca yakıtta parcada vergide düşük arabalara yöneliyoruz benim gözümdede şuan en uygun araba budur kim ne derse desin
    yakıt bilgilerinide en kısa sürede bekliyoruz
    sizin arabada abs klima falan var dimi
  • hocam klima tek hava yastığı var abs yok.... birde şu moda; ou alacağın 3 bin daha ekleyip fiesta alsaydın, 5 bin ekleyip bora alsaydın, 2 bin ekleyip astra alsaydın :) onu alsan başka bişey diyecekler. bu araba hem küçük kullanmak kolay hem vergisi az hem parça sorunu yok hem az yakıyor hem ikinci elde rahat satılıyor. ideal bir araba tavsiye ediyorum bendeki dizel , bi arkadaşımda 1.6 tüplü var o da çok memnun.
  • yakıttaki ilk kaba hesaplamama göre 25 kuruş yakıyor. bu benim umduğumdan ve benden önceki sahibinin söylediğinden çok fazla. çok yoğun bir şehir içi trafiğide değildi. ama net hesaplamayı yapınca tekrar bildireceğim.
  • quote:

yakıttaki ilk kaba hesaplamama göre 25 kuruş yakıyor. bu benim umduğumdan ve benden önceki sahibinin söylediğinden çok fazla. çok yoğun bir şehir içi trafiğide değildi. ama net hesaplamayı yapınca tekrar bildireceğim.

25 kuruş çok fazla yanlış hesaplamış olabilirsiniz
  • Orijinalden alıntı: by_MuKa

yakıttaki ilk kaba hesaplamama göre 25 kuruş yakıyor. bu benim umduğumdan ve benden önceki sahibinin söylediğinden çok fazla. çok yoğun bir şehir içi trafiğide değildi. ama net hesaplamayı yapınca tekrar bildireceğim.

by muka keşke öyle olsa ama hesap doğru. acaba kullanışımda mı bir proplem var. ben ilk kez dizel kullanıyorum.
  • Orijinalden alıntı: druzzzz

Orijinalden alıntı: by_MuKa

by muka keşke öyle olsa ama hesap doğru. acaba kullanışımda mı bir proplem var. ben ilk kez dizel kullanıyorum.

siz nasıl hesapladınız hangi yönetimi kullandınız ?
    aracın bakımları , devrinde kullanmak bunlar etken oluşturur
    bence 25kuruş heleki palio ve multijet için çok fazla kuzenimde clio III var 16 kuruş yakıyor
  • aldığım adamda hemen hema öyle bi rakam söylemişti. açıkçası o da biraz abartılı ama ben 20 kuruş falan bekliyordum. şimdi aracın yakıt göstergesi en altın bi üzerindeki çizgiye geldiğinde 50 tl lik yakıt aldım. tam iki çizgi yükseldi. şu an 40 km yaptım 1. çizgi nerdeyse yarı oldu. her yarım çizgide 50 km yapsa diyorum, 2 çizgide 200 km yapar. 50 tl ile yaklaşık 200 km yapacak gibi duruyor .
  • quote:

aldığım adamda hemen hema öyle bi rakam söylemişti. açıkçası o da biraz abartılı ama ben 20 kuruş falan bekliyordum. şimdi aracın yakıt göstergesi en altın bi üzerindeki çizgiye geldiğinde 50 tl lik yakıt aldım. tam iki çizgi yükseldi. şu an 40 km yaptım 1. çizgi nerdeyse yarı oldu. her yarım çizgide 50 km yapsa diyorum, 2 çizgide 200 km yapar. 50 tl ile yaklaşık 200 km yapacak gibi duruyor .

bence yanlıs hesaplama yapıyorsunuz depoyu boşaltın yani sonuna kadar kullanın sonra deponuzu fulleyin ve deponuz bitene kadar kac km yol yaptıgınızı hesaplayın en kesin sonucu bu şekilde elde edersiniz
    yarın doldurmalardaki hesaplamalar kesin sonuc vermez sizbiraz sabredin ve deponuz boşaldıktan sonra fulleyin ve boşalana kadar kaç km yaptıgınızı bir hesaplayın aradaki farkı görüceksiniz emin olun

• dizel olduğu için depoyu boşaltmaya cesaret edemedim. tüplüde sorun olmuyordu :) hocam bide aldığımızda farketmedik ama depo kapağında bi kırıklık var acaba uçma oluyormudur. kapanıyor ama olabilirmi acaba?
  • quote:

dizel olduğu için depoyu boşaltmaya cesaret edemedim. tüplüde sorun olmuyordu :) hocam bide aldığımızda farketmedik ama depo kapağında bi kırıklık var acaba uçma oluyormudur. kapanıyor ama olabilirmi acaba?

kırmızı ışık yandıgında girin benzin istasyonuna :)
    kapağı degiştirmenizi tavsiye ederim
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.