Şimdi Ara

Acer'dan çılgın dizüstü: Ryzen 7 ve Vega 56'nın gücü adına

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Acer'ın yeni nesil Predator Helios 500 dizüstü bilgisayar, AMD teknolojilerini arkasına alıyor ve muazzam bir performans potansiyeli taşıyor. Sıkı durun şimdi, bu bilgisayara AMD'nin masaüstü Ryzen 7 2700 işlemcisi ve Radeon Vega 56 ekran kartı güç veriyor, detayları ve bazı performans değerlerini videoda açılıyoruz. 

• Üretim toplumunda yetişmiş bir birey için böyle bir bilgisayar, büyük porjeler üretmek, işlemi zor algoritma çözmek, ultra tasarımlar yapmak belki de büyük bir buluş yaratmak demek.

Ama bizim gibi tüketim toplumundaki eğitimsiz bireyler için GTA5'i ultra oynamak veya 120 fps oyun demek. Belki de kripto para ile köşeyi dönmek için mağdencilik demek.

Bilgisayar ne kadar iyi olursa olsun kapasitesi ve gücü onu kullananın zekası ve aklı ile sınırlıdır.
  • Bize de nasip olsun ne diyelim

• Başka bir sitede okudum vega56 değişik versiyonu var bunda normal vega56 dan yüzde 5 yavaş ama tdp çok düşük 120 watt doğru ise 120 watt olarak çıkarsınlar daha çok satar.

• Üretim toplumunda yetişmiş bir birey için böyle bir bilgisayar, büyük porjeler üretmek, işlemi zor algoritma çözmek, ultra tasarımlar yapmak belki de büyük bir buluş yaratmak demek.

Ama bizim gibi tüketim toplumundaki eğitimsiz bireyler için GTA5'i ultra oynamak veya 120 fps oyun demek. Belki de kripto para ile köşeyi dönmek için mağdencilik demek.

Bilgisayar ne kadar iyi olursa olsun kapasitesi ve gücü onu kullananın zekası ve aklı ile sınırlıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 21 Haziran 2018; 14:36:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

Üretim toplumunda yetişmiş bir birey için böyle bir bilgisayar, büyük porjeler üretmek, işlemi zor algoritma çözmek, ultra tasarımlar yapmak belki de büyük bir buluş yaratmak demek.

Ama bizim gibi tüketim toplumundaki eğitimsiz bireyler için GTA4'ü ultra oynamak veya 120 fps oyun demek. Belki de kripto para ile köşeyi dönmek için mağdencilik demek.

Admin sil diğer yorumları kirlilik yaratmasin. Adam kral açıklama yapmış!!! Bence sizde bu yorum üzerine inceleme yapmayın. Yaparsaniz da render filan yapın da bir işe yarasın.
  • tahmini fiyat konusunda bilgisi olan arkadaşımız var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

Üretim toplumunda yetişmiş bir birey için böyle bir bilgisayar, büyük porjeler üretmek, işlemi zor algoritma çözmek, ultra tasarımlar yapmak belki de büyük bir buluş yaratmak demek.

Üretim isteyen kişi FirePro veya Quadro'lu PC alır FP32 için bunun amacı tabi ki çatır çatır oyun oynatmak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böylesi bir modelde pil süresine bakılmayacaktır sanırım. Dikek şebeke elektriği
  • almıyorum kanka paraları faize yatırmak daha karlı, 1 yil içinde çöp olacak o cihaz zaten, ben daha akıllıyım çünkü, siz daha böyle çook haber yaparsınız.. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.