Şimdi Ara

PUBG, Steam’de ilk defa indirime girdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
1.827
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıktığından beri oyun trendini değiştiren ve türünün en sevilen oyunlarından PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG), çıktığından beri ilk defa Steam’de indirime girdi. Oyuncular, normalde 69 TL’ye satılan PUBG’yi yüzde 33 indirimle 46,23 TL’ye satın alabilecek.

Yeni açıklanan rakamlara göre mobil platformlar ve Xbox One da dâhil olmak üzere PUBG’nin toplam oyuncu sayısı 400 milyon kişiye ulaşmış durumda. PUBG’ye göre daha fazla platformda bulunan ve ücretsiz olarak oynanabilen Fornite’ın 125 milyon oyuncusu bulunuyor.

Ayrıca Bkz.AMD Ryzen Threadripper 2990X benchmark skorları göründü

Ücretli olmasına rağmen yüksek indirme sayılarına ulaşan ve rekorlar kırmaya devam eden PUBG’yi hâlâ satın almadıysanız 5 Temmuz tarihine kadar sürecek indirim ile 46 TL’ye satın alabilirsiniz. Cuma günü gelecek güncelleme ile oyuna rekabeti arttıracak yeni bir harita gelecek.

• Pubg arada defalarca kez indirime girdi, bir noktadan sonra bıraktılar.

• Bu oyun tek başına oynayınca hiç keyif vermiyor hele oyun hakkında hiç birşey bilmeden tek başlarsanız millete çerez oluyorsunuz. Acilen rank sistemi gelip yeni oyuncuları bir araya toplamaları lazım. Diğer Türlü oyuna ilk kez gelen adam ve dünyanın en iyi oyuncusu aynı maça düşebiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • game satışda 37tl

PUBG, Steam’de ilk defa indirime girdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boa17 -- 20 Haziran 2018; 13:47:11 >
  • Çöp oyun.
  • O kadar yuceltiyorsunuz ki oyunlari gamer kafasi bos biraz sanki hic indirime girmeyecek muhtesem bir oyun gibi dusunuyordu herkes noldu indirime girdi siradanlasti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "PUBG İndirimde" Konusunu Açmayan DH Üyesi Kaldı mı? Onlarda Açsın " T A M A M " Olsun.
  • boa17 kullanıcısına yanıt
    Forumdaki arkadaşlarda 30 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Yokmu arttıran
  • şu oyuna da hiç bir zaman heveslenemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: road35

Bu oyun tek başına oynayınca hiç keyif vermiyor hele oyun hakkında hiç birşey bilmeden tek başlarsanız millete çerez oluyorsunuz. Acilen rank sistemi gelip yeni oyuncuları bir araya toplamaları lazım. Diğer Türlü oyuna ilk kez gelen adam ve dünyanın en iyi oyuncusu aynı maça düşebiliyor.
    Bu mesajdan sonra almaktan vazgeçtim. Adamlar için çerezlik puan niyetine dolanacaksak gerek yok. Rank sistemi olmaması çok saçma olmuş.
  • daha önce bu oyunu steam 30 tl ye sattığı oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Nerede bulamadım?
  • Oyunun iyice tadı kaçtı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • geçen senelerde 30 liraya almıştım bu oyunu

• Elinizdekinin kıymetini bilin. Ben de q8200 cpu + 2.5gb ram + gt9600 ekran kartı var. Ben indirsemde oynayamıyorum millet burun kıvırıo

bi haftalık takılmalık pc vericek varsa az oynayım la.

• road35 R kullanıcısına yanıt
    aşırı katılıyorum. şekil a1: ben. Toplamda 5dk falan oynayabildim. Onda da 3-4 kere öldüm ve bir daha da oyunu açıp oynamadım. kendimi bildim bileli hardcore bir oyuncu olmadım bu tarz oyunlarda, beni oyuna çekecek bir farklılık da olursa kendimi geliştirip oyuna alışabilirim ama öyle bir fırsat olmuyor sürekli öldürüldüğüm için :)

• hala hile var mı veya çok var mı diye sorayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: road35

Bu oyun tek başına oynayınca hiç keyif vermiyor hele oyun hakkında hiç birşey bilmeden tek başlarsanız millete çerez oluyorsunuz. Acilen rank sistemi gelip yeni oyuncuları bir araya toplamaları lazım. Diğer Türlü oyuna ilk kez gelen adam ve dünyanın en iyi oyuncusu aynı maça düşebiliyor.
    he öyle olsun sonra 100 kişiden 80 i pusarak sıra kasmaya oynar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DburakKoc

geçen senelerde 30 liraya almıştım bu oyunu
    Hocam oyun zaten 23 Mart 2017 tarihinde çıktı steam de ilk indirimi bu başka biryerden almışsınızdır.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.