Şimdi Ara

Asus bu bilgisayarla iddialı: ROG Scar II

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Asus'un özellikle fps tutkunları için hazırladığı yeni nesil dizüstü bilgisayar modeli ROG Strix Scar II, sahip olduğu özelliklerle dikkat çekiyor. Asus'un yüksek satış rakamları hedeflediği bilgisayar ve detayları bu videoda. 

• fps tutkunuyuz oyun oynamayı seviyoruz ama dolar fps mizi acayip düşürüyor erdi onu çözemiyoruz.

• 1 fps kaç TL ? bayağıdır döviz kuruna bakamıyorum

• Yüksek döviz kurlarından dolayı yanına yaklaşamıyoruz artık bu cihazların.
  • 1999 dolardan satılacak/satılıyor. Hero II 1699 dolar.Türkiye fiyatı belli değil.
    Bana biraz pahalı gibi geldi,özelliklerine bakınca.

• Üretim toplumunda yetişmiş bir birey için böyle bir bilgisayar, büyük porjeler üretmek, işlemi zor algoritma çözmek, ultra tasarımlar yapmak belki de büyük bir buluş yaratmak demek.

Ama bizim gibi tüketim toplumundaki eğitimsiz bireyler için GTA4'ü ultra oynamak veya 120 fps oyun demek. Belki de kripto para ile köşeyi dönmek için mağdencilik demek.

Bilgisayar ne kadar iyi olursa olsun kapasitesi ve gücü onu kullanan ile sınırlıdır.

• ayle ,eyer ,hayin çok görüyorduk. şimdi de mağden çıkmış...

yazık ya bu yeni nesil Türkçe öğrenemiyor :(
  • Alip kullanan var mi, amazondan siparis verdim ama hala aklimda sorular var... Is hayatindan dolayi masaustu yerine aldim. Daha once masaustunden dizustune gecip memnun olan var mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizustu geldi. Sadece siyah goruntude farkedilebilen bir adet parlak piksel var...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.