Şimdi Ara

iPhone SE 2 (iPhone X mini) bu yıl gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone SE modelinin devamını bekleyenler arasındaysanız yeni gelişmeler sizi muhtemelen hayal kırıklığına uğratacak. Forbes'in haberine göre kılıf üreticisi Olixar bu yıl iPhone SE 2 için herhangi bir aksesuar üretmeyecek. Daha önceki raporlarda Apple'ın bu yıl iPhone X mini olarak da anılan küçük bir telefon çıkaracağı belirtiliyordu.

Ayrıca Bkz.Oppo'nun %93.8 ekran-gövde oranına sahip telefonu Find X videoda göründü
    Forbes'e göre Apple, 2018 için sadece büyük boyutlu iPhone modellerine odaklanacak. Söz konusu modellerin, Cupertino merkezli teknoloji devi tarafından piyasaya sürülen en büyük iPhone varyantları olması bekleniyor. Bunlar şu anda sadece söylenti olsa da Olixar zaten bildirilen boyut ve ebatlara göre kılıf ve aksesuar hazırlama çalışmalarına başlamış durumda.

iPhone SE ile aynı boyutta ancak daha büyük ekranlı olacak

Önceki raporlar iPhone SE 2'nin orijinal iPhone SE'den daha büyük olmayacağını, ancak yeni tasarım diliyle geleceğini öne sürmüştü. Akıllı telefon çerçevesiz ekran ve çentikli tasarımı sayesinde önceki modelle aynı boyutlarda olmasına rağmen nispeten daha büyük bir ekran sunabilecek. Ancak son haberlere bakılırsa Apple en azından bu yıl iPhone SE 2 modelini piyasaya sürmeyi planlamıyor.

• yine mi çentik öğğğghhhhhh
  • Neden bilmiyorum ama sanki SE modeline çentik gitmeyecek gibi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vivo nex gibi içinden çıksın kamare

• 500 dolar altı olursa bir anlamı olabilir.

• Çentik koyma, s6 muadili bir kamera koy alalım.

• Tasarım çok seksi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emin ol hocam çok daha güzel olacak çentik mecbur her türlü olacak yeni cihazlarda face id ekran altına yerleştirilene kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • On numara telefon, çentik hiç dert etmedim. neden bu kadar abartırlar anlamadım. adamlar yeni bir akım başlattı. kamera hoparlör olacak çentiği beğenmezsen duvar kağıdını ayarla ona göre

• Ciksaydi dedikleri fiyattan alabiliridim.
    Gina geldi artik 6" ekranli telefonlar gormekten. Gelecek yil sanirim eski tabletleri telefon yapip satacaklar.

• eni kalın daha ince olabilir.

• Haberdeki ikinci iPhone SE görseli ters duruyor :)))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.