Şimdi Ara

AMD Ryzen 2 için fiyat/performans anakartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    AMD ikinci nesil Ryzen işlemci ailesi için fiyat/performans odaklı B450 çipsetini geçtiğimiz günlerde resmen duyurdu. Bu videomuzun konuğu olan Gigabyte'ın B450 Aorus Pro anakartı, şimdiye kadar gördüğümüz en iddialı B450 çözümü. Tüm detaylar videoda, iyi seyirler. 

• B450 çipsetli anakartların temmuz sonunda piyasaya çıkacağı söyleniyor. Bu anakartlar Türkiye'de de hemen hemen aynı dönemlerde piyasada olacaktır diye umuyorum.
  • Ben nE zaman bu adamın videosunu izleyip önerdiği ürünü satın aldıysam başıma gelmeyen kalmadı ram ler uymaz yok o desteklemez yok coldboot sorunu olur abicim erdi birşey öneriyorsa ondan uzak durun derim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 17 Haziran 2018; 12:24:16 >
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Gigabyte’ın ürünleri gerçekten çok kaliteli ve uzun ömürlü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anakart o kadar dolu dolu ki f/p olduğuna inanasım gelmiyor. +400 TL olursa cidden yıkar geçer ortalığı fakat +550 olursa bu sefer geçen senenin orta/üst seviye x370 anakartları var rakip olarak, cidden çok kritik önem taşıyor hangi fiyatlandırmadan gelecek olması.
  • Ben halen MSI A68HM kullanıyorum. ve Halen MEtin2 oynuyorum

• Videoda izleyince insan resmen büyüleniyor ama gidip alıyorum sonrası sıkıntı yahu. Bu işe bir çözüm bulmak gerek ama ne :) Bir kez daha deneyeceğim bakalım gidip bunu da alayım, sonrası ne olacak...

• B320 anakartlar 2. Veya 3. Nesil işlemcileri desteklemeyecek mi?

• FIRAT_G_ kullanıcısına yanıt
    yok mu bu sorunun cevabı 3. nesil işlemcilerle b320 kullanılamayacak mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.