Şimdi Ara

Ark: Survival Evolved mobile geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• PC ve konsolların beğenilen hayatta kalma RPG oyunlarından olan Ark: Survival Evolved heyecanı artık mobilde de devam ediyor. Oyun Android ve iOS için indirmeye sunuldu.

Ark: Survival Evolved mobil neler sunuyor?

PC ve konsol sürümünden çok da farklı olmayan oyun; dinozorlarla dolu ıssız bir adaya düştükten sonra yavaş yavaş kendi medeniyetinizi kurmanızı anlatıyor. Oyunda çeşitli görevleri yerine getirerek adım adım ilerliyor ve kendinizi geliştiriyorsunuz.

Ayrıca Bkz.SwiftKey sonunda Windows 10 platformunda

İlk silahınızı yaptıktan sonra dinozorları eğitmeye çalışıyor ve ilk binalarınızı inşa ediyorsunuz. Böylece kendinize ait bir şehir ve dinozorlarınız oluyor. Klanlara katılarak şehrinizi gerçek zamanlı olarak diğer oyunculara karşı korumaya çalışıyorsunuz.

Oyun en az 3GB RAM ve Vulkan yazılım desteği istiyor. Telefonun donanımı iyiyse görseller de iyi hale geliyor. Düşük donanımlı telefonlarda oynansa da zorlandığını söylemekte fayda var. Oyun Android ve iOS için ücretsiz. 

Ark Survival Evolved: Google Play II App Store

• Donanım sitesinde oyun kasıyor diyor. Diliniz muazzam.

• Soul741 kullanıcısına yanıt
    Birkaç ay önce Donanımhaber’de uygulama haberleri için iş ilanı yayınlandı ve başvuruda örnek bir haber göndermeniz isteniyordu. Güzel bir haber diliyle yazdığım kabul edilmeyen başvurumu ve son dönemde Donanımhaber’de yayınlanan haberlerde kullanılan, çoğu kişi tarafından beğenilmeyen basit haber dilini kıyasladığımda doğru bir seçim yaptıklarını düşünmüyorum. Haber dilini bir yana bırakıp haber zamanlamasına odaklanırsak 3 hafta önce App Store’da yayınlanan ve 2 gün önce de dünya genelinde kullanıma sunulan uygulama haberinin şimdi yayınlanması gündemi ne kadar iyi takip ettiklerinin göstergesi olmalı(!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAlperenK -- 16 Haziran 2018; 20:14:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyunun pc'dede ciddi optimizasyon sıkıntısı var

• Gördüğüm en sıkıntılı oyun. Muhtemelen Adreno GPU'lu telefonlar için optimize edilmiş. ARM Mali GPU'ya sahip cihazlar kurmasın hiç boşuna 2 gb veri indirmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: salbenisall

oyunun pc'dede ciddi optimizasyon sıkıntısı var
    pugb pc de optimizasyon sıkıntısı var oda telefonda sıkıntılı.hani pc yapamalarını anlar insanda telefona yapamamak daha ilginç.belli cihazlar için optimize edip salıveriyorlar gerisi uğraşmıyorlar telefonda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AAlperenK

Birkaç ay önce Donanımhaber’de uygulama haberleri için iş ilanı yayınlandı ve başvuruda örnek bir haber göndermeniz isteniyordu. Güzel bir haber diliyle yazdığım kabul edilmeyen başvurumu ve son dönemde Donanımhaber’de yayınlanan haberlerde kullanılan, çoğu kişi tarafından beğenilmeyen basit haber dilini kıyasladığımda doğru bir seçim yaptıklarını düşünmüyorum. Haber dilini bir yana bırakıp haber zamanlamasına odaklanırsak 3 hafta önce App Store’da yayınlanan ve 2 gün önce de dünya genelinde kullanıma sunulan uygulama haberinin şimdi yayınlanması gündemi ne kadar iyi takip ettiklerinin göstergesi olmalı(!)

Hica o haber 2011 den kalmaydi. Yanlislikla ana sayfa da cikmisti.
  • Diğer arkadaşların da belirttiği gibi; bu tür haberler kaleme alınırken daha dikkatli olunmalı. Sonuçta buradaki kullanıcılar bu konuda yetkin ve bilgili kişiler.

• Hocam Ark survival geliştiricileri sizce hem Vulkan Api hem de OpenGL yaparlarmı ileriki zamanlarda

• Trapdoor serverinde oynuyorum benim gibi birkaç türk var serverde ayrıca oyunda donmalar oluyor telefon markam iphone 6 plus acaba güncelleme ile düzelir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abiler ablalalar benim telefonum 2022 Xiaomi 12 pro telefonda 12+3 GB ram var ve arkı indiremiyom bu cihaza uygun değil diyor galiba vulkan dan oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.