Şimdi Ara

22 günde 1 milyon OnePlus 6 satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• OnePlus firmasının çentikli tasarım trendine adım attığı OnePlus 6 amiral gemisi başarılı satışlar yapmaya devam ediyor. Yeni model bugüne kadar en hızlı satan OnePlus akıllı telefonu olmayı başardı.

OnePlus 6 ne kadar satıldı

Henüz piyasaya çıkalı 22 gün olmasına rağmen OnePlus 6 modeli 1 milyon satış rakamını geride bıraktı. Modelin ipek beyazı versiyonu Avrupa’da 24 saat içerisinde tükenmişti. OnePlus 5 ve OnePlus 5T modellerinin bu rakamı yakalaması 3 ay sürmüştü.

Ayrıca Bkz.Lenovo’dan E3 fuarında gövde gösterisi

Yüksek bir tüketici ilgisi uyandıran OnePlus 6 ayrıca önceki yıllara göre daha geniş satış ağı ile de başarısını perçinliyor. Ayrıca doğrudan tüketiciye ulaşması ve aracı kullanmaması da diğer bir unsur. ABD’de SIM kilitsiz telefon kategorisinde en beğenilen firma hali hazırda OnePlus.

6.28 inçlik 2280x1080 piksel çözünürlük barındıran optik AMOLED ekran, Qualcomm Snapdragon 845 yonga seti, 6GB /8GB LPDDR4X RAM, 64GB/128GB/256GB depolama kapasitesi, OIS destekli çift arka kamera, yapay zekâ desteği, 3300mAh kapasiteli batarya gibi özellikler barındıran telefonun 530$ başlangıç fiyatı mevcut.

• Xiaomi sever garibanlarda ellerinde parası ile rezil olsun.Fakat Xiaomi her partide 1000 adet ürettiği için anca eşe dosta yetiyor ve bulunması zor oluyor onlarda haklı.
  • Sanki piyasada mi 8 çok rahat bulunuyorduda millet oneplus 6 'yı tercih etti :(

• oppo findx 5x optik zoom 25mp ön kamera 15 dk 2500 mah sarj dolduruyor onu merak ediyom

• Ederi max 130 dolar, bir Çinli telefona asla güven olmaz. Apple alın keyfinize bakın

• one plus xiaomi candır, samsung iphone cular para saçmaya devam etsin.

• Slaved by makarna S kullanıcısına yanıt
    applea niye güvensinler hissen mi var appleda boş boş yorum atmayın.herif 845li cihaza max 130$ çekmiş ne içtiyse artık.

• KalemKolik kullanıcısına yanıt
    şaomi severler çünkü f/p cihazları sürüyor piyasaya, sağılan zengin olmaktan iyidir.

• Oppo Find X ile Vivo NEX S, oneplus'un önüne büyük bir engel olarak gelecek. O yüzden bu iki cihazın da Çin dışında satması sadece Oneplus'a zarar. Ayrıca 6T diye bir cihaz da çıkarmaması gerektiğini biliyordur umarım artık.

Not: 3 firma da BBK çatısı altındadır.

Ayrıca her ne kadar Redmi 5A sayesinde global pazarda 4. sıraya tekrar kavuşmuş olsa (BBK 5. sırada) da Xiaomi'nin cihazları BBK cihazları kadar rekabetçi bir ortam oluşturamıyor. Bunu Oneplus ile Vivo cihazlarında görüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 16 Haziran 2018; 9:38:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben xiaomi kullanıyorum, pişmanmıyım, tabii ki hayır.

Tüketici tercihleri ve beğenileri kişiye göre değişir yani genelleme yapma bence.

Genel kullanıcı gayet memnun.

6000 TL'lik telefon almayınca aptal mı oluyor insanlar.

Telefona 1500 TL verenler fakir değil mi!

7000 TL telefona para vermek benim için gereksiz bir durumsa xiaomi çok daha ucuza benim beklentilerimi karşılıyorsa benim için sorun yoktur.

6000 TL para verenler telefonlarına hala güncelleme beklerken ben 1250 TL'lik telefonuma beş defa güncelleme aldım ve her seferinde daha iyi performansa kavuştu.

Ne diyeyim acıyorum size.

• mavizaman kullanıcısına yanıt
    Apple fanı bunlar
    Herkesin alım gücü amiral gemisi almaya yetmiyor. Ülkede dolar euro kuru belli cihazlar ateş pahası olmuş gitmiş bu devirde almak çokta akıl karı değiller
  • fakirsem fakirim ne olmuş? olm telefonla hava atma modası 8210 8310 cahilliğinde bitti. ye kürküm ye zihniyetiyle anca 8-5 masabaşı çalışanı olup faturalı nasıl öderim diye bakarsın hayata. Yaşamak değil varolmak sizinki.

• alemburda34 kullanıcısına yanıt
    Rahat bulunsa nolur ki 2500 TL aşağı gelmeyecek günün sonunda
  • 1 tanesi de bende :) 8/256 mis :)

Mı 6 var elimde 4 aydır kullanıyorum. 2 kez düştü elimden. Hiçbir sıkıntı yok. Rize'de ki ırmak lar gibi hızlı ve akıcı 😉😉😉😉 YouTube da iPhone x gördüm adam sürekli donuyor diye ağlıyor nalet ediyor. Ne güldüm ama gariban parasıyla rezil olmuş diye 🤣🤣🤣🤣🤣

Mı 6 var elimde 4 aydır kullanıyorum. 2 kez düştü elimden. Hiçbir sıkıntı yok. Rize'de ki ırmak lar gibi hızlı ve akıcı 😉😉😉😉 YouTube da iPhone x gördüm adam sürekli donuyor diye ağlıyor nalet ediyor. Ne güldüm ama gariban parasıyla rezil olmuş diye 🤣🤣🤣🤣🤣

• Adam ezik işte, 7000 TL eziği

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.